0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından

Bu şekilde biseyler oldu aradada tek tük cikiyodu ama 5 buçuk aylık olduk ufacık yumurta sarısı denemiştim o günde fark ettim ama sonra geçti yedirmedim bidaha ertesi gün bidaha çıktı acaba terleyince bunalincada cikarmi akşam vardı bugün dr götürecektim sabahnina bidaha geçmiş götürmedim bende şimdi banyo yaptırdım acaba bunaliyo ondan olur mu yada farklı zibinlardan

image

1 cevap

0 oy
tarafından
Vazgeçip durma doktora götür belki alerji değil başka bişey ikide bir çıkıp duruyormuş 
(1,037 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim inşallah acaba yoğun mu verdim bide ben usuyecek diye biraz bunaltiyorum çocuğu isilikte oluyo ama sadece göbeğinde var başka bir bir yerde yok
tarafından
Canım çok sıkı giydirme ne giydirionki evde
(1,037 puan) tarafından
Uzun kollu zıbın onun userinede uzun kollu duruma göre triko tarzı kazak yada normal hafif kalın bady ama kendim thisort le dolaşırım ev sıcak aslında altında iki tane alt giydiriyoruz ama genede soğuk oluyo teni
tarafından
Canım altına iki tane giydirme ya belliki evin sıcak ben oğlana hiç uzun zıbın giydirmedim mesela koşuyor ediyor devamlı hareket halinde içinde askılı zıbın üstünde ince triko eşofman üstü falan oluyor gerekirse yelek giydiriyorum altında tek eşofman altı oluyor. Ensesine bak sen ensesi sıcaksa usumuyordur
(1,037 puan) tarafından
Daha 5 aylık canm.oyle koşması falan yoksa ayakları ve bacakları hep soğuk içen incecik bişey giydiriyirum ama üstü çok terliyo gerçekten kucakta yada yatar şekilde olduğundan dediğin gibi deniyim bide bari ya
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde Prensannesi07 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,992 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 604 göst.
0 oy
5 cevap 212 göst.