0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar çok merak ederek soruyorum annemin başına geldi uyandiginda ayakları kinaliydi bu nedir ben bi kaç şey duydum ama buradan da sormak istedim belki yaşayanlar bilgili birileri vardır 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

uyanınca elde kına lekesi görmek Allah'ın varlığının delillerindendir. Ruh uyurken vücuttan ayrılır ve farklı alemlerde gezer oralardan bu lekeleri alır. Bu durumda kişi sevinmelidir.

Bu dinen bide bilimsel
bir çeşit mantarın sebep olduğu geçici bir durum. genellikle nemli alanlarda ortaya çıkar. el ve ayaklarda kınaya benzer lekeler şeklinde görülür, bulaşıcıdır. bir dermatoloğa giderseniz ilaç tedavisi ile 1 hafta içerisinde geçecektir.
(28 puan) tarafından
Bize farklı anlattılar yok işte 3harflilerle evlendirilmis yada onlar kına yakmış yine geliceklermis gibi bizde korktuk bir hocaya danistik oda var evet felan dedi daha çok korktuk ama annemle konuşuyorum çok normal dilinden Allah kelimesi düşmez bu durumda ne yapacagimizi şaşırdık her hocaya da güven olmuyor :(
tarafından
Yok kız hurafe bunlar
(28 puan) tarafından
Kime söylediysem herkes moralimi bozdu korkum hala var :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
ilk defa duydum  acep nedendir??? 

Post yukarı çıksın 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm bi mantar o ya.kotu sey getrmeyin akliniza.yegenimdede oldu.bi sknti yok cok skur.gecer
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Hiç alakası yok 3 harfliyle falan banada öyle dediler araştırdım, karetenanemi diye bişey geçiyo fazla turunçgiller tüketilince çıkıyor 
0 oy
tarafından
Kız bi bana yakılmadı şu kına :D 
0 oy
tarafından
Mantar o ya normal yani korkacak bı şey yok
0 oy
tarafından
HamileyKen benm koluma olmuştu kuzum , bi çeşt mantar hastalığı
0 oy
tarafından
Astral seyahate çıkmakmıymış neymiş küçükken ikiz kardeşimle bana aynı gece aynı yerimize oldu beraber gezdik heralde :)) 
(28 puan) tarafından
Kötü birsey mi bu
tarafından
Yok canım ya sanmam korkma
0 oy
(453 puan) tarafından
Banada oldu bikere naptım çıkamadı lekesi kendisi geçti bende değişik seyelr duydum yok cinler kına yakmış yok bilmem nerelerde dolasmjssin ama anlamını bilmiyorum
(28 puan) tarafından
Sonra ne oldu peki her hangi bir sorun yaşadınız mı yada bir hoca ile görüştünüz mu
0 oy
(4,584 puan) tarafından
O bir çeşit mantarmış aslında.
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Sadece bı mantar çeşidi canım
(28 puan) tarafından
Evet böylesoyleyen de çok olmuş umarım diğer türlü değildir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 335 göst.
0 oy