0 oy
166 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Durumum yetmez gitmeye evde.nasil veriyosunuz siz kilo

8 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Aralıklı oruç araştır, önce kafanda karar vermen lazım sağlıgın için
tarafından
Oruc tutuyorum acaba biraksammi orucla kilo verilirmi
(44,758 puan) tarafından
Ahahaha kız öle değil:D
(5,132 puan) tarafından
İftar ve sahurda sağlıklı ve dengeli beslenirsen verirsin
tarafından
Bi beslenme ornegi verirmisn
(5,132 puan) tarafından
Bu aralıklı oruç da farklı bişey, dindeki oruçla alakası yok. D
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından
Mümkün bir kere 1 ay ödeme yapıp diyetisyemle ilerledim zaten uyguladıgım diyetin aynısını hazırlayıp gönderdi internette zaten detaylı var herşey verme Bosna para
tarafından
Aynen canm
0 oy
tarafından
Funbody diye bir çay varmis çok iyi zayiflatiyor diyorlar 
tarafından
Kac tlki o
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kararlı olursa verirsin ve evde de düzenli spor yaparsan mis gibi verirsin 
tarafından
Oryc tutuyorum orucla spor olurmy
(1,207 puan) tarafından
Valla oruç tutunca kimisi alır kimisi verir ben geçen ramazanda 57 ye düşmüştüm ben verenlerdenim  sen de tut iftardan sonra da dikkat edersen verirsin bence limonlu su da iç iftardan sonra
tarafından
Tmm cnm dikkat etmiyorum.hic acikcasi
(1,207 puan) tarafından
İşte et birazda limonlu su iç tarçınlı da yağdan eritiyormus  pek bilmiyorum da nasılsın olduğunu netten bak hani
tarafından
Bilmiyorum hepsinide uygylamiyorum kuzu tembellik benimki
0 oy
tarafından
Bende yeni başladım diyete amma bebeğin ek gıdaya geçince başladım. Aralıklı oruç yapıyorum sabah 10 da kahvaltı, 13 de ara öğün yulaflı yoğurt yada meyve kuruyemiş akşam 17-18 gibi de  akşam yemeği bebek uyuduğunda da Leslie yapıyorum yani evde yürüyüş 30 dk abur cubur, çikolata, şekerli şeyler yok, hamur işi de tam buğday unlu vs. Şimdilik sıkıntı yok. Canım çok çikolata çekince sabrın sonu selamet yada sabır acıdır ama meyvesi tatlıdır gibi sözlerle kendimi gaza getiriyorum:D NİYET ETTİM 65 KG VE ALTI OLANA KADAR ÇİKOLATA, ŞEKER , ABUR CUBUR VS, YEMEMEYE.
tarafından
Maşallah ya nben oruc tutuyorumda 15 gun borcum kaldi biraksammi orucu
tarafından
Tut orucunu günler kisayken öyle başla derim
0 oy
(120 puan) tarafından
Ben evde bebeğim olmasına ragmen 15 kilo verdim 50 cm incelme sağladım. Koridorda deli danalar gibi yurudum dk tuttum en son 1.5 saatkoridor odalar tempolu yürüdüm hep. Kızımla egzersiz yaptım o oyun sanardi benim yaptıklarımı. İsteyince oluyorcnm sen kararlı olman yeterli. Bu arada ben diyetkolik dıe playstoryden uygulama indirdim kalori hesabı yaparak yememe dikkat ederek 8 ayda vermiştim.
tarafından
Oruc ikende yapilirmi egzersiz
(120 puan) tarafından
Yattigim yerdende yapabileceğin egzersizler var cnm ben yat yatarak makas hareketi falan yapardım köprüye benzer hareketler yapardım ama oruç iken enerjik düşebilir cnm vücut belki zorlanır bilemem ama orucken de verebilirsin egzersizi oruç tutmadigin zaman yap veya bigun dene seni yormayacak egzersizler ona göre devam edersin.
tarafından
Tmm cnm insallh ya
tarafından
Bu diyetkolik uygulamasına ücretlimi üye olunuyor acaba telefon numarası e posta falan istiyorda
(120 puan) tarafından
Yok cnm ücretli değildi ama şimdi hamileyim kaldırdım belki değişmiştir bilemedim birde  fatsecret dıe bı uygulama daha var aynı diyetkolik gibi birde bunu dene cnm en son hamile kalmadan önce kullanıyordum e-posta veya gmail hesabinla girebiliyordun
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım sporla ve azaltarak Başla. Ben sürekli iyi başlayan ama devamını getiremeyen biriyim azmeden yapar 
tarafından
Oruc turuyorum ev işlerini yaptiktan sonra ben pert
0 oy
(675 puan) tarafından
Canım yaklaşık 13 gündür az yiyerek 2 buçuk kilo verdim sadece az yedim 
tarafından
Spor falan yaptinmi
(675 puan) tarafından
Hayır canım hiç spor yapmadım valla
tarafından
Nasil beslendin anlatsana
(675 puan) tarafından
Canım tam buğday ekmek yiyorum kahvaltıda 2 dilim peynir bol yeşillik yumurta ben öğlen yemiyorum akşamda ne varsa az yiyorum sadece 4 kaşık pilav yanida protein ne varsa onu yiyorum 9 dam sonra asla birsey yemiyorum ve bol su içiyorum canım özel yaptığım birsey yok yani :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.