0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Kizlar merhaba  birsey sormak istiyorum 2 yillik evliyim esimin işi dolasiyla ailemize çok uzak oturuyoruz hem benim hem onun yani 4 5 ayda anca gidebiliyoruz anlicaginiz çok özlüyorum ailemi hiç ayrı kalmamistim gittiğim zamanda surekli ailemle vakit geçirmek istiyorum yani esimede kendi ailesiyle vakit geçirmesini soyluyorum bnce iki taraf için de biraz da olsa kafa dinlemek ayrı kalmakta guzel kayinvalidem izin vermiyo karisiyo işin doğrusu onlarda kalmammis gerek yokmuş gidip oturup gelebilirmisim kadin kısmı kocasından ayrı kalmazmis vs vs siz ne dusunuyorsunuz

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Benım kayınvalıdem bu resmen bozuluyor ben annemde kalınca ki ortadan çatlasın banane
(116 puan) tarafından
Aynen ya kendi kizi evinden çıkmıyor ama sinir oluyorum
(119,461 puan) tarafından
++++++++
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay terbiyesiz terrrbiyesizzz sen suss diyeceksin
0 oy
(13,092 puan) tarafından
Yani gidilir ama eşit şartlarda sürekli olmaz değil de ayıp olur bence 1 hafta onlarda 1 hafta eşinin ailesinde kalabilirsin 
0 oy
(657 puan) tarafından
İzin süresi ne kadar bilmiyorum ama birlikte mesela 3 gün orada 3 gün orada kalın
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ne kadar saçmalık yani o anne de kadının annesi anne değil mi herkes annesiyle vakit geçirsin inadına sende dinleme kendi ailenle vakit geçir
0 oy
(514 puan) tarafından
Yani kocandan ayri kalman hos degil evet. Bn istemezdm kocamdan ayri olmk. Anlasin bitaz otda birsz otda cogunluk senin ailendr kalin iki tarafinda gonlu olsn .hem onlarda ister gelinleri gelsin onlarda kalsin
(116 puan) tarafından
Yok istemiyor esimin benim ailemde kalmasını çok kiskaniyo tek oğlu bana da engel olmaya çalışıyor iste
(514 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun ozamn bacim ne diyim oyle kaynanayla zor
0 oy
tarafından
Allah Allah eşinin annesi babası varda seni leylekler mi getirdi 
0 oy
(800 puan) tarafından

Ayni benim durumum tabi takan kim:Dkocama ben gidiyorum diye söylerim kaynananin gittiğimden haberi bile olmaz birde aileme giderken kaynanadan izin mi alicam kocama söylerim yeter, kariştirtmam:D

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim soyle uzun gidersek misal 1-2 hafta cogunda kaynanamlarda kaliriz ama 2 gunlukse fln esim beni aileme birakir bi gun orda bi gun ailemle kalurim vs ama illa kalirim.ayri da olsa
0 oy
tarafından
Yani diyo ki ailende kalkana gerek yok benim oğlumun yanında benim yanımda ben ne dersem öyle olsun 
(116 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşin kalıyorsa sana niye karışıyor o mu karar veriyor buna eşin etkisinde kalıyor mu? 
(116 puan) tarafından
Evet çünkü cirkefleşiyor sonra çok cazgir
(13,202 puan) tarafından
Bastır onu torun olur el gibi gider görürsün aileni daha da huzurun kalmaz
(116 puan) tarafından
Var torun
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Kayınvalidem değil kocam bile karışamaz anamda babamda kalacağım gün sayısına. Ozaman otelde kalırsın kaynanana da oturmaya gidersin. Hiç farkı yok ikiside ana ikiside baba. 
(116 puan) tarafından
Evet çok doğru
0 oy
(119,461 puan) tarafından
nasi rahat ediyosan oyle yap
0 oy
(812 puan) tarafından
3 4 gün kalırım eşim kendi aileme geitirir kendi geri gider burda da kalır biraz gider 10 gün iznimiz var Ocak ta yoruldum dinlenmek istedim eşim geirdi aileme 1 ay kalicm sonra gelicek izne ayrılıp 
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Aynı durumu yaşadım aSla sessiz kalma kalırsan daha çok karışırlar. Ben kayınvalide kayınpederide geçtim eşimin halasindan bile laf yedim bu konuda sadece şunu söyledim " evlendim diye ailemi bırakmadım esim nasıl ailesini sevdiklerini görmeye geldiyse bende ailemi görmeye geldim gelirken kocamlada böyle anlaştık sizin dedikleriniz çok eskidendi" bu konuşmadan sonra daha yüzüme birsey diyemediler tabi arkadan konuşma illaki olmustur
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kaynanam birşey demez uzakta değiliz ama eşimle olayım ister bence ayrı durmamizi istemez bu işlere pek karışmaz ama zaten ben kocamı bırakıp kalmazsın sanırım
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben bir seneyi geçti konuşmuyorum eşimin ailesi ile ama annemde kalınca rahatsız olduğunu anlayablyodum tabi bı şey diyemiyordu eşim var çünkü eşim kal dedikten sonra ona laf mı düşer kaynanan bence kendi saçma fikirlerini kendi uygulasin sana karışmasın 
0 oy
(247 puan) tarafından
Kaynanam kemik iğnesi kullanıyor benden başka kimse yapamıyor.. her akşam 10 aylık bebeğimle bide karnim burnumda ona gidip iğne yapıyorum .. ama sabah aileme gidip akşam evime geri geliyorum  kadın deli oluyor surat 5 karış oluyor anlamiyorummmm niye böyle yapıyor 3 gün önce surat yaptı  eşim de dayanamadı annesine patladı artık.. kendi kızı gelip  bi kac gün kalıyor gelmese kızına küsüyor ama bize gelince  yok efendim oğluma yazık sabah bırakıyor akşam iş yorgunluğu ile gelip seni alıyor diyor delircem  artık ama en iyi cevabı oğlu verdi ona bugünde anneme gittim  geldim sesini bile çıkaramadı..
0 oy
(403 puan) tarafından
Ne saçma geri bi düşünce bizde eşimle gurbeteyiz ikimizin ailesi uzak suan olduğum yere en yakin olan.bnm ailem önce oraya gideriz bir hafta kalırız sonra onun ailesine gider orda bir hafta kaliriz evimize döneriz esit yani kimsede karisamaz öyle onun ailesi varda senin yokmu ay bu kaynanalar varya 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kal kız benimde snein gibi ama çok kalamiyrm malesef insannin elinde olan birşey deil maalesef eşin birşey dmeiyorsa ailenin yanında kal

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 336 göst.
0 oy
3 cevap 224 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu