0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimle olan sorunlarımı içimde tutuyorum ama kayananamla olan sorunları anneme anlatıyorum doğru mu yapıyorum diye tereddüte düştüm çünkü keşke anlatmasaydim ya ilerde sinirden ağzından kaçırırsa filan diyorum. Siz napiyonuz bu konuda görumce kaynana elti vs sorunlarını ailenize anlatır misiniz

35 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kaynanamla olan sorunu çok nadir hatta anlatmam diyebilirim eltimle olan sorunu anlatırım okadar eşimle olan sorunu hiç anlatmam
tarafından
Nadiren anlatırım ben
(2,671 puan) tarafından
En güzeli vallq
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hiç birini anlatmam sonucta biz unuturuz aileler unutmaz 
tarafından
Çok haklısın daha 7 aylık evliyim ama şimdiden aklım başıma geldi bundan sonra anlatmayacağım
0 oy
tarafından
Valla bırkere büyük sorunumuz oldu 1 sene soylemedım ama izinlerde orda kalmadığım ıcın annem anladı noldu noldu daraldı benı, bende eksık sekılde anlattım kızacağı yerlerı soylemedım ona rağmen zor tuttum annemı gıdıp haddını bıldırıcem dıyodu ki en kotulerı soylememıstım 
tarafından
Abooo korktum bak çok büyük sorunlar değil ama kaynanam biraz düşüncesiz onları anlatıyordum bidaha anlatmicam
tarafından
Hala gördüğü zaman laf sokar kayınvalıdeme aslında benım kızım hakettıgı degerı görmüyor göstermeyenler Allah'larından bulsun der :D kayınvalıdem de salal ayağına yatar doğru doğru çok degerlı bızım kızımız der
tarafından
Ahahahah annen çok fena :D benimki de böyle çetin ceviz korktum şimdi :)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Annemin kardeşi olduğu için bana yapılan kötülükleri hakaretleri annem bilir ben demesem bile anneme duyuruyorlar 
(1,253 puan) tarafından
Teyze oğlu çok yakın degilmi ya
(190 puan) tarafından
Teyze oğlumu bende senin gibiyim:)) ama Teyzem iyi arada olan sorunlarida anneme hiç anlatmam.zaten ayrıyız.napalim fani dünya öyle böyle geçiyor..
(3,419 puan) tarafından
Çok yakın ama sevdik sevlendik birtane kızımız var :))
(3,419 puan) tarafından
Özlem ben teyzemi çözemedim bana daha alamadığı gelinlerini övüyor şimdiden :)) gelsinler ağzına sicsinlar da görsün gününü bende keyifle izliycem :))
(190 puan) tarafından
Bizde severek evlendik canım 10 sene oldu 3 çocuğumuz var..bizde yakınız
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Anlatiyom oda der kizim senin hic derdin bitmiyo :DDD
0 oy
tarafından
Kaynanamla sorunum yok şükür annem gibidir ama gorumcelerimle sorunum var onuda anlatip annemi üzmek istemiyorum gereksiz insanlar için degmez ztn sende anlatma bence
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Öyle sorunlarimiz yok olsa da anlatmam kimseye birşey 
0 oy
tarafından
Olsa anlatırdı mm ama ablalarıma anlatiyom
tarafından
:((( basın sağ olsun...
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Anlatmazdim bi gün kaynanamla bi tartışma geçirdik oda annemi arayıp söylendi o gunden beri anlatırım neyim ne olduğunu bilsin ama eşimle olan hicbiseyi bende anlatmam
0 oy
tarafından
Hiçbir sorunu mu kimseye anlatmıyorm
0 oy
(481 puan) tarafından
Ben içimde tutamam anlatırım ya :) zaten farklı şehirdeler bir sorun olacağını düşünmüyorum 
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Çok zor durumda kalmayınca anlatmam canım sürekli aynı ortama gelecekler biz iyi olsakta kadının aklı bende kalacak felan o yüzden nadiren anlatırım kocamla sorunları bile nadir anlatırım anlattıktan sonra boşver anne suç bende de var ağzım durmuyo işte her evde olur böyle şeyler her zman olmuyo sonuçta dedim 
0 oy
tarafından
Şöyle deyim canım ben bi evlilik yaptım hiç bi sorunumu anlatmadım ama kendim de eridim bittim şeker başlangıcı var senin ne derdin var dedi dr 20 yaşımdaydım daha. Sonra baktım olcak gibi değil anneme anlattım oda babamla sorunlarımı çözdüler boşandım kurtuldum. Şimdi hiç bişeyi içime atmıyorum her şeyimi anlatırım çünkü diğerinde çok iyiz çok iyiz diyodum damdan düşmüş gibi boşandık o daha kötü oldu. Ama annem çok aklı başında kendini bilen birisi ne dersem deyim eşime de ailesine de yansıtmaz yada uygun bi dille muhabbet arasında laflar söyler beni zorda bırakcak hiç bişey demez. Bide ailemden uzağım hiç arkadaşım yok bunalıyorum bi süre anlatmasam da bi yerde patlak veriyorum. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Anlatıyorum öylede dedikodu yapıyorızki :P

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Anlatırım ama ayarında. Zaten iyidir anlatcak bişi yok öyle dertleşmece. Annrmde ağzından kaçırmaz zaten yakın arkadaslar
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Kaynanamla sorunum olmaz ama bazı lafları dokunuyor ama asla anlatmam eşimle olan sorunumu da çok büyük bise olmadıkça anlatmam gereksiz yere hem kadının canı sıkılmaz hemde niye durduk yere kötülüyeyim benim sorunum sonuçta 
0 oy
tarafından
Anlatıyorum annem pek öyle sinirle laf  edecek bi insan değilde bazen keşke diyorum şöyle bi yakasını toplasada hayırdır la sen kim kopek dese :))) odununu ben verecem eline
0 oy
tarafından
Yani herseyde anlatmak olmaz bence sonra sen iyi Olcan annen hep senin anlatiklari aklında olcak
0 oy
(16,007 puan) tarafından
Bende anlatırım ne icimde tutacam. Zaten bir araya gelmiyorlar ağzından kaçırsa ne olur kaçırmasa ne olur
0 oy
(763 puan) tarafından
Ben anneme maddi yada manevi hiçbir sorunumu anlatmam. Çünkü gün gelir hiç beklemediğin bi anda yüzüne vururlar. Malesef ailen bile olsa kötü hiçbişeyi unutmuyorlar..

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 266 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 234 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 437 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.