0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kizlar merhaba.29 haftalik hamileyim. Bobregimde tas var agrim oldugu icin ailemin yanina geldim burda kaliyorum. Normalde ben baska sehirde oturuyorum. Bugun kayinvalidem anneme geldi oturuyorduk. Kayinvalidem mutfak dolaplarini degistiriyor. Bana sunu soyledi: cok yorumdum ama grip oldum sanirim grip olmasaydim ( bana bulasir diye guya) seni cagiracaktim bana yardima gel diye dedi. Kii ben kendi evimde bile is yapmiyrm esim yaptrmiyor hem rahatsizim hemde daha once cok dusugum oldu riske atmak istemiyrum. Kalkmi bana bunu diyor. Hamilesin ama olsun alt dolaplari siler yerlestirrdin eayalari mutfaga tasi sil yerlestir cok yoruldum dedi. Sok oldum. Ben mi abartiyoeum ya bu normal miiii bunu

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal olmayan insanlar hep bize denk gelir zaten
-Reklam-
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Aman bosver kuzum derlerde derler en iyisi bildigini okumak 
0 oy
(634 puan) tarafından

Kaynanam normal degil kaynanan şizofreni

0 oy
(961 puan) tarafından
Benim riskim olmadan önce doktor iş yapmayacaksın dediği için kayınvalidem oturdugum yerden kaldırmıyordu kalktıgım an kızıyordu süpürge silme yasaktı eşime derdi evinizi süpür diye. Bazı insanlar çok acımasız, bilinçsiz. Sadece laf olsum diye ya da inanmadıkları için böyle davranıyorlae
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Ağrım varken yapamam anne diyip işin içinden cik yaranacagim felan diye gitme 
0 oy
(5,247 puan) tarafından
Kusura bakma agzımı bozcam benim kaynanam daha önce düşük yaptığımı bilecek üstüne rahatsızım anneme gelmişim dinlenmek için hemde hamile olcam bununda üstüne gel iş yap diycek kim olursa olsun agzına sıı.rım
0 oy
(200 puan) tarafından
Kaynanalar öyle ne yazık ki ben de bir düşük bir erken dogumhm oldu onların arkasından hamile kaldım doktor dikiş attı ragım agzıma ve bana bir bardak su bile kaşdırmayacaksin dedi ama kaynanamgl hergün bizdelee bir bardagını bile kaldırmaz habire hizmet ettirir biz onlara gittigimiz zaman da gelin hizmet etsin diye bekler sonra işte gelin gelir yer icer gider hic bir iş yapmaz diye laf da yapar zar zor 2 cocuk dogurdum yine erken dogdular şimdi 3. Cocuguma hamileyim degişem hic bişey yok inan yine aynılar yine aynılar cok kavgalar ettim ama nafile artık gitmiyorum kolay kolay ama ben baştan verdim tavızı onlara sen verme ben riskli gebeyim nie geldim annemlere o bana baksın diye de senin de gel kızım bende bakarım diyecegğne iş buyuruyorsun de başka da demez sanırsam 
0 oy
(665 puan) tarafından

Allahümme Salli ala muhammed ...:angry:

0 oy
(2,696 puan) tarafından

Dejavu oldum biraz önce aynı postu açmadın mı sen cevap versene kız diğer yorumlara 

0 oy
tarafından
Canım bu postu bir kaç kez açtın ama birine de cevap yazsan iyi olmaz mı. İnsanlardan yorum almak için post açıyorsun tekrar tekrar ama kimseye bir cevap verip fikir alışverişi yapmıyorsun. 
0 oy
(581 puan) tarafından
Valla benim düşük riskim yoktu ama kalp hastası olduğum için çok kötü gebelik geçirdim kayınvalidem yani annem sağolsun gelir evimi süpürür çamaşırimi asardi yapma derdim olsun kızım nolucsk derdi Allah razı olsun. Yani sorun senin kayınvalidende sonuçta onun kanından biri düşünmesi lazım yaptığı çok ayıp. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 430 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 266 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 359 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 199 göst.