0 oy
777 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Benim haberim yok arkadasi kendine ait mail hesabindan esime ins. açmış esimde profiline "uzun süren ilişki değil,kısa süren ilişkiler.." seklinde bir not yazmış tabi Allah büyük o hesap benim taniyor olabilecegim kişiler listesinde çıktı bende gorunce cok şaşırdım 24kisiyi takip ediyor ben görünce cok ağladım bu ne falan dedim tabi esimde bir panik hemen telefonumu aldi sen de nasil oluyorda herseyi goruyorsun program felan mi yukledin diye üste cikmaya çalıştı.. bebeğim küçük gece evde bağrış cagris olmasin diye aglayarak soylenerek uyudum zaten esimle sıkıntılarımız vardı şimdi 20gundir babamgildeyim bu hesabi arkadasi acan adama mesaj attim sen esime neden hesap actin esim.yanlis birşey yaptıysa vebali seninde boynuna dedim oda kendinize gelin beni neyle itam ediyorsunuz gibi birseyler sirvalamiş esim bugun kizimi gormeye geldi anneme diyor ki Yasemin kim ki benim arkadasima mesaj atıyor.... ben bu adamla ne yapacağım bilmiyorum.. diyorum belki biraz duzelir şu arkadasini savunduğu kadar beni savunsa suan evimde yuvamda olurdum. Ama Allah büyük.

22 Cevaplar

0 oy
(7,928 puan) tarafından
Eşin bence sana yalan söylemiş. Arkadaşının haberi yoktu bence bu olaydan, ki sen ona mesaj yazınca bu kadar sinirlensin. Ne diyeyim hakkında hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimin yiğeni ben memlekete gidince esine instegram açmıştı geldiğimde bişey görmedim ağızlarından kaçırdılar zaten eşim 2 gün kullandım bıraktım dedi simdu var hesabı pek girmez 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 763 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 677 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 522 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 773 göst.