0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (3,180 puan) tarafından
Kızlar annem kalmaya gelmişti kendi evi sobalı tek oda ısınıyor benim doğalgaz heryer eşit derecede ama soba sıcaklığı gibi değil ben olsam nesede eşimin yanında soğuk falan deyip durdu eşim iyice kıl kapmaya başladı bebege oda takımı aldı kayınpederim daha odamız gelmedi diyor oda niye gelmedi dolandırıcı mı paranız yandı gülerek diyor bide güya şaka yapıyor eşimde bana yatınca dedi annen niye böyle boş boş konuşuyor sanki kendi si verdi parayı bişey olsa hoşuna gitcek heralde diyor haklı eşim yani daha bir sürü böyle boş boş sinir bozucu lafları var annemin annemler bebege hiç bişey almadı yapmadı evlenşrken de yapmadılar bana bieşy nese kızlar annem aradı size gelicem yarın kalmaya dedi bend gelmede diyemedim eşime dedim oflayıp puflıyor gelmesin diyor benim annem babam gelmiyo kalmıyo geliyolar gidiyorlar diyo seninkiler de kalmasın anneme kalmaya giderim bunalıyorum diyo napsam sizce anneme gelmemi desem ya kalmalarına saçma yarım saatlik uzaklıkta oturuyoruz 

14 Cevaplar

0 oy
(1,439 puan) tarafından
Guzel bir şekilde anlat canim skintini annene esine de annenden vazgecemeyecegini
(3,180 puan) tarafından
Kime anlatayım canım
(1,439 puan) tarafından
İkisine de canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sobalı evde duran doglgaz da isnmz canm annemde öyle ama sürekli dile getrmx evmzde sıcak olur ama kısın yazik cocugnz olck der
0 oy
tarafından
Esini annene karsi o tarz konusturtma sustur uygun bi dille annenlede yanliz oldugunuzda onada anlat anne aliniyo diye kocaman kadin anlar heralde 
(3,180 puan) tarafından
Yok ya hep öyle anlamıyor annem benide sinir ediyor eşime hak veriyorum en son geldigin de camım pisti dış tarafı yagmur damlaları iz yapmış bu camın hali ne öyle diyor boyna boyna silemem doğuma yakın silcez dedim temiz olsun diyo al bezi sil o zaman dedim bana annem silmiyordu dedi kendin sil manasına getirdi 32 haftalık gebeyim birde eşimle doğuma yakın yaparız diye konuştuk,
0 oy
(408 puan) tarafından
Bizimkilerle aramızda üç saat var o yüzden genelde kalırlar, babamda aynı ev ne kadar sıcak olsa da burası soğuk mu der sobaya kombi aynı ısıtmıyor ki. Bizde hırka battaniye falan veriyoruz napalım daha :)  
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Söyle canım yanında söylenme konuşma yanlış anlıyor de
0 oy
tarafından
 Bende de ayni dert var valla 
0 oy
(11,165 puan) tarafından
Sobalı evden geldiği için dogalgaz onlara soğuk gelir canım onu anlarım da diğer yaptıkları tuhaf insan kendi evladına bunu yapar mı daha sen el kapisindasin diyip sana destek olması gerekir diye düşünüyorum 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Kusura bakma da bu nasıl bi üslup boş boş konuşuyor gelmesin diyebiliyor?? Sende de hata var bu nasıl bisey nolmus yani anne bu ya anne oyle dediyse nolmus yani sanki kufur etmiş, bisey yapmamış yapmasın bebeği yaparken anana mi sordun? 
0 oy
tarafından
Eşinin yaptığı kötü olmuş. Benimki asla yapmaz. Kendisi bu sabah götürdü Akşam da geldi aldı. Gelmesin ne demek. Bazen gitmek isteyince şimdi musait değilim gideriz der en fazla
0 oy
tarafından

Annene anlat canım bak böyle söylüyon eşim yanlış anlıyor kırılıyor diye. Siz hiç bir şey yapmadınız yapana niye laf atiyonuz diye söyle. 

Ben olsam söylerim yani annem sonuçta.
Esimide annem babam dahi kimsenin kirmasina üzmesine müsade etmem
(3,180 puan) tarafından
Annemlerden bieşy beklediğimden değil zaten herşeyi hazır canım aldık çok şükür öyle demesi sacma geliyor almayıp laf edince
tarafından
Kız zaten artık kimseden birşey beklenmiyor bu devirde. Ama işte annenin yaptığı yanlış hem birşey yapmıyorlar hemde yapanla dalga geçer gibi konuşuyor... Sen uyar güzelce. Öyle bir şey için eşinle aran açılmasın eşin de üzülmesin
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ne diyecegimi bilemedim canım.  Yani Rabbim kolaylık  versin iki arada bi derede kalmak cok zor
0 oy
(700 puan) tarafından
Yaa ne var bu kadar abartacak eşinle bir olup anneni dislayacana arkasında dur ayrıca herkesin annesi çocuğuna herseyi yapmıyor elinden gelen neyse o he kardeşime yaptı bana yapmadı deseydin yorumum farklı olurdu

Evlat ayrımına karşıyım 

Fakat bu durumda yok annem ev soğuk dedi 

Yok paranız dolandırılmış 

Bu kadar abartma o annenin sende hakkı var 

El oğlu kocan dahi olsa yanında annen gelmesin diyince nasıl sessiz kalabilirsin anlam veremedim 
0 oy
tarafından
Bence eşin haksız tatlım bazen yaşlılar boş bogazlik yapıyor benim annemde çok pot kırar takılmayız alıştı eşimde onunki de yapar kimse mükemmel değil yani ama o yüzden anneme gelme diyemem  yada kayinvaldem de boş bogazdir onada diyemeyiz eşim için anneme arkamı dönemem yani onca sene bana bakmış büyütmüş konuşsun ne var eşinde alışsın tatlım anlat bende istemiyorum ama annemin huyu bu ben sizinkilere nasıl saygısızlık yapmiyorsam sende benim anneme saygı duymalisin ofuldeyip pofuldama hiç de 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ana baba bu mecbur gelecek gidecek ve çok çok aksi durumlar olmadıkça başımın üstüne yeriniz var diyecek herkes 

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,337 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 0852 (726 puan) tarafından soruldu
+1 oy
71 cevap 1,345 göst.
0 oy
50 cevap 1,339 göst.
0 oy
7 cevap 319 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu

378,322 soru