0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Hanımlar bügün gittim doktora benim utanmaz 2 bacak arasını net gösterdi normalde 14+6 ama haftası 15+6 hafta ile uyumluymuş biz sormadan doktor net bir şekilde kız bu dedi yanılma olur mu dedim güzelim 16 haftalık bide bacak arası net açık belli 3 çizgi var kesinlikle kız dedi  yanılma olmaz 16 haftada da bacak arasını görmesem net bir şekilde kız diyemzdim dedi benim 1 oğlum var evladın kızı erkeği olmaz ben erkek de olsa çok sevinecektim yeterki sağlıkla gelsin dünyaya ama bu son hamileliğim Di 3 doğum yasaklandı bana  ben her zaman namaz kılarken rabbime dua ettim allahım gönlümden geçeni biliyor sun hayırlısı ise gönlümden geçeni nasip eyle dedim rabbim dualarımı kabul etti kız çocuğuna da özlem çekmek istemedim ömür boyu o yüzden gönlüm hep kızdan yanaydı allahım hasretle anne baba olmayı bekleyenlere nasip etsin her namaz sonrası dualarımdalar allahım onlarında gönlünden geçeni görüp gönlündekini nasip etsin darısı cinsiyet öğrenmeyi bekleyen hanımlar da <3

5 Cevaplar

0 oy
(1,871 puan) tarafından

Doktor net bir şekilde söylediyse doğrudur canım zaten haftasida büyük hayırlı olsun :) benimde 11+5 de meseala direk oğlan demişti doktorum o kadar küçük haftaya rağmen doğru çıkmıştı oğlum oldu yani kemik yapısından bile biliyor iyi bir  doktor cinsiyeti 

(731 puan) tarafından
Bu doktoru da çok önermişlerdi cihazı da çok iyiydi net gösteriyor Du zaten net söylemese pek kız diye kendimi hazırlamazdım
-Reklam-
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşaallah sağlıkla kucaklayın yavrunuzu
(731 puan) tarafından
Aminnn rabbim bekleyen herkese nasip etin
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Benimde bir oğlum bir kızım var rabbim çok güzel bı duygu kızım 3 aylık nazlı nazlı süzülüyo yanımda ikiside bambaşka ♥️
(731 puan) tarafından
Allahım sana bağışlasın evlatlarını bügün o sevinci çok şükür bende yaşadım
0 oy
(5,748 puan) tarafından
Benimki 14 haftalıkken açtı bir daha da kapatmadı:) doktor ben kesin eminim de size yüzde 80 diyeyim demişti ama ondan sonraki her kontrolde de kız olduğunu teyit etmiştik :) sağlıkla gelsin, Allah isteyen herkese versin
(731 puan) tarafından
Bende inanamadım duyduğumda bana bide yüzdelik de vermedi kesin kız dedi hala inanamadım hislerim kızdı ama etraf sürekli erkek dir diyince aklım geri erkeğe gitmişti
(5,748 puan) tarafından
Valla etraf çok şey söylüyor. Her gören karnımdan dolayı erkek diyordu, sivriymiş:)) ama çok tatlı bir kızım oldu. Siz de sağ salim kucağınıza alın inşallah
0 oy
(12,537 puan) tarafından
Sağlıcakla kavuşun inşallah canım ☺️♥️
(731 puan) tarafından
Aminnn allahım evlatlarımızı bize bağışlasın :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 178 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Paticik (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 188 göst.
0 oy
5 cevap 225 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Havva42 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Haticekhy (13 puan) tarafından soruldu