0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar birisi 26 aylık birisi 3 aylık oğlum var. 23 yasındayım 4 yıllık evliyim severek evlendik. Eşim beni daha önce cok kez aldattı yani telefonunda Baskalarıyla yazışmalarını gördüm ama buna ramen kendim babasız büyüdüğğm için cocuklarımı o duruma sokmak istemedim evin kirasını alısverisi faturaları hep ben öderim ailemin durumu iyi cocuklarıma bez mama VS yani hep ben aldım bir kez olsunda bu durumu basına kalkmadım maddi durumumuz iyi Allaha şükür 2 cocukla elimden geldiğince de evimi temizlerim pis tutmam asla yeri gelir kocamın cebine para bile veririm aileyiz diye ama bana cok yanls yaptı ve halada benim elimi yüzümü eleştiriyor 2 sene cocuk emzirdim gögüslerim mahvolmuş yok dudagım kalın değilmiş her zaman olgun düşünen taraf oldum tamam aldattıgunda cekip gittiğim zamankarda oldu ama hep yine yapıcı taraf bendim ama bıktım artık bu eleştirilerinden kendim de cirkin değilim aslında cevrem tarafından begeniliyorm ama bana sürekli yok zayıfsın bilmem ne sıkıldım artık Allah için sabredeyim diyorum ama huzur bırakmadı gercekten artık kendim panik atak hastasydım evde yalnız kalamazdm onu bile tek basıma yendim cocuklarıma bakıyorum akşama kadar pilim bitiyor zaten 1.72 boyunda 54 kiloyum ama bıktım artık napmam gerekiyor cok doyumsuz ne yapsam yaranamıyorum cok yoruldum.... 

28 Cevaplar

+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Verdiğin değer  yüzünden böyle olmuş canim az azalt değerini kaybedebileceğini düşünsün

(77 puan) tarafından
O zaman da suratın asık diyor beni dısarı ya itiyosun diyor ne yapmam gerekiyor artık çözemiyorum
(6,047 puan) tarafından
Koçanı sen dışarı itmiyorsun canım kocanin gözü zaten hiç dışarıdan içeri girmemiş. Kendine yazık etme
(77 puan) tarafından
Haklısın aslında doğru söyledin
(417 puan) tarafından
Sen yapınca itmek olmuyor da ben yapınca mı itmek oluyor diye sorabilirsin
-Reklam-
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Çok kez aldattı demenden sonra diğer yazdıklarına şaşırmadım öyle birinden ne hayır gelir ki
(77 puan) tarafından
Doğru söyledin aslında..
0 oy
(130 puan) tarafından
Eşim bana eyy bile diyemez burda yazdıgım için Boyle demiyorum asla dedirtmem 
(77 puan) tarafından
Ne yapayım agzı torba değil büzemiyorum cekip gitmekten bıktım artık akıllanmıyor tamamen bıraksam cocuklarım için üzülüyorum
(765 puan) tarafından
Sizin eşiniz size eyy dermi değil soru kadın kendi derdini anlatmış siz benim kocam diyemez dedirtmem diyorsunuz. Daha dicek çok şey varda neysee. Bıktık böyle insanlardan bi bitmediniz.
tarafından
Ceren +++++
(130 puan) tarafından
İlk baştan onun onune kese birdaha diyemezdi demeye getiridim sizin gibi herşeye bir lafı olanlar anlamz
(765 puan) tarafından
Benim yorumumda var okuyabilirsin ve tabikide herşeye bir lafım var mesala şimdide keşkelerin bı faydası yok kadın şuan ne yapabilirim diye soruyor  diyorum .. ;)
0 oy
(644 puan) tarafından
O adam insanlıktan çıkmış sen onu insan edemezsin ne güzel ailenin durumuda iyiymis çek git ye iç keyfine bak oda o....larla kudursun dursun
(77 puan) tarafından
Çıkmış evet ama ben cok merhametli vicdanlı bir insanım hep iyi yaklaşıyorum ama neden böyle oluyor sanırım daha fazla yapamayacagım artık
0 oy
(977 puan) tarafından
Görmek istemeyen insana ne yaparsan yap görmez boşuna uğraşma bnm eşimde saçın şöyle yok buran böyle derdi sacimi boyardm olmamış derdi begenmezdi çünkü gözü bnde deil disardaymis adamın sevgili yapmış tabi görmez beni. Çok rencide edici bir durum yani bn çok üzülürdüm güvenini kırmaya çalışıyor ama hiç takma bnce bn boyleyim işine geliosa de . Rabbim yardimcn olsn canım
(77 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin inşallah imtihan dünyasındayız
0 oy
tarafından
Çocuklarım öyle bir babayla büyüyeceğine babasız büyümesin derdim açıkçası öyle baba kötü örnek ten başka hiç bir şey değil canım 
(77 puan) tarafından
Büyük oğlum cok düşkün babaya normalde hic kınusmaz ama aksama kadar dediği tek şey baba baba ona kıyamıyorum işten gelmesini 4 gözle bekliyor
tarafından
Bilemiyorum açıkçası öyledir illaki ama onunla büyümesi de ne kadar sağlıklı yani ?
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Valla canim kusura bakma butun suc senin pireyi deve yaparsan kazigida yersin kimseye haddinden fazla deger vermiceksn iste sonuc bu olur uzuldum adina
(77 puan) tarafından
Ben evlendik diye işi gücü yok asgari ücretle calısıyor cok yüklenmeyim diyerek düşündüm yardımcı olayım dedim suc etmisim ama demekki anlamamış
(2,556 puan) tarafından
Valla canim bu devir ole bak ilgilenme muhattap olma cik git annenin evine kal biraz kesinlikle sevgini belli etme bak nasil k.opk gibi pisman oluyolar birak parasini dusunme ye ic harca al kendine kiyafet keyfine bak nasil degerli olucaksn
(2,556 puan) tarafından
Yarina cikmamizin senedi yok biz para tutuyoruz yarin ölsek etesi gün bizim gıdım gıdım arttirdigimiz paralarin elin karilariyla yer bak kendin anlatmisin sen karisiyken aldatan esin daha nasil iyilestirmeyi bekliyon ki
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Dudağın kalınlığı yada güzelliğin için mi almış seni seni beğenmeyen kocanın kim bilir tipi nedir çok sabretmişsin bence
(77 puan) tarafından
Yok o dünyanın en yakışıklı insanı hic Bi kusur görmez kendinde
0 oy
tarafından
İşte şal gitsin .. tutma elinde .

Bırak biraz da başkaları beslesin
(77 puan) tarafından
Bir kadın olarak cok gururum kırgın ve üzülüyorum
tarafından
Tamam işte şal onu canım sana zerre faydası yok
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Maddi sıkıntın yok ailen yanında destekcin kocani da sen besliyorsan hala neden evlisin? Çocukların öyle bir babayla büyüyeceğine mutlu bir anne ile büyüsün. Çocuklarına cokda iyilik yapmışsın gibi düşünme. Hiç bir kadın bunları haketmiyor.  Mutsuzsan üzülüyorsan sevgi saygı görmüyorsan durma. Kendine saygıni da yitirirsin
(77 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(2,803 puan) tarafından
O da senin hayalindeki erkek deil onu ne yapcaz kendi bred pit sanki 
(77 puan) tarafından
İşte insanlar değişik canm
0 oy
(606 puan) tarafından
Kusura bakma cnm ama adamı sen şımartmışsın yok o yok bu cebine parasını koyarım 
(77 puan) tarafından
Kendi elimle yaptım doğru söylüyorsun
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Her şeye tamam da ya adamın cebine para koymak nedir eli kolu yok mu niye deli divane gibi pervane oluyorsunuz sorumluluklarını bilecek her şeyi karşılayacak sorumluluk sahibi değilse o adamdan çocuk mu yapılır vermişsin vermişsin adam kendini şimdi veliaht sanıyor ona muhtaçsın sanıyor gidemezsin deli gibi seviyorsun her şeyi yaparım diyor hiç kadında suç bulamam ben bu konularda ama sen elinle yapmışsın canım 
(77 puan) tarafından
Onu zora sokmayım yardımcı olayım diye yaptım kötü etmişim ama demekki yanlıs yaptım
(4,089 puan) tarafından
Önce bi elini ayağını Çek ondan sonra da sende ona aynısını yap fiziki olarak değil ama ahlaken nasıl bi insan olduğunu başka eşlerin nasıl davrandığının karşılaştırmasını yap küçüksün o biraz çık büyümüş
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Birazda rahatlığa alistirmissin ve sorumluluk almadığı için kafa rahat aldatması kesinlikle bir tarafa elini cekmelisin ona sorumluluk yükle bakalım bunları bırak yapma düşünme fırsatı olcak mı ailenin desteğini biriktir gelecekte ne olur belli olmaz 
(77 puan) tarafından
Sorumluluk yüklediğim zamanlar üstlenmiyor ki
(4,661 puan) tarafından
Zamanla uslencek
0 oy
tarafından
Fazla kaldirmissin bi taraflarini. Yapman gereken o kaf dagina kalkan burnunu asagi indirmek. 
(77 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
tarafından
Senin kocan asalak bence kendi yetersizliklerini görmüyo sana salça oluyo. Millet zayif kadin ister senin ki tam tersi terbiyesiz sende iyi sabir benim ki oyle bise diycek ümüğünü sıkar atarim disari
(77 puan) tarafından
O kilolu severmiş
tarafından
******* sktr et ya cok yuz verme
Ayrica birazda senin hatan cunku g.otunu kaldirmissin seni aldattiğinda bosayacaktin oyle bi babayla buyuyeceğine babasiz buyumesi daha iyiydi
0 oy
tarafından
Sen onun totosunu çok kaldırmışsin ara ara dank ettir mesela sen de onu aynı yerden vur yetersiz hissettir şey de mesela senin de pek çekici bir tarafin yok sana çocukların için katlaniyorum şuran şôyle buran böyle diş gorunusuyle ara ara dalga geç ve umursama asla 
(77 puan) tarafından
Yapım değil benim insanları üzmek işte dayanamıyorum bir tek eşim için değil herkese karsı böyleyim sevmem kusur aramayı yüze vurmayı
tarafından
Ama o sana vuruyor ben de sevmem ama kendimi de ezdiremem ya sen onu vurmadikca o kusur aramaya devam edicek başka türlü nasıl vazgecirebilirsin asla bir erkeğin ağlayıp sizlayarak vicdana geleceğini sanmıyorum anca kendini ezik gosterirsin üstüne daha çok gelir sen bastirmadikca
(77 puan) tarafından
Dogru söylüyorsun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ciddi ciddi konuş bitirirsem bu sefer dönüşü olmaz de ve kararlı olduğunu iyice anlat gerekirse bagır çağır bakalim 

Sen yumusak olduğun için tepene çıkmış

Çocukların için o .... kahrı çekilmez çünkü kadir kıymet bilmeyen adamlar çocuklarına doğru dürüst baba da olmaz 

Biraz cesur ol tatlım 

Inanki değişmez o ......  ömrünu yemesine izin verme
(77 puan) tarafından
Haklısın kuzum cok sagol tavsiyelerin için
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Evine de sizede çocuklarınızada bakmak ve ihtiyaçlarını karşılamak zorunda. Kendini sev niye kendini açıklamak zorunda hissediyorsun. Ve neden bu kadar vericisin. Baya baya roller değişmiş
(77 puan) tarafından
Ah biz kadınlar her zaman daha fedakarız..
(1,928 puan) tarafından
1 kere aldatan 1 daha yapar yapmışta.. Huy değişmiyor.
0 oy
tarafından
Zaten hep öyle olur hep kadınlar düşünür ama bence öyle olmaması gerek gerçekten anlaşamayn çiftlerin boşanması gerek çocuk  babasız büyücek diye bişey yok sen boşanınca o ölmicek gene bir babası var yani ayrıca  babası başında olsada inan çok bişey farketmiyor  bütün faaliyet annede emin ol ve ağzımızla kuş tutsakta biz kadınlar erkeklere yaranamayız 22 yaşındaym dört senedir evliyim iki kere hamile kaldm ilk gebeliğimin kalbi durdu ama şuan çok şükür  beş buçuk aylık dünya tatlısı bir kızım var yeri geldiğinde  kocamdan karnında bi çocuk bile tutamadn vs lafını bile  duydm sonra gelip özür dilemeler işte sinirliydm aşkm falan filanlar  yani ama sevgiliyken a dese ayrılacağmz insanlar aslında ama evliliğin sorumluğunu bildiğimz için susup evlatlarımz için katlanıyoruz napalım canım Allah yardımcımz olsun 
(77 puan) tarafından
Amin canım doğru söylüyorsın bu dünya kalp kırmak için cok kısa bence

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,695 göst.
0 oy
7 cevap 206 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde yag_murr (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 474 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu

381,401 soru

11,418,348 cevap

34,975 kullanıcı

...