0 oy
1,619 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim ses kaydı attı demiştim önceki postta bnde aradım bir ses kaydı daha attı ağlayarak saat dokuz son görülme ses seda yok aradım defalarca çalıyor cevap vermiyor aradım diye sevinip açardı telefonu normaldi öldümü kaldimi çok korktum polisi ariycam adresi bilmiyorum farklı bir adrese taşındı ailesinden kimseyle görüşmüyorum da ne yapicam üzüldüm endişelendim kötü oldum 

38 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Burdan bisey olmaz deyip gaza getirenlere inanma insan hali ne olacağı hiç belli olmaz polisi ara söyle bir şekilde bulurlar
(3,162 puan) tarafından
Vicdanınla oynuyorsa da polis buldugu zaman bir fırçalar ona da ders olur bence
(2,826 puan) tarafından
Katılıyorum sana +++
-Reklam-
+4 oy
(25,224 puan) tarafından
Bütün hayatımı mahfetti dediğin insan için çok abartıyorsun. Belli ki blöf yapıyor sende oltaya gelmişsin
+2 oy
(2,706 puan) tarafından
İnanma merak et diye açmaz. Vicdan yap istiyor. 
+1 oy
(4,985 puan) tarafından
Kiz korkma blöf yapıyordur inanma
+1 oy
(13,021 puan) tarafından
E seviyorsan madem barış canım olaylar ne bilmiyorum ama 
+1 oy
(1,105 puan) tarafından
Klasik ayrilan evliliğini kurtarmak için hiçbir çaba göstermeyen karşındaki kadının vicdanından vurmaya çalışan erkek hareketleri eşine hicbirsey olduğunu düşünmuyorum açıkçası canım acitasyon yapıyor gibi geldi kendine zarar verecek insan intihar edecek insan direk icraata geçer öyle bir psikolojide sana ses atmak aklına dahi gelmez tabiri caizse eskiler derler ya havlayan köpek isirmaz tek amacı seni endisenlendirmek sen sakinliğini koru derim 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Polisi ara numarayı ver bi şekilde ulaşırlar. Ama canını da sıkma bişey yapacağını sanmıyorum 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ilgi  çekmeye çalışıyor erkeklerin klasik ucuz numarası 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Alkol aldıysa belki sızmıstir canim hemen velveleye verme ortalığı belkide blöf yapiyordur
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Şüphe varsa telefonunu polise ver. Düşündüklerini onlara da söyle. Polis gerekeni yapar
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Eşini tanıyosundur blöf mü gerçek mi sen anlarsın biz değil..

Sadece örnekle geleyim..

4 yıl önce biri oldu evlenme aşamasından döndük neyse orası önemli değil.. Bi kaç gün sonra bu bana msj attı bnmle ölürmüsün diye ben onu çok iyi tanıdığım için anladım bu kandine bişey yapacak.. Beni o terketmedi ailesi tehditle terketmesini sağladı seviyordu beni.. Neyse gizliden anasını aradım gizliye kapalı açıktan aramam çünkü numaramı ***** saçma yerlere yazıyorlardı diye yeni değişmiştim.. Kardeşi babası hepsi gizliye kapalı teyzesinin gelinini aradım açıkmış gizli aramaya dedim Kübra Birolun anasına haber ver kına yaksın oğlu ya intihar etti ya edecek gitsin kontrol etsin dedim bana böyle msj attı dedim.. gece yarısı oradaki hastaneyi aradım hastaneden öğrendim ki bi tür uyuşturucu almış üstüne alkol almış komaya girmiş bi şekilde götürmüşler hastaneye şuan durumu stabil dedi görevli sonrasını takip etmedim anası düşünsün dedim.. Sabah kardeşi faceden yazdı gizliye açtım tlfonu ararmısın diye aradım noldu dedim siz ne konuştunuz abimle dedi bişey konuşmadık o bana bu msjı attı bende size haber gönderdim anladım bişey yapacağını dedim bunun sebebi ben değilim sizsiniz eserinizle gurur duyun dedim yüzüne kapattım..

O gün bende blöf diye düşünseydim o mall deyneği şuan ölüydü..  
(634 puan) tarafından
Ah kuzum ya benm eşim 38 yaşında essek kadar adam bilemiyorumki beş aydır bizden ayrı bunalımmi geçiriyor yoksa blofmu yapıyor blöf büyük bir ihtimal çünkü canı tatlıdır onun yinede endişe ediyorum

Bundan 7 yıl önce yakın bir arkadaşımı ani bir ölümle kaybettim intihar değildi ama ölmüştü aniden ölmeden bir gün öncede beni defalarca arayıp görüşmek istediğini söyledi telefonu açmadım hep yüzüne kapadım saatlerce aradı beni msjlar attı bana bir koli bademli Magnum almış onu vermek için gelmis halbuki ama ben açmadım ertesi gün ölüm haberini aldım mahfoldum hala içimde pişmanlığı durur yer bitirir beni o yuzden dusmanimda olsa biri böyle birşey deyince etkileniyorum
(1,414 puan) tarafından
Ya o yaşa bakmıyor işte kuzum başın sağolsun arkadaş kaybetmeyi iyi bilirim bnmde arkadaşım öldü ve oğluma onun adını koydum..
0 oy
tarafından
Bu olayın aynısını sevgiliylken yaşadım yetmedi arkadaşları aradı senin yüzünden oldu vs diye sonuç ertesi gün ben aradıktan sonra intihar edecek adam çiçekle geldi yeme bacım bu numaralari
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende merak ettim şimdi inşallah birşey yapmamıştır bekle istersen msj çek dönmezse polisi ariycam falan de belki döner baktı. Dönmesi polisi ara diyicem de ne diyiceksin polise canım sne kendi merhametine bak biz insanız karşımızdaki kötü de olsa insan olduğu için merak ederiz 
0 oy
(566 puan) tarafından
Yakın arkadaşı varmı ara gündüz bşy olmamıştır konuyu tam anlamadım ama eskilerden okudum dön diye yapıyordur bence
0 oy
tarafından
Bence  polisi ara canım 
0 oy
tarafından
İçip içip uyumuştur Bi yerde merak etme bişi olmaz 
0 oy
tarafından
Benim eşimde sürekli tartışinca bıçağı alıp kendimi öldürcem vs diyordu sonra ben artık bir çok sorundan dolayı çıkıp gittim aileme ve giderken sorunlar için de bunu da söyledim onun ailesine herkese o günden beridir asla yapmıyor gidersen kendimi öldürürüm de diyordu ama öldürmedi bazıları vicdan yaptırmaya çalışıyor ama senin eşini de bilemem şimdi herkesten iyi sen tanırsın canım 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bencil kişilerin en iyi yaptığı şey kendini acındırmak sende yemişsin haliyle zıkkımlanıp uyumuştur merak etme babamdan biliyorum ayyaştır kendiside. Yat uyu sen
0 oy
(1,949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya bisey diyecem şimdi kötü ben olacam 5 aydır ayrıyız demissin kagin sığınma evine gidecek kadar düşünmüşsün  eski postlarına da baktim bildiğin bilerek yapiyo işte neyi anlamiyon
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sızıp kalmıştır korkma cnm 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 209 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.