0 oy
771 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Göster yavrum pipini diye diye böyle arsızlaştilar. Altı üstü bir organı büyüttülerde büyüttüler. Ben oğlumu kız gibi yetiştircem naif kibar annesine ev işinde yardım eden. Ya abi ben böyle kadına şiddeti görünce yemin ederim hepsini öldürmek istiyorum. Kendinden güçsüzse el kaldırmak nedir sıkıyor ise git boks yapan birisine o şiddeti uygula bakayım. Birde elalemin pisliği için. kız bile evli olduğunu bile bile adamla kiriştiriyor. Vallaha kimse kusura bakmasın hatta isteyen baksın ama bu alelen or.ospuluk demek. Tam birbirini bulmuşlar ben aldatılmış bir kadın olarak vallaha sinir krizi geçirdim eski kocamı dövdüm saç baş birbirimize girdik sonra kızı aradım dedim gel parka bizim mahalleyi biliyordu hatta evimin eşyalarına kadar biliyordu bayramda ben evime gittiğimde o kızı eve getiriyormuş ekmek bıçağıyla bekledim gelmedi. Vallaha bana bir laf söylerseniz sizide döverim dgebdbdbdb çünkü çok sinirlenmiştim o zaman ikiside hakketti  beni çalıştırıp paramı alıp kıza parlament sigara alıyormuş. Kız bide bunları söylüyordu. Ama eşimi iyi dövdüm o an bana deli kuvveti geldi vurdum da vurdum 

35 Cevaplar

+1 oy
(2,702 puan) tarafından

Bence en kestirme yol direk götünee tekme vurmak olmalıydı hiç uğraşmayacakdın o kaşarııda arayıp al senin olsun son kullanma tarihi geçmiş bunun bozuk senin olsun deseydin keşke

(2,702 puan) tarafından
Ee tabi haklı olarak sıçmışssın ağzına ellerin dert görmesin
(721 puan) tarafından
"Son kullanma tarihi geçmiş " superdi +++sgsjsgd:D
(2,702 puan) tarafından
Valla bu lafı bi deseydi oda anlardı patlamış deforme olmuş ürün olduğunu :=)
tarafından
Kız zaten babasıyla bile alkol alan biriydi dedim seni babana söylerim dedi söyle ben babamla alkol alan bir kızım babam bana bir şey demez dedi. Ne laflar ettim bir bilsen
(347 puan) tarafından
İyi etmişsin. Hep onlar mı kadınları dövecek.********z hem kadını aldat hem de güç gösterisi yağ. Yani kusura bakma eaki eşine de lerefaiz dedim ama çok iğrenç bir durum bu. Kızı mahallesine rezil etseydin keşke. İş yerine okuluna vs her yere rezil rüava etseydin. Klişedir ama numarasını inst hesabını elinde ona dair ne bilgi varsa her yere yazsaydın
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım 
tarafından
Kız eski kaynanam demiş oğlumu dövüyordu demiş
(1,238 puan) tarafından
Oğlu adam olsaymış madem
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Eline koluna sağlık vuran ellerin dert görmesin inşallah 
tarafından
Kaynanam ayrıldıktan sonra demiş oğlumu dövdü demiş
(1,068 puan) tarafından
Hiç demezki benim oğlum bu bo.k.u yedide gelin dövdü
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Vallahi her türlü şiddete karşıyım lakin iciminnyaglari erimedi desem yalan olur
tarafından
Vallaha böylesine her şey müstahak 3 ay çalıştım bütün paramı almış kıza yedirmis eve 1 ekmek almıyordu çalıştığı halde meğer kadıni gezdirip kadına bir şeyler alıyormuş sigara bira gibi
(4,431 puan) tarafından
Beni gezdir.desenmpara yok.der
0 oy
(961 puan) tarafından
Ekmek bıçağıyla beklemene baya güldüm hakkını helal et :D içinin yağları erimiştie dövünce
tarafından
Vallaha yüzünü kip kırmızı yaptım bogustuk resmen çok tokat attım eski kaynanam ayrıldıktan sonra demiş ki oğlumu dövdü demiş
(961 puan) tarafından
İnsan bu söylerken yediremez kendisine yine de bosver desin kendileri rezil olur
0 oy
tarafından
Bizim icinde vuraydin bacım 
tarafından
Vurdum eski kaynanam arkamdan demiş ki oğlumu dövüyordu az bile yapmışım
tarafından
Nush ile uslanmayanın hakkı tekrir, tekrir ile uslanmayanın hakkı kötektir!!!
tarafından
Benimki köteklede uslanmadi benden önce bıçaklanmişti köpek
0 oy
(3,419 puan) tarafından
:))))) allerine sağlık iğrenç organni kesip eline verseydin 
tarafından
Onuda yapardim dua etsin ekmek teknesiyle oynamadim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Şiddetin her türlüsü yanlış yapmamalıydın

( İç sesim ohh iyi olmuş pisliğe :D) 
(5,220 puan) tarafından
Az daha anlatsana kız valla yağlarım eriyo sen anlattıkça
tarafından
Allahtan darp raporu almadı zaten almaya kalksa uyuşturucu kullanıyor diye şikayet ederdi
tarafından
Ederdim* onu
(5,220 puan) tarafından
Ahahah demekki o sebepten tavuk gibi pısmış dövdürmüş kendini bu karı benm ağzma sçar diye :D
tarafından
Tabikide tehdit ediyorum zaten önüme oturuyordu dövüyordum
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ellerin dert görmesin iyi yapmışsın. 
tarafından
Çok teşekkür ederim yine olsa yine yaparım zerre pişman değilim
0 oy
tarafından
oooooh ellerine saglk canımm ama oğlllunu kız gibibyetstrme bir bayana nasıl davranması gerektigini öğret erkek gibi adam gibi olsun ama naif yetstrme :)
tarafından
Emin ol kuzum başımıza ne geliyorsa sert yetişen erkeklerden geliyor naif yetişsin kibar bir erkek olsun annesinin bir kadın olduğunu unutmasin ve tüm kadınlara öyle davransin
0 oy
(4,583 puan) tarafından

Ohh ellerine sağlık :silly:

tarafından
İçimin yağları bir eridi sanki o an dünyayı bana verdiler
0 oy
tarafından
Helal yavrum bende eski eşimi dövdüm bana or.spu dedi diye tokat manyağı yaptım onu o da beni dövmeye kalkıştı mahalleyi ayağa kaldırdım darp raporu aldım dava açtım hem boşandım hem şikayetçi oldum yediği para cezasıyla kaldı o bile az ona ama en azından ders olsun bidaha başka bı kadına yapmaya cesareti olmasin
tarafından
Ben de 2 3 kez dövdüm yine olsa yine döverim dua etsin hadım etmedim o g. öt yüzlü herifi
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hay ellerin dert görmesin kız helal olsun ellerinden öpülesi kadın muck valahhi helal sana KRALLLLLL
0 oy
tarafından
Bosadin degilmi bu adami
tarafından
6 7 sene oldu canım tabikide
tarafından
Gozunude sisirseydin:)
tarafından
Kaynanam demiş zaten oğlumu dövdü diye
tarafından
2 yada 3 kez dövdüm
tarafından
Eline sağlık sana yaptiginin beterini hak etmis
0 oy
tarafından
İşte bu postu okuyunca içime bir rahatlık geldi iyi yapmışsın iyi yapmışsın ellerine kollarına sağlık vallahi ben de her zaman söylüyorum Allah korusun böyle bir şey olsa ben döverim yani döverim gerçekten döverim zaten O sinirle insana bir kuvvet geliyor jddgjzjsj
tarafından
Benim hayatımla oynadı yetmedi kız beni arayıp tahrik ediyordu dövmesem ayıp olurdu 2 3 kez dövdüm
tarafından
Ay iyi yaptın içimin yağları eridi sjdhdhdbhsshhshs
0 oy
tarafından
Şiddete karşıyım hemde Cook ama buna kahkaha attım hakkını helal et bacım :D
tarafından
Helal olsun ama hakketti gavur dölü
0 oy
(1,190 puan) tarafından

Ver o mubarek ellerini opem bacim:P

tarafından
Yok canım estağfurullah yine olsa yine döverim
0 oy
(5,814 puan) tarafından
Normal de şiddetin her türlüsüne karşıyım ama senin herif çok hak etmiş çokta iyi yapmışsın 
tarafından
Vallaha benim en hassas noktam kızgın boğa gibi oluyorum döverim Allah bana güç kuvvet veriyor o an 2 3 kez dövdüm onu
(5,814 puan) tarafından
Hak ediyor demekki yani senden aldığını bide başkasına yediriyor herife bak..
0 oy
tarafından
Ohhh Cook iyi olmuş vallahi keşke her kadin yapabilse bunu :) peki o kadinla naptılar evlendiler mi görüsüyolar mi özel değilse
tarafından
Görmüyorum ama onunla evlenmedi beni bıraktığı ay birini bulmuş onunla evlendi beni aldattığı kızla evlenmedi kızda diyordu seni bırakıp beni alacak diyordu bana telefonda dedim ***** beni seninle aldatan senida başka biriyle aldatır inanmadı ama dediğime geldi
tarafından
O kız da gö.t gibi kalmiş ortada ohhh. Cok fenaymiş bu adam be iyiki kurtulmuşun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın eline sağlık!  Öyle tiplerin kafasını duvara vura vura dövmek lazım. 

Ama şuan bu durumda olan kadınlar yine şeref.siz de olsa kocalarını dövmeye kalkışmasın çünkü daha çok zarar görebilirler aman aman yine de erkekle guç bulaşmaya gelmez 
tarafından
Vallaha bana ilahi güç geldi yemin ederim bak kızgın boğa gibi oldum nasıl atladımsam üstüne her yerini yoldum vurdum dövdüm yüzü kan içinde kaldı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 723 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Baldananne (288 puan) tarafından soruldu
+3 oy
46 cevap 990 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,119 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.