0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından

Kızlar ben sanırım stresten doğuramıyom kaynanam ve annem bizde doğum için geldiler çarşambaya kadar bebek gelmezse sezeryanla doğuma karar verdik drla. kaynanamda sezeryana aşırı karşı laf sokuyo benim oğlum p.tesi doğdu seninkide p tesi doğsa iyiydi diyo nie sancın gelmiyo diyo, acaba det gününü mü bilmiyon diyo, bugün birine tlfnda kendileri karar vermiş bize laf düşmüyo diyo:ermm: eşimi zor tutuyom göndercem diyo seni bunaltıyo diyo valla karı sezaryene karşı diye Sezaryen doğcak çocuk hepde normal istedim Allah biliyor ama böyle biri olunca insanın başında böyle oluyo önemli sağlıkla kurtulmanız demiyo hiç 

Bu arada annemde Allahın garibanı boşver he de geç kalbini kırma diyo

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay cahillige bak çocuğun ne zaman gelcegini bizmi belirliyoruz deseydin 
(94 puan) tarafından
Bi yöntemin varsa söyle dedim bende tıp da faydalansın :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bence de he he de geç canım Allah bilir ne zaman doğacağını 
(94 puan) tarafından
Mecbur öyle yapıom ama aşırı bunaltıyo
+1 oy
(3,895 puan) tarafından
Stres yapma doğuramazsın.Senin dediğin gibi en önemlisi sağlık baktın seni çok sıkıyor eşin göndersin doğumdan sonra gelsinler.
(94 puan) tarafından
Valla biran önce doğurayımda gitsinler diye dua ediyom kocasını torununuda almış gelmiş kayınbaba gelcek benle doğuma :)
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hey Allahım yaa sen baktın çok konuşuyorlar bir pamuk al kulaklarını tıka sadece dogumu düşün.Doğurmak kolay degil biraz kendini hazırla sonra araştir dogum ani nefes egzersizleri dogumda acıyı nasıl kolaylaştirabilirim diye .. :D :D bende 2 dogum yaptım senin ilk sanırım ..
0 oy
tarafından
Annen ağzının payını verse keske destek olmaya gelmiş köstek oluyor hasbam
(94 puan) tarafından
Kaynanalık yapmasalar olur mu hiç
tarafından
Valla kendi kizlari olsa koşarak yatırırlar sezaryene
(94 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(849 puan) tarafından
Bacım suç sende. Kaynanan pazartesi dediyse pazartesi doğuracaksın :D
(94 puan) tarafından
Valla ya çok ayıp ediyom :)
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Anneniz varken kaynananız gelmese iyi olurmus
(94 puan) tarafından
Keşke sadece kendisi gelseydi kocasıyla torununuda getirmiş
(1,943 puan) tarafından
Tövbeler olsun. Ne kadar düşüncesiz ya
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kiz kendinizi niye zor tutuyonuz gonderin gitsin. Ayrica p.tesi dogsun diyen bir insanin zekasina bakilirsa sinirlenmemen gerek. Ama ben olsam bende sinirlenirim :)  Sor bakalim ona o nasil dogurmak istiyo. Evet kocamla karar verdiysek, --hatta kocami da geç oda istedigi sekilde dogurabilir, yetenegi varsa agzindan cikarsin-- vaallahaada baskasina b..k yemek düser bu kim olursa olsun. 
(94 puan) tarafından
Eşimde aynısını söylüyo senin ve bebeğin sağlığı önemli diyo onlar istediği gibi doğursun diyo. Ya bide bana diyoki sancı gelirse sakın bağırma kimse sesini duymasın iyice ıkın dikişin olmaz yani kadın aşmış prof olmuş ,:)
0 oy
tarafından
Kaynna niye geldiki annen gelsydi beklesydi dogurmni gitsn bi yardmi olmz ya amlytn sonra iş yaprm diye korktu kaynn herhlde
(94 puan) tarafından
Valla gelmese hiç sitem etmezdim
tarafından
Bnde etmm gelmsn bizmkide
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Yine cahiliye devrinden bir kaynana ile karşı karşıyayız.... Sen sıkma canını bak eşin bile farkında... 
(94 puan) tarafından
Çok şükür farkında valla yoksa bu kadarına bile katlanamazdım
0 oy
(247 puan) tarafından

Aha benim kaynanam bu kesinlikle  niye doğmadı diye diye kızım 42 haftalık geldi dünyaya  bide sezeryanla düşün yani  kızım 10 aylık doğdu diyoruz sizin yanlışınız var 9 aylık doğdu 10 aylık bebek olmaz diyor delirtti beni şimdi gene hamileyim şubatta sezeryan olcam niye o kadar geç diyor delircem bende

(94 puan) tarafından
Cahillikte yarışırlar yani :)
(247 puan) tarafından
Hiç sorma ya deli ediyor beni
0 oy
(818 puan) tarafından
Ay kuzum benimde sancim var acilmam yok hastanedeyim 10 bucukta tekrar bakicaklar acilma varmi diye yoksa eve gonderecekler yani buna karar verecek olan bizler degiliz ki doktorlar verir kaynanan neyin cahilligini yaşiyo anlamiyorum kimse keyfine gidipte bicak altina yatmaz 
(94 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.. valla bide kimseyi beğenmiyo en zeki o :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Esini tutma bence ay allahim ya en sinir olduğum insan tipi 
(94 puan) tarafından
Ah ah
0 oy
tarafından
normal doğum için tetikleyici ilaçlar var suni var normal cok istiyorsan bunları deneyip tutmazsa sezeryani tercih edebilirsin canım 
(94 puan) tarafından
Hiç açılmam yok eğer açılma olmazsa suni beni korkutuyor bakalım ama bi kaç daha zamanımız var
tarafından
aynen zamanın var daha ne olacağı belli olmaz  açılma birden de olabilir hakkında hayırlısı olsun

hepsinde aynı acıyı çekiyorsun birinde daha az acı cekmiyosun li
0 oy
(3,147 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Doktor onu normal doğurtur çok istiyorsa da senin doğumuna ne diye laf ediyor? 
(94 puan) tarafından
En güzel o doğrur :) hiç bağırmadm hiç dikişim yok diyo e napim yani dimi.
(3,147 puan) tarafından
Çünkü eskiden ebeler eve geliyormuş rahmin içini de zeytin yağı ile ovuyormuş özen gösteriliyormuş şimdiki gibi hastaneye gidip kırk kişi aynı anda doğurmuyorlarmış ki
0 oy
tarafından
Stres yapma cnm ada çayı yada ahu dudu çayı iç sancı baslatiyo sezeryandi öcü gibi bişey değil sonuçta boşver aman kaynana işte
(94 puan) tarafından
Öyle yapıorum canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FurkanAnnesi (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde pembesever (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 523 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,376 soru

11,389,013 cevap

34,894 kullanıcı

...