0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Kizlar merhaba  birsey sormak istiyorum 2 yillik evliyim esimin işi dolasiyla ailemize çok uzak oturuyoruz hem benim hem onun yani 4 5 ayda anca gidebiliyoruz anlicaginiz çok özlüyorum ailemi hiç ayrı kalmamistim gittiğim zamanda surekli ailemle vakit geçirmek istiyorum yani esimede kendi ailesiyle vakit geçirmesini soyluyorum bnce iki taraf için de biraz da olsa kafa dinlemek ayrı kalmakta guzel kayinvalidem izin vermiyo karisiyo işin doğrusu onlarda kalmammis gerek yokmuş gidip oturup gelebilirmisim kadin kısmı kocasından ayrı kalmazmis vs vs siz ne dusunuyorsunuz

23 Cevaplar

0 oy
(7,741 puan) tarafından
Biz bu sene 1 hafta kaynanam da kaldık eşimle sonra eşim beni annemlere bıraktı ben 1 ay kaldım her izinde böyle yapıyoruz eşim anlayışlıdır sagolsun. Kaynanamlar başta müdahale etmeye çalıştı ama eşim izin vermedi ağızlarının payını verdi simdi hiçbir seyimize karisamiyorlar. Biz bu şekilde düzen oluşturduk karışamazlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
aynı ılcedeyım gıderım kalırım kıme ne esım musade ettıkten sonra yanı 5 ayda bır goruyosun gıt gerı gel yatıya kalma demeye ınsan bı utanır tabı ınsansa eger ne yanı gelınsın dıye kaynanada kalman şart ama kızı oldugun evde kalman dogru degıl ha hadı be ordan derler adama
0 oy
(48,904 puan) tarafından
cak iki tane asil onunla bir saat bile fazla o zaman oda oglunu gormesin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 338 göst.
0 oy
3 cevap 235 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu