0 oy
876 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bir hafta önce eve misafir gelecek oğlumun burnu tıkalı şırıngayla açtım siringanin içinde de bir damla su kaldı eşim odaya gelince ona sıktım :D sonra bu gitti benim büyük bir bardağım var ikeadan aldım 3 su bardağı su alıyor içi ona suyu doldurup gelmis kafamdan aşağıya suyu döktü banyo yapmış gibi oldum parke ayna heryer ıslandı. Misafirin gelmesine de 20 dakika var nasıl ağlıyorum :Dbana gelmiş özür dilede barışalim hadi diyor. Adamdaki arsizliga bakın bir damla suya karşı bir büyuk bardak su döktü bide benden özür bekliyor. :silly: Konuşma benimle sakın diye cikistim saçımı kurutup yerleri sildim. Çok sinir olmuştum o an .

31 Cevaplar

+4 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Hamile iken 4 ay dışardan yedik midem çok kötüydü bir gün canım ciğer ekmek istedi getirdi 3 tane yedik kalanı da bölüştük neyse eşim yemedi dedi sen ye 2 bana 1 ona düştü yani  bende kendi payımdan verdim dedim ısır niye kocaman ısırdın diye ekmeği bırakıp kalktım :D yetmez gibi ağladım :woot: 3.5 sene oldu hala verdiğim bişey yemez yese de gözümün içine bakar kendin kes ver der 

tarafından
Allah seni ya :D
(4,875 puan) tarafından
Tam da canımın bu aralar ciğer ekmek istemesi üzerine gördüğüm yorum :((
Allah'ım gece gece ☺️☺️ ne yapcam ben
tarafından
Ulan yaaa hiç oldu mu hee hiç oldu mu kıyma kavur tamam mı soğanı da ince ince doğra koy ekmek arasına ye gülümm☺️☺️♥️
(4,875 puan) tarafından
Olmaz. ☺️☺️ Gebe kadınım bu beni kesmez ☺️
Ciğer istiyorum
tarafından
Yaaa yerim seni de o bebişini de ☺️☺️☺️ kıyamam kusura bakma be gülüm inşallah sabah yersin yoksa bana dert olur
-Reklam-
+6 oy
(13,871 puan) tarafından
Yanlışlıkla gözüne camsil  sıkmıştım. Kendini yerlere atıp kör ettin beni diye ağladı.  Ay öylece kaldım , birde s.alak gibi özür diledim. 3 gün sonra affetti beni haspam.  Değişiktir biraz benim kocam. 
tarafından
:D kör ettin beni diye agladi mi yanmistir canı. Çok güldüm buna da
(2,897 puan) tarafından
Ay bu gece çok güldüm Allah iyiliğinizi versin
+1 oy
(2,803 puan) tarafından
Yeni evliydik evde hep dibimde ben lavaboya  gittim bi baktım buzlu camdan bana bakıyor elbisemi düzeltim çıktım dedim yuh tuvalette bile rahat vermiyorsun sen ayaktamı işedin diyor bana manyakmisin kiyafetlerimi düzelttim dedim küstüm  sonra geldi yine gönlümü aldı boyle sacma bir andı iştr
(2,803 puan) tarafından
Bende anlamadımki sinir oldum ne diye bakıyosa buzlu camdan oyle sanmıs :D
tarafından
Fazla meraklı :D
(765 puan) tarafından
Yaaaa niyeyse bu bana çok komik geldi ahahhaha bide gece gece yatıyorum sözde eşim sesime kakti noluyo diyo .d..d
(2,803 puan) tarafından
Hayatın gercekleri cnm napim sacma ama gercek :D
(12,513 puan) tarafından
Puahaha
+1 oy
tarafından
Bonfile yapmıştım 4 adet 2 ona 2 bana hamileyim bir yandan 2 taneyi yedim al bunu ye diye 3 verdi kendi 1 tane yedi sonra niye yiyorsun dedi bende sen ye dedin dedim oda yemezsin belki diye verdim dedi ne bileyim yiyeceğini dedi çok üzülmüştüm oturup bir güzel ağlamıştım =) 
tarafından
Seni mi denemiş :D hamileyken insanlar saçma sapan şeylere ağlıyor
+1 oy
tarafından

Hamileydim hamsiyle çiğ köfteyi aynı anda yiyordum hatta hamsiyi nar eksisine batırıp ağzıma atiyordum :O eşim de beni izliyor birşey soracam dedi sor dedim ama hala yiyorum nasil bir miden var aşkım dedi ben başladım ağlamaya sen benim yediğimi sayiyon da yazıklar olsun da neler neler ama hala ağzıma hamsi atmaya devam ediyorum hem ağlayıp hem yiyorum hala aklımıza gelince güleriz :D

tarafından
İkbalim çok güzeldi ama ahah
(3,147 puan) tarafından
Buseem midem kalkmak isterken kahkam patlıyor durmadan ahahahahahqh
tarafından
Valla kuzum şuan benim de aklıma gelince midem bulaniyor ama inan o an çok güzeldi hamsi çiğ kofte nar ekşisi üçlüsü ahahah
(3,147 puan) tarafından
Ay çok güldüm ya anlatacağım da unuttum Allah mutluluğunuzu daim etsin bebeğiiimmm❤️❤️
tarafından
Amin kuzum benim cümlemizin inşallah ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,698 puan) tarafından

En saçma olay ben neden yastığa sarılıp yatsrmışımda ona sarılmazmışım  camıış nolcakk

(2,698 puan) tarafından
Ne kusuru bitanem böbrekde kitle var tümör işde 2cm şu anda tomografi de 100/100kötü olandan diyo 4evre çıkmış ama doktor 100de 80 civarında diyo gerçi bana göre ikiside aynı sağ böbrek de çıkdı eğer böbrek diğer organlara zarar vermediyse sadece kitle alınacak ama olduki zarar verdi komple alınacak mış çok üzüldüm elimden bişey gelmiyor rabbim hakkımızda hayırlısını versin ne diyeyim ki ayın 15inde çağıravaklarmış sözde ameliyat için
tarafından
Rabbim şifa versin insallh canım
(2,698 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
tarafından
Çok ama çok geçmiş olsun Rabb'im Şafi İsmiyle Sana Şifa Versin Seni Çocuklarına Bağışlasın ❤️
(2,698 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun hepinizden ❣️❤️
0 oy
tarafından
Bu saçma değil ki cinayet sebebi "D biz öyle çok kavga etmeyiz de bir seferinde hamileyken çatım çok ağrıyordu oda bana yeter tamam işte hamilesin olur dedi sen ne biçim adamsın ben senin çocuğunu taisyorum burada ağrılarım zerre umrunda değil diye iyi bi bağırıp çağırıp hoykure hoykure ağlamıştım "))
tarafından
Hormonlardan kaynaklı o canım bende hamileyken kili çöpü bahane edip ağlıyordum :D
0 oy
(961 puan) tarafından
Arabasını yıkamak için bana yalvarmıştı neyse indim özenerek yıkadım içini sildim arabanın o kadar bir gün sonra sabah ekmek almaya gidip geldi temizledim diyorsun bi de güneşte kapının altında lekeler kalmıs silmemişsin diyor sildim silmedin derken kahvaltı yapmadan kavga ettik bi güzel :) aşırı saçmaydı 
tarafından
Beğenmiyorsan kendin sil deseydin :D
0 oy
(42 puan) tarafından
Sofrada su olmadımı kavga eder benimle :D
tarafından
:D hahahah nasıl sürekli kalıyor .
(42 puan) tarafından
Bilmiyorum bacım sofraya ne zaman su getirmeyi unutsam adamın boğazına tıkanıyor şans ya :D birgün benim yüzümden ölcem Allah korusun
tarafından
Aman Allah korusun
(42 puan) tarafından
Allah onları bizim başımızdan eksik etmesin
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Biz kolay kolay kavga etmeyiz ama Bi etti mi de apartman inler. Genellikle de kıskanclık yüzünden olur. 
tarafından
Aman kuzum etmeyin hiç kıskançlık daha kötü
(3,551 puan) tarafından
:) ben yengeç eşim akrep olunca ask da ihtiras da kıskançlık da en üst seviyelerde valla. Çok kıskanıyorum ben eşimi.
tarafından
Ben de kıskanıyorum ama belli etmemeye çalışıyorum :D
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla ben herşey kızdığım için tartsiiyrz derdimi çekmek biraz zor o tlfnla oynar ben çok kızarım asıl saçma tartışmamız ben ona ilgi göstermiyor musum iş ten gelince sarilmiyormusum:-):-)
tarafından
:D genellikle bayanlar yakınır niye sarilmiyorsun diye eşin ilgi istiyor yap sende
(2,671 puan) tarafından
Ayy valla ben öyle sevmiyrm istiyorki onu öpeyim yanagindna yani sarilayim yatincada sarılarak yatayım ama ben valla yatamiyrm sevmiyrm canım ya bakalım :-):-) aynen birkaç arkadaşımda kendileri istiyormuş eşlerinden ilgi görmüyorlar
tarafından
Bende sarılarak uyuyamam arada bir sarilayim derim bir dakika sonra hemn dönerim :D sende saril op mutlu olsun yazık
(2,671 puan) tarafından
Bakarız zaten yoruluyrm kimseyi cekemiyrm:-):-)
tarafından
:D sjsjs
0 oy
tarafından
Konya'dan geçerken bana etliekmek yedirmedi diye kavga ettim haklıydım da yani :)
(1,024 puan) tarafından
Konyamizin etliekmegimizde güzel :))
tarafından
Yemeden gidilmez :D
(765 puan) tarafından
Bizimde tam tersi sanırım Konya'ya gittik 3kere etli ekmek yedik 2gunde istemedigim halde yedim .d.d. adam doymuyor 2hafta önce bida gittik cemoya gittik yine etli ekmek yedi bu seferde ben tandır kebabı yedim diye kızıyor nie etli ekmek yemiyorum  ahahhahahhaha deli ediyor beni .d..d.
tarafından
Sözü aldik bakalım bir dahaki sefere yieyecekmişiz :))
(1,024 puan) tarafından
Evet güzel gerçekten bide bıçak arası efsane olur tavsiye ederim:)
0 oy
(373 puan) tarafından
Surkeli evi temizle der kedni paso yatar deli olur ona saldırım çalışa amena haklı pasoa uyor sinrleniyorum
0 oy
tarafından

Ha birde şu. Var benim bir huyum var aslında kötü biliyorum ama elimde değil :D 

Su böreği yaptım 3 tepsi 4 e böldüm poşetlere koydum dedim hazır hemde misafir gelirse iyi olur toplam 12 poşet oldu bir gün dedi 1 tanesini ısıt yiyelim cayla tamam dedim sonra fırında unuttum azcik üstü kıtır oldu dedi sen böyle yapmazdin asla niye üstü kuru beğenmiyorsan yeme dedim yav dedi bişey demedim ki 

Bir kere de yemek az tuzsuz bende farkettim tuzlugu getirsene tuzu az olmuş dedi he dedim tuzsuzsa yeme zorla mı ye diyorum sana beğenmedi isen kalk tuzlusunu sen yap diyip yemeği yerine geri döktüm

Bide amcasının karısı ile gelini bebek görmeye geldi kek getirmişti

Ertesi gün kahvaltı yapıyoruz sofrada herşey var dedi yengemlerin keki de getirsene Allaaaah sen benim yaptıklarımı begenmedin mi onu da istiyorsun ben sana kızartmalar börekler yapim sen hala kek de o zaman git onlarda ye diyip vallahi kızartmayi öylece tezgahın icine lap diye döktüm tabagada bakıyorum ama kırıldı mı diye  adam şok ama huyum öyle napim biseye dese aninda beğenmedin mi yeme içme git başka yerde he diyen birisiyim

tarafından
Burada hayvanlar dahda bayırda ot yediği için eti ayri bir lezzetli:)☺️❤️❤️❤️

Sen gel kız yeter ki tadını çıkaralım
tarafından
Bence bu huyundan kurtul canım hem israf yapıyorsun hem de adamın içine zehir ediyorsun. Tuzsuz oldugunu bildiğin halde yemeği beğenmiyorsan demen kötü. :D biraz daha ılımlı ol eşim benim yemekleri beğenerek yer gitmeden önce ıspanak böreği yaptım fırında altını kizartmamis beyaz kalmış aceleden çıkardım. Üstü kıpkırmızı altı beyaz kalmış neyse ocakta altını isitayim da kızarsın derken yaktim :D esimden önce ben bu böreği yaktım olmadı bu dedim
(64 puan) tarafından
Bu davranışlarınızı komik gibi anlatmışsınız ama çok yanlış davranışlar. Eşinizin de bir tahammül sınırı var. Sizden uzaklaşıp daha anlayışlı insanlarla yoluna devam etmek isterse burada gelip neden? diye sormayın.
tarafından
Thesday sekwekm 5 yıldır hiç bıkmadı merak etme her defasında da güleriz sen sıkıntı yapma

Sanırsam senin eşin öyle yapmış:)
Evlilik böyle bksey hamile iken ve lohusa iken bana anlayış göstermeyecekkse neden evli kalayım hahahah zihniyetini değiş 5 senede vallahi ne aldatması j gördüm ne yanlışını aksine daha da sevgisi çoğalıyor

Sen kendin yapma bu hareketleri mazallah başkasına gider filan
(64 puan) tarafından
Benimkinin hiçbir yere gittigi yok cok şükür.  Sen yemek tuzlu dedi diye direk lavaboya dökmeye devam et de sonra dediklerimi hatırlarsın. Bir de gelmis degisik hareketlerini savunuyorsun. O nimeti bulamayan onca insan var fakir ülkelerde. Karsılıgını esinden alamazsan da israfın karsılıgını alacagın gün gelir elbet
0 oy
(366 puan) tarafından
Bizimki genellikle kıskançlık yüzünden olur :)
tarafından
Kötü bişey bu ya kıskançlıktan ziyade kısıtlama.
(366 puan) tarafından
Tabiki orası öyle hoş bişey değil belli bı sureden sonra bıkkınlık geliyor
tarafından
Niye böyle evlenince mi oldu hep mi böyleydi
(366 puan) tarafından
Hep böyleydi nişanlıyken de aynıydı
tarafından
Allah sana sabır ve kolaylık versin canım çok zor bir durum
0 oy
(7 puan) tarafından
Üniversitedeyken uzun uzun konuşalım diye vodafone ye geç demişti banada türk.telekom tarifesi uygun gelince sözleşmeyi uzatmıştım bi güzel tartışmıştık:)) :))
tarafından
:D hahahah
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ayy o an sinir den delirme sebebi kız misafir gelecekken olacak gibi değil:)))

Benim ki de az önce kahve istedi ileri saatlerde iceriz diye sonra sordum şimdi yapim diye duymamış bende yapmadım hani yapacaktın diye gereksiz yere sürat yaptı saçma sacma
tarafından
Onu bizde yaşadik. Kahve yapayım içelim dedim. Bir saat sonra yap dedi o zamana kadar da benim uykum geldi gittim yattım hani kahve içecektik diye beni kaldırmıştı :D
0 oy
(930 puan) tarafından
Temmuz ayında evlendik sıcakta bizimki battaniye üstümüze çekti şey olunca afedersin kimse görmesin diye dedim kim var o dedi melekler 3 harfliler bakakaldım ona 
tarafından
Aslında eşinin yaptığı güzel bişey olması gereken o ama bizde öyle yapmıyoruz
0 oy
tarafından
Survivor da bu sene bi guresci pehlivan vardi adini unuttum simdi, o oyun kazandiginda bi sevinme hareketi yapiyodu boyle elini dizine vuruyor biseyler iste. Ben bu harekete uyuuz oldum, benimki de bunu biliyor gunde 5 kere gecer karsima bunu yapar bana ve her yapmasina ciglik kiyamet kizarim yapma diye ahahahahaha simdi dusundum de gercekten normal degiliz sjsjsjsjsjs
tarafından
:D hahahha gerçekten insan saçma şeylerden kavga ediyor
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hamileydim normalde çok dikkat ettim yediklerime fazla kilo almamak için. O akşam çok güzel bir pasta yapmıştim. Fazlasıyla da yiyordum ki eşim fazla yeme sonra gece olunca ağlıyorsun midem diye dedi. O aralar mide yanmasından uyumam sabahı buluyordu. Bende senin benim yediklerimde gözün var diye ağladım kavga ettim 1 gün hiç konusmadim.
tarafından
Hamileyken benimde midem çok yanardı uyuyamazdim. Çok yemeylede alakası yok o bebekten kaynaklı ama yine de tatlı çok yenmese iyi olur tatlikolik ben :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 204 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (624 puan) tarafından soruldu
+2 oy
43 cevap 984 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,056 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 409 göst.