0 oy
596 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çocuk k istiyorum yaptircam ama  casaret edemiyorum nasıl yapıyor nerde yaptırdınız soylermisiniz

35 Cevaplar

0 oy
(425 puan) tarafından
3senedir tkaiyorum hiç acimadi ama lismma zor oldu alışana kadar 10dan çok hizma kayb etmişim tabi giribkende kayb etdimm ikisini tam pes tkkmiycam  dedim alisdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kaşımı dudağımı göbeğimi deldirdim en çok burun ağrıyor :D
0 oy
tarafından
Ben hizmali insanları niyeyse hiç hoş bulmuyorum tuhaf görünüyor ama karar sizin 
0 oy
tarafından

Hic sevmiyorum onu ya babanemde bile nerdese var herkes bir hızla burnunda :ermm: göbek haric başka yerde begenmiyorum

0 oy
(49,782 puan) tarafından
bende durmaz o hizma ☺️
0 oy
(1,855 puan) tarafından
Cok kolay saniyelik iş ben cok severek yaptırdım kaç sene kullandım sezeryan olacağım gün hemşire çıkar dedi öyle kaybettim o agrı sızı bendeyken unuttum takmayı başka kapandı ama postunda çocuk yazıyor kaçç kere okudum anlayana kadar 
0 oy
(177 puan) tarafından
Beş altı yıl önce yaptırmıştım fuar da Diyarbakır'da bir yer:) çokta güzel hala hizmaliym çok severim 
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Hızmayı nedense ben hiç sevemedim merak da etmedim ya. Ama kulak deldirilen yerlerde takılıyor dıye biliyorum. 
0 oy
tarafından
Ben 1 buçuk ay önce taktırdım canım kuyumcuda 20 TL'ye bı heves ettim şuandada var nokta elmas şeklinde,ilk önce soğutucu siprey sıkıp 15 dakka bekletti normal kulak delme tabancasıyla bebek küpesi taktı burnuma bende ne zaman çıkarıp hızma takabilirim dedim kuyumcuda istersen şimdi çıkar tak hizmani ama delik iyice olana kadar sürekli takmam gerekiyor dedi, bigun sonra kendi algigim hizmayi taktım ama çıkartırken çok kötü oldum gözümden yaş geldi şuan alıştı burnum ama gusül alacağı zaman çıkartıyorum mesela hala çıkartırken yada takarken tuhaf bı ağrı yapıyor o kadar dayanamicak kadar değil ben memnunum şuan 
tarafından
Anladım ondan sonra normal bı tane alıyorsun yani ilesme süresi nasıl oluyor içinde kalmasi gibi
tarafından
Tabi ilk başta acı oluyor dokunamiyodum bile bide iki küçük kızım onlar ellicek diye aklım gidiyodu :D hatta yüzümü yıkarken sabahları hep unutuyordum çok kötü oluyodu yaptirirsan özellikle yüzünü yıkarken çok dikakt et..aynı kulak gibi işte ilk başlarda acı ufacıkta yara olabilir içerden sonra zamanla burunda sende alisiyosun işte ben çok korkuyodum kuyumcuya hızma takiyomusunuz dedim evet dedi iki kez girdim çıktım ordan :D eşimde gülüyordu öyle dalga geçiyordu sürekli korkak diye gaza geldim gittik deldirdim çıtta geliyor bitti bu kadar canim çok büyütülecek bişey değil
tarafından
Ne kadarına  deliyorlar  fiyatı ne kadar
tarafından
Yazmıştım ilk yorumda 20 TL canım
tarafından
Tmm  canm saol yarın bı gidiyim koyumcuya
0 oy
tarafından
Kuyumcu yada gümüşçü takıyor 
0 oy
tarafından

Hizmadan midem bulanıyor ya:sick:

0 oy
tarafından

Bnde doğuştan var :) tam hızma takılcak yerde ben var :) 

0 oy
tarafından
Ben 3 defa deldirdim sonrası acı veriyor ama anlık bir şey yok yani deldiği an kırt sesi dışında rahatsiz olmuyorsun gümüşcu takıyor cnm kulaklarımı da 6 yerden deldirdim eczanede 
tarafından
Heralde kuyumcu önce biraz başı büyük bı tane taktiyir hızma degili kapanmasın diyr
tarafından
Öyle yapılıyor zaten gümüş küpe takıyolar baya büyük bi kaç gün alışınca çıkarıyorsun ama çok büyük olduğu için ben dışarı çıkmam gerekiyordu eve gelince hemen çıkardım ufak bi tane taktım
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben deldirdim gumuscude ama memnun kalmadım çıkardım tekrar deldiricem hızma olarak deldirince deliği küçük oluyor istediğin hizmalari takamiyorsum piercing olarak deldiricem ben 
tarafından
Normal hizmami   yoksa altın da gümüş mu hangisi
(581 puan) tarafından
Gümüş canim kötü ya bence piercing olarak deldir
tarafından
Piercing nasıl bişey
(581 puan) tarafından
Google'dan bak istersen kuzum çok beğeniyorum ben
tarafından
Gördüm eşim ona izin vermez hızma alsam bile küçük bişey alırım
0 oy
tarafından
Ay çok acıyor ya ben 2 senedir çıkarttım takmıyorum delik kapandı ama kapanmamış gibi çirkin izi duruyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 6,676 göst.
31 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
27 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Bukeeettt (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aybukee (1,257 puan) tarafından soruldu

396,416 soru

11,857,967 cevap

35,956 kullanıcı

...