+1 oy
469 göst.
Aile kategorisinde (47 puan) tarafından
Merhaba kızlar 20 gün önce sezeryan ile doğum yaptım. Kaynanam doğum yaptığım günden beri sürekli bi sıkıntı çıkarıyor. Hastane de yatış işlemleri yaparken bana sen vitamini çok içtin şiştin normal doğuramadın dedi üstelik ben mecburi sezeryan olacaktım. Bebeğim makat gelişti olduğu için 39 haftada doktorum sezeryan yapalım artık dönmez dedi. Neyse doğumdan çıktım eve geldim zaten bıçak yarası acım var. Bana sürekli emir vaki bi şekilde pilav ye, kısır ye, su içme, pekmez yeme, çocuğu kucağına alma gibi gibi şeylerle başımın etini yedi durdu. Bebeğim 15 günlükken sarılıktan küveze girdi doktorun hiçbir sorunu yok sadece sütün yeteri kadar doyurmamış 2 gün ışık tedavisi ve mama vericez dedi. Eve geldim suçlandım doyuramadım diye zaten ağlıyorum bu sefer de aç koydun çocuğu diye moralimi bozdu. Şimdi hem emziriyorum, hem sütümü sağıp veriyorum, hemde kendilerinden habersiz mama takviyesi yapıyorum her gün beni arayıp doyurabildin mi, yatıyor mu diye ters ters benimle konuşuyor.. Ne yapayım şimdi evime gelmesini istemiyorum, aramasını istemiyorum 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kadar üzülüyorm ki böyle durumlarda. Bnde yaşadım benzer şeyler..dışardan şunu yap bunu yap demek çok kolay ama maalesef başa gelince hiç bişey yapılamıyor
(47 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi. Kendimi parçaladım çoğu şey için ama yine aynısını yaptı fazlasıyla
-Reklam-
0 oy
(870 puan) tarafından

Bunu yaşayan hep tek benim sanırdım ama yalnız degilim her gün böyle post okur oldum bıraksınlar da mutlu olalım anın tadını çıkaralım ben çok sustum ama şimdi çok pişmanım şimdi hep aklıma geliyor yaptıkları kendime kızıyorum hiçbirşey diyemediğim için 

(47 puan) tarafından
Ben dedim yeri geldi ama bu sefer daha fazlasıyla geldi hemde kocama farklı anlatarak
(870 puan) tarafından
Tabi bide o var sinsi sinsi doldurmalar
0 oy
tarafından
Aynı benim kaynanayi anlatmışsın canım benim sütüm yeterdi hatta akardı bu bebe aç sen doyuramiyon der gider mama yapardı simdj bebeğim mamaya alıştı emen çocuğumu emmez etti 6 aylık oldu sana kim mama ver dedi sende vermeseydin diyof
(47 puan) tarafından
Ah ah sanıyorlar ki biz çocukları düşünmüyoruz onlar düşünüyorlar
tarafından
Bişey bildikleri yok kendilerini çok bilmiş sanıyorlar.
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Anneyi böle strese sokunca süt çoğalıyor mu çok bilmişliğini kendine saklasın fırsat verme. Mamayıda gizli filan verme aç mı kalacak bebek istediğin gibi ver ne diye kendini yıpratıyorsun gerekirse çemkir
(47 puan) tarafından
Yeri geldi kendimi de parçaladım ama yine aynı şeye devam etti hemde fazlasıyla
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Sen ağzını açmazsam o hertürlü şeyi yapacak belliki say ağzına geleni mamayı gizli veriyorum ne demek ya ne yaşatıyo lar sana bukadar kimseye hatır etme yeni doğum yaptın lohusasın bu sıkıntılardan sütün bile azalabilir eşinde iş yoksa sen ara söyle
(47 puan) tarafından
Doktor mama kullanabilirsin dediği halde ne maması ye pilavı emzir. Ben çocuklara mama felan vermedim deyip duruyor mamaya alıştırma diyo bebek bu mamaya neden alışsın
(5,220 puan) tarafından
Hasiktir len diyemedin mi ya çocuk açmı kalsın bacı bak eşin komuşamıyosa sen kendini savun ben doktorum mama verme dese bile dinlemem sarılık mı olsun açmı kalsın daha yeni dünyaya gelmiş bebek. Bırakta bebeğimi ben büyüteyim senden geçti artık sen karışma de korkma konuş azcık yırtık ol. Ya yeminle böyle kötü kaynanalar allah tez vakitte alsın ne diyim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 966 göst.
12 Haziran 2019 Diğer kategorisinde masalım0435 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 626 göst.
11 Ekim 2018 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu

381,201 soru

11,412,023 cevap

34,956 kullanıcı

...