0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (2,706 puan) tarafından
Hanımlar bu hesabın şifresini unuttugumda yeni hesap açmıştım orda anlatmıştım. Benimle aynı yaşta eşimin kuzenının karısı var yeni evli 3 aylık demiştim. Kendi ile beni kıyaslıyor herkeze ben buse den daha güzelim demi dıye soruyor demiştim. Benim ikinci evliliğim işte hakkımda namusuma varana kadar laf etmişti sırf 2.evililik diye. Neyse konuya geleyim. Ben kızı uyarıp engellemiştim herkeze buse benı dovcek evimi basacak demiş. Bu kızın eltisi gil bizi çaya çağırdılar geçen. Gittik konuyu açtı kaynı. Dedi işte boyle laflar dolanıyor ben de sana laf etmişim 2.evliliğin diye bızım gelin sana oyle demıs duydum dedi. Asla boyle birsey demedım bu kız ortalığı karıstırmsk ıstıyor dedı. Eltisi de seni oldu olası hep kıskandı. Her bır araya geldiğimiz de illaki senın konunu açıyor. İste ben daha güzelim. Buse esmer ben bembeyazım demiş. Ben buna cok takılmadım. Kaynı da doğru duzgun anlattı laf etmedık sana dıye. Neyse esas konuya gelıyım. Bu kız durmadan beni arıyordu işte konu açıyordu. Eşin çok yakışıklı benım hakkımda ne düşünüyor diyordu ben bunu tersliyordum telefonu kapatıyordum benden özür dinliyordu abim o benım dıyordu. Gecen bu kızın eltilerl bana dediler ki durmadan işte senin eşini övüyor. Ailenin en yakışıklısı cok yakışıklı keske benım eşimde oyle yakışıklı olsa demıs. Buse de ne buldu buse esmer zayıf hiç güzel değil demiş. Boyle baya baya eşime hayranlık duyduğunu dile getirmiş. Benım şarteller attı o an. Dedim ben anlamıştım ama siz yanlış anlarsınız dıye anlatmak ıstemedım dedim. Eltisi dedi ki dıkkat et bu kız iftira bile atar dedi. Ben şahidim yolda giderken erkeklere öpücük atıyo gülüyor ben kendı gözümle gördüm. Hep erkekler peşimde pervane olsun istiyor dedi cok tehlikeli dedi. Bırde ben demişim ki bir daha benim hakkım da laf edersen eşimi senin üstüne salarım demişim bunları duyunca kan beynime sıçradı. Çok sinirlendim ama hepsı bu seferlik bızım ıcın sus bır daha duyarsan ne yaparsan yap söz karışmayacağız dediler. Kayınvalıdesı de aradı benım ıcın sus ben onla konuscam dedi. Eşimde ben de oda bekar olsaydı ben gene bakmazdım dedi. Ne işim olur elin karısı ile dedı. 2 kere anca gördüm ben onu dedi orda da bu kez cidden döverim kımse elimden alamaz dedim . Ama benım kac gundur içim içimi yıyor bu konuya sustuğum için. Ben öyle şeyler desem onun eşi için ortalığı yıkardı. Düşündükce işin içinden cıkamıyorum Allah aşkına akıl verın bu kıza ne yapym ben. Buyukler sus bu kez bız konuscaz dediler ama sustukça kendı me yediremiyorum. 

25 Cevaplar

+8 oy
(3,147 puan) tarafından
Kafasını kopartıp eline vermediğine hayran kaldım 
(2,706 puan) tarafından
O gün dedim çağırın dedim bak bugun hersey hallolsun dedim. Baya ısrar ettiler işte bız konuscaz şöyle böyle die ama dıyorum ya içim içimi yiyor. Gidip agzını burnunu kırmak ısıtıyorum. Sonra gıdıp mıllete ben oyle demedım durduk yere dovdu benı der dıye de bır yerden durmak ısdıom. O eltisi gili de cok cok yakından tanımıyorum. Bu kez onu savunursalar dıye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimin arkadaşının karısı sürekli eşimi överdi heryerde herkese. Tepkimi koydum sildirdim o kişiyi hayatından. Tamam insanın eşinin övülmesi gurur verici bişey ama dozunda olursa...
tarafından
Ozguven eksikliginden canm iste egosunu tatmin etmeye calisiyo bu sekilde
(2,706 puan) tarafından
Bana da oyle geldi
tarafından
Yok kızlar ben lareme sormuştum. Postu okudum esmerquen tabiki rahatsız olmakta sonuna kadar haklısın bazı insanlar utanmaz oluyor napsam utandıramazsın en sevmediğim insan tipi yüzsüz arsız
tarafından
çok şey vardı ama kopma noktası şu oldu.eşim tam çocuk yapılacak adammış. iyi güzel söyledi de arkasından gelen cümle 2. çocuğu kocamdan yapmam başkasından yaparım olunca işin rengi değişip film koptu.
tarafından
Ay ne orsplar var
0 oy
tarafından
Valla iyi sakin kalmışsın 
(2,706 puan) tarafından
Dıyorum ya gebertmek istiyorum aslında asla sakin insan değilim. Sinir hastasıyım. O kızdan sinirimi alamadım eve gelince kendımden cıkardım sinirimi. Ama şimdi gidip dövsem bu kez de ben oyle demedım durduk yere dövdü der se. Eltisi gille de cok cok yakın değilim bu kez onlar da onu savunursalar dıye korkuyorum
0 oy
(153 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm hiç bulaşma bu sefer yanında olanlarda onu tutar birdaha duyarsan gerçekten kapısına dayan kimse kimsenin namusuna laf atamaz ikinci evliliğin bile olsa onu ne ilgilendiriyor seni alan almış ona ne b. K düşüyor dengesiz pislik seni cok beğeniyor ki bu kadar kıskançlik yapıyor 
(2,706 puan) tarafından
Eltisi gilde dedi seni aşırı kıskanıyor dedi. Çekemiyor dedi. Dediğin gibi gidip dövsem onlar bu kez onu tutar dıye korkuyorum ama içim içimi de yiyor
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Bu laflar kocasının kulağına gitmiyor mu hiç. Nasıl cesaret varmış kadında. Birde eltileri belki onu kötülemek için böyle laflar çıkarıyordur. Kimse kolay kolay başkasının kocasına böyle yürümez. 
(2,706 puan) tarafından
Ya bana da çok yakışıklı felan dedi benım hakkımda ne düşünotr dedi. Ben kotu yorumlamak ıstemedım dedim herhalde yeni ya aıle de kılere kendını begendıruyor dedim. Ama eltisi gil oyle dedi. Birde devamlı herkezi arayıp işte durmadan tacıze ugradım durmadan erkekler takıp edıyor. Evıne kadar gelen oldu kapıyı ac hazırlan dıyen oldu dıyordu gulerek anlatıyordu. Çok guzelım ondan boyle oluyor dıyordu. Sımdı bunları da dusununce doğru gıbı geldı. 2 kez evşerıne gittik 2 kere gördüm. Evinde iken eşime aşırı yakın davrandı erkenden kalktık. Eşim de dedi bu kız devamlı bana baktı güldü işte devamlı gözü bende dedi. Bır daha gitmek gelmek yok dıye de uyardı benı. Sonrasında gitmedik zaten bı kac gun sonra da tartısma lar oldu
(13,869 puan) tarafından
Ben olsam kocamı övdüğü zamanlar direk yüzüne söylerim , biliyorum ben kocamın nasıl olduģunu ama senin kendi kocana ayıp oluyor bence diye. Gerçi  bu kadin  laftan sözden anlamaz  en iyisi uzak durmak.
(2,706 puan) tarafından
Ay dedım sanane dedim. Oyle eşim dedim. Allah bana bağışlasın ama sanane dedim anlamamış laftan
0 oy
tarafından
Allah'ım iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi, yoksa elimizden bi kaza çıkar ay Allah'ım düşüncesi bile kötü,tam ağzına s*cmalik hareketler yapmış abooooo iyi dayanmissin
(2,706 puan) tarafından
Eşim aradı konustu karım hakkında laf yapıyormus konus karınla dedi. Oda asıl senın karın laf yapıyormus sen karına terbuye ver dedı. Eşimde sinirlendi Bi iki laf etti kapattı. Yani adam anlamak İstemıyor. Karısına toz kondurmuyor
tarafından
Senin karın laf yapıyormuş diyeceğine telefonu sen al canım durmadan kocamı övüyormus ne yakışıklı keşke benim kocam da öyle olsaydı diyormuş desene yavrum. Ben farklı düşünüyorum sanırım ya,ben mi tuhafım acaba
(2,706 puan) tarafından
Ay yok sen haklısın. Yeni evlıler sımdı bu oglan kovar felan bunu suç bize kalır  dıye eşim susturdu bızden uzak Allah a yakın olsunlar dedi.
tarafından
İnşallah daha fazla zararı olmaz kuzum,Allah korusun eşinin aklı falan da kayar o g*erizekali durmadan bakar ederse onun da dikkatini çeker. Sonra al başına belayı.
(2,706 puan) tarafından
Vallaha eşimde  öyle hataya düşerse kendisi bilir beni kaybetmeyi göze almış derim. Ama zaten görüşmüyoruz asla onlar la. Aile sonucda denk gelırsek akraba larda felsn o an kalkarım giderız. Herkez aramızın bozuk oldugunu biliyor
0 oy
(239 puan) tarafından
Mal beyin kifan esmer ten seviyor belmi berde biliyor sacini basini yol bnce
(2,706 puan) tarafından
Eltisi gile de dedim demek ki esmer sevıyo almış beni dedim. Çok tan döverdim de. Ailesi sus dedi. Ama içim içimi yiyor. Bu kez dövsem eltileri onu tutarsa dıye de korkuyorum
(239 puan) tarafından
Simdilik sen sus ofkey lê karar verme edebinj koru bnce mesala  benim esimde bni gobekli sever ben kilo alinca uzulurum
(2,706 puan) tarafından
Ya ben esmerliğime takıntı değilim. Tam aksi aşırı sevıyorum kendımle barışığım. Eşimde bana hep hayalı deki kız sın dedi. Esmer lik zayıflık hanı herkesın hayatında şöyle birisi olsa evleneceğim insan diye düşündüğü olur ya dedi. Rabbim nasıp etti bana dedi. Ama bu kızın eşime karsı olan tavrı benı çileden cıkartıyor
(239 puan) tarafından
Ama mesafe koy yuz verme kicasi birsey demiyir mu bu duruma  kizin
(2,706 puan) tarafından
Asla konusmuyoruz numaraları engelli. Yüz yüze gelmıyoruz
0 oy
tarafından
En kısa zamanda onu biryerde sıkıştırıp güzelce doverdim 
(2,706 puan) tarafından
Aklımdan vallaha geçiyor. Ben ona demişim ki evini basıp dövecem demişim. Eşi eşime yazdı yürek isterim dedi gelsin dedi. Kımse den korkum yok bu hayat da gercekten oda İnsan bende dövebilşrse dövsün. Ama ben bunu döversem bu kez eltisi gilde onu tutar salar mıllete benı kotu gosterırseler dıye endise e dıyorum
tarafından
Yok canim.sakin evine gitme o suç sayılıyor sen onu sokak arasinda sıkıştır:) tesadüf denk geldik bana küfür etti bende vurdum dersin karakolda sonra serbestsiniz:))
(2,706 puan) tarafından
Sabrım tukendı artık bı laf daha olsun. Ev mev artık umrumda değil. Haneye tecavüz desınler artık cıdden cok bunaldım
0 oy
(1,046 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne enterasan laflar ya evli kadin milletin kocasina ne bakiyo of burda bazem cok acayip seyler okuyorum ya 
(2,706 puan) tarafından
Kız her erkepe guzel mıyım dıye soruyordu zaten ama ailesi dedi takıntı lık var baska bişi değil dedi ama bu kadarı cok fazla benım esım hakkın da oyle seyler demesi. İçim içimi yiyor
0 oy
tarafından
Şusman kötü olmuş ilerisi gelir diyim sana herkes kendi haddini bilsin
(2,706 puan) tarafından
Ben uyardım telefonda baya tehtid ettim ama bu eşime karsı dedıklerıno onlardan duydum. Onlar sus dedi ama içim içimi yiyor. Gidip agzını burnunu kırsam bu kez de eltileri bunu tutar dıye korkuyorum. Hanı yenı evlı laf soz olmasın dıye susarsalar dıye
tarafından
düzenlendi
Yuzlestirceksin herkesi benimde sürekli eltilerim arkamdan konuşuyorlar hep birbirinin üstüne ariyolardi en son gorumcemin üstüne attılar eşim tek tek aradı şuan sus pus ses seda yok kardeşlerini aradı daha konusamiyolar
0 oy
(802 puan) tarafından
Ayyyy vala okurken ben çıldırdım ben olsaydım saçından alıp yolardim öldürürüm ya bu ne 
(2,706 puan) tarafından
O gün dedim çağırın gelsin burda hersey olsun dedim. Sus dediler rıca ettıler. Ozaman sız uyarın buse bır laf daha duyarsa gebertcekmıs deyın dedım.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bidahaayni sey olursa ne istersrn yap. 
(2,706 puan) tarafından
Bende oyle dedım eltisi gile uyarın bır daha en ufak hatanda bu kez hatır dınlemez dövermıs deyın dedim
(7,791 puan) tarafından
Yani ben olsam dovmekren beter olacagi bi plan kurardim. Madem kocanda gozu var kocamdan mesaj atardim bulusalim diye sonra onu kocasına da derdim karin buraya gidecek boyle boyle kendi kocasi gidince bulusmaya mal gibi kalirdi. Gibi falan yani rezil ederdim bi sekilde hic elimi kipirtamam o tur insanlar icin
(2,706 puan) tarafından
Öyle olunca da yıne beni kötü bilir bu aile. Kesin işin içinde baska bısı var. Buse bu kızı cekemedı o yuzden. Ayırmak ıstedı kocasından derler. Yanı kim magduru oynarsa onun yanında durur aılesı. Yenı evlı ya hıc laf gelmesın ıstıyorlar
(7,791 puan) tarafından
Aa anladim canim en güzeli dövmek o zmn
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım sen dikkat et valla Allah korusun kocanida ayartir falan birdaha hhakinda birşeyler derse valla acıma bu ne sen sustukça kudurmus manyak kadın  dikkate t derim
(2,706 puan) tarafından
Oyle cok aşırı tuhaf bir insan
(2,671 puan) tarafından
Sen samimiyet kurma canim
(2,706 puan) tarafından
Yok canım asla kurmuyorum. Her yerden engelli. Asla görüşmeyi düşünmüyoruz
(2,671 puan) tarafından
İyi yapıyorsun canım Rabbim kötü insanlar dan uzak tutsun
(2,706 puan) tarafından
Aminn aminn
0 oy
tarafından
Çoktan dövmüştüm 
(2,706 puan) tarafından
Normalde bende döverdim ama işte sustum ama artık susacak gucum kalmadı. Eltilerıne dedim uyarın bu kez buse senı dovcek asla laf etmesın deyın dedim. Ama kendı me yediremiyorum. Susunca da
tarafından
Mesaj atsan baktın çok kaşınıyor biraz kaşı
(2,706 puan) tarafından
Ben bunu 1 ay once felan uyardım yazdım aradım baya tehtıd eddim bır daha duymayım dedim engelledim. Ama yıne laf etmıs ısde
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Geç kalmışsınız ben çoktan dovmustum affetmem 
(2,706 puan) tarafından
Güzellik konusu için benım hakkımda laf için uyardım telefonda tehtıd eddim. Eşim ile ilgili konuyu kesın emın olarak eltısı gil anlattı o an sinirlendim. Çağırın gelsın dedim yok mok dediler.
(1,465 puan) tarafından
Ah o tutanlar olmasa bıraksalar bir dövsen rahatlasan şuan benim dovesim geldi milletin kocasına tövbe tövbe
(2,706 puan) tarafından
İşte sus dıyorlar ama ben sustukca sınırımı atamadıkca kendıme zarar verıyorum
(1,465 puan) tarafından
Kimseyi dinleme ver coşkuyu hak edene
0 oy
(6,792 puan) tarafından

:angry: Valla parçalarım o pisliği! Benim tersimi kimseye göstertmek mecburiyetinde bırakmasın Allah'ım. Çok pis kıskancım zaten duruma göre . 

(2,706 puan) tarafından
İşte bende aynıyım. Ne yasadıgımı tek eşim biliyor ben sinirlendiğim insandan sinirimi alamayınca kendıme zarar  verıyorum. Kendimi kesiyorum felan. Ama buyukler ıcın sustum. Ama artık sustukxa daha kotu oluyorum içim içimi yiyor
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Sabrına hayran kaldım hem benim arkamdan konuşup beni eleştirecek hem eşime yürüyecek ağzının payını veririm büyük küçük dinlemem böyle arsız bir kadın mi olur ayrıca onun eşine de söylerim karının zincirini sıkı tut eşimle ilgili böyle konuşuyor diye 
(2,706 puan) tarafından
Sabır değil ona olan öfkemi kendımden cıkardım hep sinirlenince o kısı den sınırımı alamayınca kendıme zarar veriyorum. Normal de bende dırek dalarım ama sus mus dedıler susunca da kendıme zarar verıyorum
(1,105 puan) tarafından
Kendine de zarar verme böylesi için aslında sen şimdi karşılık versen kendini insan yerine koyacak
(2,706 puan) tarafından
Bide Bi halta benzese. Onun ıcın değil de sinirden kendıme zararım oluyor.
(1,105 puan) tarafından
Sen onu takmamaya çalış en güzeli at kafandan elbet birgün bir yerde denk gelirsin ozaman söylersin söyleyeceğini böyle arsizlar için kendine zarar vermeye değmez
(2,706 puan) tarafından
Haklısın teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Kız hasta bu deli korkarım ben bu tür ınsanlardan 
(2,706 puan) tarafından
Ailesi de öyle diyo deli o boşver bız konusuruz dıyor. Ama sustukca da yedıremıyorum kendıme zarar verıyorum
tarafından
Deli deliyi görünce sopasını saklarmış, bızım lisede böyle bır kız vardı hocalar bu deli dıyordu bısey demeyın, herkese vuruyordu çatıyordu bırgun tuvalette geldı benım kafaya vurdu, ya Allah dedım bıetane de ben yapıştırdım buna şok oldu bu, bana vurmaya çalıştı bırtane daha yapıştırdım kafaya herkes de bana kızıyor o deli dıye, bır daha kımseye vuramadı o korkusundan, yanı bazen sende deli olucaksın
(2,706 puan) tarafından
Normalde bende öyleyim aşırı sinirliyim kımseye karsı eyvallahım yok suclu ıse. Ama suan eşimin  aılesının gözünde kotu duruma düşmek İstemıyorum. Sonucda 2.evliliğim eşim bekardı. Evlendığı kadın şöyle böyle demesinler dıyorum laf gelmesı dıye sabredmek ısıtıyorum ama sabır bı yere kadar.
0 oy
(961 puan) tarafından
Biizm eşimle aralarını yaptığımız çifr var kız akrabam erkek eşimin arkadaşı birgün benim yazdıgım mesaj için eşimin ismini demiyim o mu yazdı dedi çok büyük tepki gösteri sana niye yazsın benim kocam diye kendi eşiyle araları çok kötü biegün hep eşimi övdü sana oldugu gibi bana değil su yönde çok iyi vs vs simdi hiçbir şekilde konusmuyoruz görüşmüyoruz ikiside iftira atanilen cins insan. Böyle insanlardan en güzeli uzak durmak heleki bu zaman da ne olaylar dönüyorken en büyük zarar esinle sana olur farkında olmazsınız
(2,706 puan) tarafından
Bizde uzagız tüm iletişimi kestik ama hala laf gelıyor ona deli oluyorum
0 oy
tarafından
Nasıl sakin kalabiliyosn hatır falan dinlemem yerleri optururum ona
(2,706 puan) tarafından
O gun orda değildi duyunca çağırın dedim gelsin. Yok mok dediler. Asla sakin kalamam normalde ama durdurdular. Şimdi bunu dövsem onlar bana arka cıkmaz sa bu kez dıye dusundum. Benım 2. Evliliğim eşim bekar bu yuzden Zaten cok problem oldu aılesınde. Getırdıgı kadına bak felan dıe laf gelmesın ıstedım esıme ondan sustum ilkinde. Sakin kalamıyorum ona bişi yapamadığım ıcın kendıme zarar verdım kac kere. Ben birinden sinirimi alamayınca kendıme zarar verıyorum o sekıl sakınleşiyorım
tarafından
Canm kimseyi ilgilendirmez bu kocan seni kabullenmis evlenmis herkese b.k yemek duser yani getirdigi kadina bak falan demeye haklari yok o kadin da agzini tutsun o zaman onane elin adamlarina yakisikli diyo karisinda ne buldu diyo ne bulduysa buldu seni mi alsaydi yani tovbe estagfurullah ya isterse bana cingene desinler o kadının sacini basini yolmadan rahat etmezdim kimsenin destegine ihtiyacin yok esin arkanda olsun yeter
(2,706 puan) tarafından
Haklısın. Zaten o kıza bişi yapamayınca hep sinirden kendıme zarar verdım. Sinirlenince karsımdaki kısı den sınırımı alamayınca kendıme zarar veriyorum. Asla tahammül edemem aslında ama durdum ısde. Ailesı ne soyledım ama konusun bu kez buse cıdden dövermıs deyın dedım tamam dediler
tarafından
Esin ne diyo peki bu konuda
(2,706 puan) tarafından
Eşim eşi ile konustu uyardı. Bak karım la benım hakkımda laf yapıyormus konus karınla dedi. Ayrıntılı anlatmadı. Oda senın karın laf yapıyormus asıl sen karına terbuye ver benım karım benım yanımdan ayrılmaz kıme ne dedıkodusu yapacak dedi. Eşim de kapattı telefonu ikisi de aynı halt bunlara laf anlatılmaz dedi

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 207 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Lolipop (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 332 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 410 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde balyanak (607 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 862 göst.