0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bekar bi kız arkadaşım var 4 yıllık bi sevgilisi var ve arada sıkıntıları var çocukla. Bi türlü evlenemiyor işte kız işe gidiyor patron ona aşık oluyor kizin aklı karıştı şimdi diyo sence sevdiginie mi beni sevenle mi ????evleneyim siz nasıl yorumlarsınız kıza okutacam sonra bu arada 24 yaşında kız arkadaşım ❤❤

Not:benim fikrim sevdigiıyle mutlu olamayan çok var bizi seven le mutlu olurdk belki 

35 Cevaplar

+6 oy
(2,486 puan) tarafından
Sevenle mutlu olunur. Ki arkadaşının aklı karıştığına göre sevgilisini sevmiyor bence çocuğun başını yakmasın evlenerek önce aklını bi toparlasın
tarafından
Seviyor ama çocukla sıkıntılar var ya diyo ilerde daha da olur ondna
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kızı seven hangisi ?patronuyla yaş farkı var mı ve sevgilisiyle neden evlenemiyor ? Yanlıştan kurtulayım derken yeni bir yanlışa merhaba dememesi gerek 
tarafından
Ikisi de seviyor.. aynı dizilerdeki gibi valla .;) kız icin 2 kişi savaşıyor. Sevgilisiyle onun de iki abisi var kaç yıl sonra evelnir adam da diyor şimdi evet de işteyim seni  patron yani
tarafından
Peki kız sevgilisine neden ihanet ediyor patronuyla evlilik muhabbeti yaparak diyelim onu kabul etti vicdanen rahat olabilecek mi başını yastiga huzurla koymak önemli bence. Ha sorunlu bir ilişki olur ilişki sorunlu oldigu için ondan ayrılır bir süre kendine zaman tanır patronu dediğiniz kişi hala evlilikte kararliysa o zaman düşünüp tartar bir insan sırf hemen evlenmek istiyor diye tercih sebebi olamaz hayata bakış acilari sevgi saygı ortak noktalar birçok şey var evlilik için...
tarafından
Doğru söyledin ama kız patron la konuşmuyor sadce işte goruyor 4yillik aşkını 4 aylık patrona degistemwmz ya .. bilemiyorum
tarafından
Uzun ilişkiler doğru gelmiyor bana bıkkınlık oluyor farklı bir heyecan denk gelince şu an ayakları yere basmiyodur ama çok çok iyi düşünülmeli köprüyü geçene kadar herkes mükemmel davranır genelde.
tarafından
Aynen öyle kız belki patron karaktersiz dr
+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Bunu düşünüyorsa zaten o çocuğu sevmiyordur kusura bakmasın 
tarafından
Haklisin canım sevmiyorsa çocuğun duygualriyal oynamasın deyil mi
(12,494 puan) tarafından
Aynen çocuğa yazık
tarafından
He valla bi devir böyle ya gençler ah ah
0 oy
tarafından
Kesinlikle seven .   
tarafından
Bende öyle duusnuyirm
0 oy
(449 puan) tarafından
Nasip meselesi bence ama onu seven olursa baş üstünde taşır da yani o karaktere sahip bir adam mi oda var
tarafından
Valla adamo ove ov e bitiremiyor
0 oy
tarafından
Sevgilisi onu sevmiyormu 
tarafından
Seviyor ama sıkıntılar var
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Seven tabiki sen istedgin kadar karşıdakini sev seni sevmezse yipranirsin hep sen cabalarsin buda evlilikte mutsuzluğa sebeb olur sonra boşanma
tarafından
Çok doğru dedin canım valla
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Onu sevende kızı elde edince hevesi kaçacak ama arkadaşın aynısını yaşasa burda sevgilisi aldatıyor diye soru açardınız kız arkadaşının yaptığı aldatmaktan başka bişey değil o yüzden asla mutlu olamaz 
tarafından
Haklisin canım ama kız konuşmuyor ki adamla iş yerinde  goruyro sadec e
(7,768 puan) tarafından
Öve öve bitiremiyor yazmışsın yani gönlü kymış aldatmak için daha napsn
tarafından
Aynen doğru vala
0 oy
(800 puan) tarafından
Ikisi de değil arkadaşin bu düşüncelerden çiksin en mutlu öyle olur

Evlilik için 2 kişininde birbirini sevmesi lazim yoksa bu düşünceyle hep mutsuz olur
tarafından
Oyl e mi diyorsun canım??
tarafından
İki kisi birbirini sevsede mutlu olunmuyor malesef etrafimda görüyorum ve yasiyorum severek evlendik ama mutlu degilim
(2,479 puan) tarafından
Bencede. Patronu onu seviyor diyorsun. O adamı sevmiyor. Ya mantık evliliği yapacak evet diyecek. Diğer çocuğu gerçekten seviyorsa bunu yapmakta zor bence. Güzel bir çıkmaz arkadaşın için Allah yardımcısı olsun
tarafından
Bende severek evlendm deyilim beni sevenler vardı görüyorum çok mutlular ya
tarafından
Doğru diyorsun canm.  Patron da çok begenims onu ama kararsız
0 oy
tarafından
Seveeeeenn tabıkı 
tarafından
Bende otel düşünüyorm ama işte şans meselesi
0 oy
(92 puan) tarafından
Bizim orda bi laf vardır. Sevdiğini alamıyosan aldığını seveceksin
tarafından
Vayyyyy güzel soz ♤♤♤
0 oy
(366 puan) tarafından
Sevenle mutlu olunur
tarafından
Ben olmadım malesef :( tam tersi mutsuz .mm
(366 puan) tarafından
Yaaa neden ki
tarafından
Bir sürü şey hangisini diyim
(366 puan) tarafından
Sen mi sevmiyosn
tarafından
Ikimizde sevdik araya soğukluk girdi 3.şahıs lar girdi
0 oy
(763 puan) tarafından
Ne sadece sevdiğinle,nede sadece seni sevenle mutlu olunmaz. Insanin bi yani hep eksik kalir,mutlu olunmaz. Iki tarafinda birbirini sevmesi mühim. Hele ki evlilikte..
tarafından
Doğru diyorsun ama sevemeyen de mutlu oluyor
(763 puan) tarafından
Mutlu oldugunu zannediyor bence. Sevilmek bi yere kadar. Tek tarafli sevmekte öyle. Bu düşünceyle yapilan evlilik mantik evliliği oluyor. Ve sevmeyen yada daha az seven taraf bi aşamadan sonra katlanamiyor ve ayrilmak istiyor. Çevremde bunun o kadar çok örneği var ki...
tarafından
Aynen öyle canım bakalım hayırlısı inşallah iyi karar verir
(763 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(606 puan) tarafından
Sevenle tabi....patronu ona aşık olmuş gün gelir patron başkasınada aşık olur hep öyle oluyor zaten evlendikten snr 
tarafından
Haklısın kız vall a zengin adam yani para yla neler yapar
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Gitsin patronla evlensin tertemiz. Diğeriyle belliki birbirini yıpratıyolar bişeyler bitmiş yeni başlangıçlar herzaman iyidir
tarafından
Haklisin canım kziin aklı çok karışık
(5,220 puan) tarafından
Kız kendini kapatıp düşünsün ona yardımcı olun şuan yanlış bi kararda verebilir hakkında hayırlısı olsun
tarafından
Amin canım ınsalalh bakalım
0 oy
(932 puan) tarafından
Bu şekilde ikileme düşüyorsa ikisi de doğru kişi değildir ve hangisini seçerse seçsin en ufak tokezlemesinde evliyken sürekli kendini mukayese halinde bulur ikisiyle 
tarafından
Oyl e mi diyorsun canm.. peki ne yapsn sence
(932 puan) tarafından
Bunun kararını kendi vereceği süreye kadar evlenmesin ;)
tarafından
24 yaşında herhalde evlenmek istiyor:) artk ne görüyorsa evlilikte
(932 puan) tarafından
Hahaha:)) aynen yaaa
tarafından
Dedim beni gör evlenme :)))))
0 oy
(968 puan) tarafından
Sevdigim... kendi sevgimden eminimdir ama karsidakinden her zaman emin olamazssin ama bu arkadasin icin gecerli degil kafasi karistigina gore yeterince sevmiyor o zaman mantik evliligi yapsin
tarafından
Hakilsn canm doğru valla emin deyil bence kafası karışık onun
0 oy
(1,019 puan) tarafından
4 yıllık bi ilişkisi varken kafasi karisiyorsa hiç düşünmeden patronunu seçsin canim.
tarafından
Peki neden canm
(1,019 puan) tarafından
E çünkü cocugu sevmiyor. Sevse aklı karışmaz gözü baskasini görmez.. birde şu var tabi artık sevgi karın doyurmuyor yarin birgun eve ekmek getiremediği zaman ay aşkım gel birbirimizi yiyelim dilekler ve kavgalar başlayacak. Gitsin patronuna evet desin. Malesf ki hayatın gerçekleri
tarafından
Hımmm anladım haklsn daha şimdiden sıkıntılar i var ilerde dusunemiyom
0 oy
tarafından
Kizeee valla ben 4 yila yakin sevgili kaldim birbirimizi deliler gibi seviyorduk hic kavga tartişma olmadi evlendim ama bir türlü mutlu olamadim bence seven goruyorum bazi kisilerde seven kisiyle evleniyorlar ve mutluluklari anlatilmaz derecede cok iyi 
tarafından
Le leeee bende onun icin ailemi üzdüm kaçarak evlendim şuan asiri pişmanim ama kizim için katlaniyorum ailemi bir daha üzmek istemiyorum mecburrr katlancazz bacimm
tarafından
Senin daha kötü olmuş ya üzüldüm kanki
tarafından
Rabbim daha büyük dert vermesin bacim burdaki kadinlarin derdini görunce kendi halime şükür ediyorum
tarafından
Bende üzülüyorum bazen burda okudukça.  Çok şükür şimdilik ıyiyiz ya
tarafından
:)))❤
0 oy
tarafından
Sevenin sevdiğine insanlığına eminse o.. Bence insanlığına bakmalı. İnsan sevdiği birinin yanlışlarını da göz ardı edebilir. Evlendikten sonra aynı olmuyor herşey batıyor yavaş yavaş. Sevmekten yada sevilmekten önce Allah korkusu olan, karakterli annesine ailesine davranışı düzgün olanı seçmeli. Gerçekten seviyorsa karşı taraf zamanla arkadaşında sever. 
tarafından
Haklisin canım kız kararsız bakalım ne olack.. Bende seven doyirm

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 295 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nercis (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 552 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 248 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu