0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
2. Ay aşısı var oğlumun ama aşının içeriğinde civciv embriyo hücresi jelatin ve o jelatin tavuk ve balık kikirdaklarindan elde ediliyor gayet açık açık yazmışlar bide ****** ve  insan kültürlerinin bebegimin hücrelerinde ne işi var hiç aşı yaptırmayan var mı yarın prospektuslerini okuycam tekrar kararımı ona göre vericem 

5 Cevaplar

+2 oy
(305 puan) tarafından
Artık bilime de kafa tutar oldunuz yaptırma silah zoruyla aşı yapcak değiller madem o kadar bilginiz var siz gidip yeni aşılar üretin cocugunuzun hücrelerine uygun
-Reklam-
+1 oy
(2,698 puan) tarafından

Amacım linç falan değil ama ben bütün çocuklarıma yaptırdım sana kalmış yaptırıp yaptırmamak ancak mutlaka aşıları tam olmalı okula bile giderken soruyolar artık bunları ona kalana kadar verdiğimiz şuruplarda ilaçlarda falan herşey mevcut 

0 oy
tarafından
Gelir şimdi linççiler 
0 oy
(135 puan) tarafından
Verem aşısımı oluyordu o ikinci unuttum ama ben hepsini yaptırdım canım
(61 puan) tarafından
Verem karma bi tane daha var 3 tane birden
(135 puan) tarafından
Yaptırmak zorunda değilsin ama unutma ki aşı üretimi karıştırma sonucu elde edilen ilaçlar testlerden gecıyor yani Hepsı eminim sende vurulmuşsundur bukadar ince ayrıntı neden merak ettiğim için soruyorum
(61 puan) tarafından
Bizim vurulduğumuz aşılarla bu aşıların aynı olduğunu dusunmuyorum içeriğinin değiştiğini düşünüyorum
(135 puan) tarafından
Tabıkı değişmisstır mesela eskiden bebekler en az 5 aya kadar toplsmazmış simdi benim kızım doğduğunda başını dıredı eskiden hamile hiç bir ilac almazmış ben kapsül kapsül vitamin içtim yanı aslında zorunluluk gelse iyi olucak cunku bazı anneler gercekten abartıyor aşı önemli bir önleyıcıdır
0 oy
tarafından
Hasta olunca ilaç veriyoruz ilaçlar da Da bu tarz seyler var 
(61 puan) tarafından
Hangi ilaçlar mesela
tarafından
İism olarak bilmiyorum ama çoğu şeyler de var artık bunlar. Asi yaptırmamak da senin kararın ama ileri de butun riskleri göze al derim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 177 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 199 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 245 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 269 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,054 cevap

34,882 kullanıcı

...