0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar hamieyim 13+3 haftalık dün doktora gittik kontrole aradı beni şimdi. Napiyosun diye bende iyiyiz falan derken bebeğin cinsiyeti belli oldumu diyo yok göstermedi kendini dedim. Bu arada bide 15 aylık oğlum var. Neyse dedim kız da olsa oğlan da olsa hepsi bizim eli ayağı düz olsun dedim diyoki oğlan olursa bide ev yapcan araba Alcan orası da var bu işin biliyosun dimi diyo ne demek istediyse herkes çocuğunu sokagami atıyor bizde elimizden geldiğince yaparız dedim. Öyle be oyle diyo bide sinir oldim 

14 Cevaplar

0 oy
(13,316 puan) tarafından
Teselli vermiş kendince boşver kız gül geç 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne alakaysa 
0 oy
(13,247 puan) tarafından
Öncelikle mal hakkı ilk önce kız evlada yapılmalı erkek çalışır yapar kızın güvencesi olmalı kendisi yaptı ki oğluna ev araba
(942 puan) tarafından
Oğlu arabasını kendi aldı evi yaptirmislar
(942 puan) tarafından
Altinlarimizi sattikda aldik
0 oy
(2,504 puan) tarafından
Benim eşim tek erkek ne ev verildi ne araba alındı ne düğün yaptılar herşeyi biz borçla yaptık ev eşyasını borçla aldık altınları borçla aldık 2 sene düğün borcu ödedik erkek olunca ne oluyorsa
0 oy
(2,732 puan) tarafından

Kendi yaptı heralde içine oturmuş :D

(942 puan) tarafından
Kendi ev yaptırmış zamanında bir o işte
(2,732 puan) tarafından
Takma canım neler neler diyorlar. Benim ilk bebeğim erkek oldu. Son ana kadar cinsiyeti değişecek diye bekledi. Kendi kızı olmamış diye kıza hasret tamamda çocuk istememek çok yanlış. Benim için hiç farketmiyor evlat bu. Sonrada vefat etti çocuğum zaten. Şimdi yine erkek bekliyoruz. Allah sağlık sıhhat versin en önemlisi bu bir anne için. Gerisini takma konuşup duruyorlar. Sağlıkla vaktinde al kucağına ❤️
(942 puan) tarafından
Oy canım Allah sabır versin inşallah sana hayırlı evlat sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Allah. Sağol canim
(2,732 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah
0 oy
tarafından
Ay benım çocuğuma yapacağım evın derdı sana mı düştü anne deseydın bunlara da kız yaparsın ele karışır derler oğlan yaparsın ev araba yapılacak derler ne yapalım bız ya
(942 puan) tarafından
Hiç işte laf olsun torba dolsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
O size ev araba almış mi
(942 puan) tarafından
Ev yaptı mis
(3,419 puan) tarafından
O almışsa artık konuşur durur sende yapacan die
0 oy
(388 puan) tarafından
Simdi bunlari dusunmek icin cok erken deseydin sanki bisey yapilacaksa o mu yapicak ne alaka
0 oy
tarafından
Sen yaparsın ben yapamazsim deseydin :)
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Boşver takma bòyle saçma şeyleri he de geç
(942 puan) tarafından
Keşke diyebilsem
0 oy
(1,581 puan) tarafından
Benim ablam da oğlu olacağını öğrendiğinde verdiği ilk tepki: Düğünü için şimdiden para biriktirmeye başlayalım. :D 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben bunları yaptım demek istiyo galiba tabi yaptıysa
0 oy
(961 puan) tarafından
Ay ben 25 haftalık ikiz oğullarıma hamileyim eşim daha şimdiden herkese 2 düğün masrafı diyor :D ne takıyorsun ki belki çok harcıyorsanız biraz sıkım demeye çalısıyordur
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Onlar size ev araba yaptı mı? O yüzden mi böyle düşünüyor. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 620 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,614 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 401 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 646 göst.