0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhaba kizlar biraz dert yanacağim ama cok yoruldum yasadigim yerde kendi ailem yok. Esimin ailesini aile olarak bildim. Onlara hicbir zaman saygida kusur etmemeye çalıştım yapilan edepsizliklere hep sabretmeye calistim.

Esimin anne babasi koyde yasiyor kizlar ilk gelin oldugumda sular elektirik dahil yoktu maddi gucleri vardi ama gerek duymuyorlardi bulasigi yerde yikiyorduk alismadigim bi konuydu alistim koyunculuk yapiorlar sut sagamiyorum vs bicok koy isine hakim dglm ama elimden geldigince hep iyisini yapmaya gayret ettim ama herzaman alay ediolar kendilerini cok yuksek goruyorlar ailecek her seferinde susturuluyorum. Sesini cikart buyuzdn eziliosun diyeceksiniz belki kensi hakkimi savunacak olsam kirk tavir kirk fitne cikartiolar.

Sevilmedigim ortamda oldugum icin cok mutsuz oluyorum kirilip kirmamak istemedigimdn bisileri bahane edip uzak duruyorum.

Gorumceleeimde benim olmadigim bir ortamda ben kilolu oldugum icin taklidimi yapmislar karinlarina ve arka bolgeye yastikla beni taklit edip gulusmusler duyunca cok üzülmüştüm. Hepsi normal karşılıyor bu gibi durumlari evime oturmaya geldiklerinde buyrun gelin diorum aynadan yansidi yuz ifadesi yuzu on taraftaydi aynadan gordum bnm agzimi egiyorlardi. Kizlarinin hastalandiginda hep ben bulundm yaptigimi yuksek gormek icin dgl icim doluyor kendimi cok yanliz hissediorum. Yanlarina gitmesem gelmio gitmio diye gene millete yalan yanlis konusuolar ben cok huzursuzum yanlarinda ne yapsam kucuk goruolar agzimi acacak olsam basskin geliolar.. gitmesem ayri gitsem ayri eşimde ayri soguk davraniyor ben cabalamadan yaklasmayi dhail istemior ne yapmaliyim. Baska sehre gitmeyi onerdim eşim yanasmiyor. Cok mutsum dua edin bana..

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ne diyeceğimi bile bilemedim valla
(189 puan) tarafından
Dua edersen swvinirim cnm.
tarafından
Allah yardımcın olsun
(189 puan) tarafından
Sagolasin cnm
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Esin yanında olmuyosa senin mutsuz olmana göz yumyosa sen onun için niye mutsuzluğa katlaniyosun benim huzurum yok gidelim yoksa ben giderim de
(2,323 puan) tarafından
O zaman dediğim gibi sen onları takma bırak kendine bak
(189 puan) tarafından
Işte kolay olmuyor malesef.
(2,323 puan) tarafından
Haklısın ama senin durumunda yapacak tek şey bu ben olsam çekmem giderim ama sen gidemem diyosun
(189 puan) tarafından
Gidemiyorum bazi ozel sebeblerden dolayi..
Aileme soylesem ailemde sabret diyor biz onlari bilioruz dior esimide seviolar ama kimse tarafindan anlasilmiyorum malesef buyuzdn bunaliyorum
(2,323 puan) tarafından
Çok zor bir durum Allah yardımcın olsun ne diyim
0 oy
(932 puan) tarafından
Bu devirde elektrik su kullanmıyorlar ve kendilerini yüksek mı görüyorlar... bunu asla.maddi anlamda yazmıyorum.yanlis anladıysam.da çok.ozur dilerim bilerek kullanmıyorlar size iş yıkmak için gibi algıladım... Bu taklitler vs yani kesinlikle tüm iletişimimi keserdim çıkarsınlar fitne fesat yani herkes çıkarabilir can diğer olduğunuz biri bile yapabilir , o yüzden o ne der bu ne der diye yaşanmaz gercekten hayat çok.kisa gözüm.dolu dolu okudum.boyle yardımsever naif kendinden verici birine neler yapmışlar terbiyenizler 
(932 puan) tarafından
Canım bu meseleler o kadar zor ki yani sanki başıma.gelse çeker giderim.hayatimi kurarım.gibi coşuyor insan ama.eminim.basa gelince öyle.olmuyordur şiddet ihanet vs asla taviz verilmez ama.esin ailesi sorun olunca gerçekten çözüm.cok.zor olmali
(189 puan) tarafından
Hakkimi savunamiyorum bu anlattiklarim sadece bikac ornek kayinimin yaninda kilomu onume suruyolar battaniye gibi bisi almak lazim buna ben nasil aliyim ona bulim deyip gulustuler ailecek ogluna bakmio anne yemek vermio deyip gulduler doku gitmistim zaten gozum doldu disariya ciktim aglamak icin.. ben boyle sile yapisiyla buyumedim gercektn bn kaynana gelin gorumce ye karsi on yargi olur genelde hep sevmeye yogunlastim ama inan sevgimi hic hak etmediler..
(932 puan) tarafından
Hem de hiç hak etmemişler.. insanlığın i si uğramamış.. dua edeceğim sizin için keşke elimden birşey gelse
(189 puan) tarafından
Dua istiyorum huzurlu bir ortamda yasamak istiyorum uzak olmak istiyorum suan icin yapabilceklerim bunlar..
(189 puan) tarafından
Birinde cocugumun dogum gunu onun ailesi herkes onlar gelemiolar biz gidelim orda kutluyalim istedim memnun olcsklarini dusundm cesit cesit hazirlik yaptim.
Buseferde kaynanam sen oglumun parasini hep bole carcurmu edion dedi o anda dunya basima yikilfi cok uzuldm sizde yiyin istedim diyebildm sadece
0 oy
(763 puan) tarafından
Gerçekten üzüldüm canim senin adina. İnsanin huzursuz olduğu bi ortamda yaşamasi çok zor. Eşinin sana bu konuda destek olmamasi da çok tuhaf..
(763 puan) tarafından
İste sorun burada başliyor zaten. Eşin dağ gibi arkanda olsa ve sana laf etmelerine izin vermese kimse ağzini açamaz. Senin dalga geçtiklerini bile bile nasil onlara yakin olmani bekliyor ki. Yerinde kim olsa zorlanir. Gercekten hiç kolay degil..
(189 puan) tarafından
Imtihan oldugumdanmi kor sagir dilsiz oluyorlar anlattigim kisiler bilmiyorum gozumun dolmasina bile guluyorlar kac kez esimin yaninda hickirak agladim anlattim o an bi kalbi yumusicak gibi oluo geri basa donuyoruz.. taklidimi esimin yaninda yapmislar benim karim ogle degilki diyebilmis sadece.
Bana sevgiyi bile gosteremior hep bn cabaliorum yoruluyorum:(
(763 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim. Kocana da sana karşi vicdan ve sevgi versin. Gözü açilsin ve seni bi daha ezdirmesin insallahhh
(189 puan) tarafından
Amin insaallah cnm sagolasin Allahim razi olsn
(763 puan) tarafından
Senden de canim benimm ❤
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Direk iletisimi koparırım yerinde olsam. Tek islerine dahi koşmam. Sevilmediğim sayılmadığim yerde durmam kesinlikle. İsterlerse televizyona reklam çıkarsınlar benim hakkımda hiic umurumda olmaz . Sen neden umursuyorsun ki hakkında konuşmalarını ? Dünya onlardan ibaret mi ? Güler geçerim valla 
(189 puan) tarafından
Tek çevrem onlardan ibaret eşim icin katlaniyorum malesef kendi ailem yurt disinda
(3,552 puan) tarafından
Bırak onları yeni çevre yap. Ya da en en iyisi otur evinde huzurun olur kafa dinlersin
  Bunun stresi cekilir mi bacım biraz umursamaz olun gamsız olun gözünüzü seveyim
(189 puan) tarafından
Yapi iste bacım bende bole olmak iatemem ama bu durum evliligimide etkiliyor.
(3,552 puan) tarafından
Gülüm evliligini etkilemesin diye kendini ezdirecek halin yok herhalde. Zorlayacaksın kendini biraz politik ol kendine saygı duydur dik dur kimsenin de işini yapma hizmetçi değilsin biraz herkes kendi işini yapsın zaten kıymet bilmiyorlarmis. Eşine de anlat durumu normal bi insansa sana hak verir zaten
(189 puan) tarafından
Ya anlatsam bile esim sevemiorsan uzak dur istemiyorsan dior ama ole dese bile icten ice bana tavir yapior. Imtihan oldugumdanmidir anlatmaya kalktigim herkes  sabret demekle yetindi.
0 oy
(403 puan) tarafından
Bu durum eşin yüzünden eşin sana değer verse onlarda bunu görse onlarsa sana öyle davranırlar esinle knusmaya olanlari anlat taklit konusuna gelirsek birak kendi karakterlerini göstersinler hic alinma Allaha havale et kimse kimseden üstün değildir onlarida Allah yarattı senide ne hadlerine seni küçük görüyorlar hadisizler üzülme canım baktın devam ediyolar sense ağızlarına laflari.tika sende cevap ver ezdirme kendini kocandan hayir yoksa görüşmek istemiyorsan gitme canim yanlarina mesafe koy sorarlarsa da olanlari anlat belki anlar uyanıp anlarlar yanlışlarıni
(189 puan) tarafından
Onlar inan bana gormezler. Birinde kendi abime dertlenmek istedim o bile anlamadi beni sen kisileri secerekmi davraniyon deyip beni asagladi. Bende ona patladm o an uzuntuden bagirdim cagirdim bayildim ozur diledi.. o davranistan sonra kendi kendime dedimki kendi ailem bile anlamiyorsa beni karsi tarafin anlamasini bekliyemem..
Cok slk dgl cocuklari bahane ederek uzak kaliyorum. Gelip gitmiyorum diye bozukuolar ama napim gormuolar gormeyincede nedesem napsam bos oluyor
(403 puan) tarafından
Bozulsunlar canım nie gelmiyorsun derlerse bundan.bundan de yine anlamazlarsa onlar da bi sorun var demek üzülme canım
(189 puan) tarafından
Onlari okadar iyi analiz ettimki cnm inan bana susmak en guzeli Allah serlerindn korusun baska bisi istemiorum
(403 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim
(189 puan) tarafından
Amin insaallah cnm sagolasn
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canim kim ne derse desin otur evinde gitme

Alay ettiklerinde ağızlarınin payini ver

Ne kadar edepsiz insanlar boyle gorgüsüzluk,seviyesizlik diz boyu 
(189 puan) tarafından
Aynen oyle cnm cok slk olmasada eşim icin gidiyorum..
(14,428 puan) tarafından
Kuzum seni çok iyi anlıyorum ama sesini çıkar biraz
Boyle kendi kendine üzulme
İçinde kalıp dert olacağına,söyle onlar dertlensin en azından sinir olurlar
Takma kafanııı valla bunlar için değmez varsın kimsen olmayıversin biz varız burda bak :-))))
(189 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm. Insan anlayabilck bieilerini istior
0 oy
tarafından
Senin adına çok çok üzüldüm gitme görüşme diyemiyorum eşin ailesine düşkünse çok zor senin için 
(189 puan) tarafından
Kardeslerine duskun onlarin dogrusunu benim dogruma tercih eden biri soyledimmide kabul etmiyor kiziyor
0 oy
(3,944 puan) tarafından
Kimseye yaranacağim diye uğraşma  canim. Onlar seni degersizleştirip dalga konusu yapiyorsa onca çabana rağmen sen de koy seviyeni. Gitmen gereken kadar git konusman gereken kadar konuş  olmalari gerektigi kadar al hayatına. Gerekiyirsa yapayalnız kal. 1 arkadaş  bul kendine 1 kisi bile yetiyor insana... Allah kolaylık  versin. Eşin  önemli  olan onunla varsa problemin çözmeye  halletmeye çalış. 
(189 puan) tarafından
Aynen oyle cnm suan icin yapabildigim tek cozum bu.
0 oy
(48,904 puan) tarafından
sonuna gelene kadar onlar dalga gecerken esin napiyo diyecektim asil suclu o zaten ondan yuz buluyorlar
(189 puan) tarafından
O onlari ciddiye almiyor sevdigi icin saka yapiolar diyor guluyo ama beni nasil ezdiklerini gormezden gelio. Buda beni hem uzuyor hemde esime karsi sevgiyle yaklasabilmemi etkiliyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 230 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (491 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 148 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yarin (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,329 göst.

382,980 soru

11,464,096 cevap

35,058 kullanıcı

...