0 oy
138 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar 30 haftalık olduk artık eksiklerimiz bitti neredeyse bebek arabamı travel sistem aldığım için anakucağı yerine babynest tercih etmek istedim nerelerden aldınız internette güvenilir sayfa var mı öneri verin lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Trendyoldan aldım  canım  gayette memnun kaldım 
tarafından
Hangi satıcı hatırlıyor musun canım
(5,949 puan) tarafından
Modastra canım
-Reklam-
0 oy
(460 puan) tarafından
Canim eger anne yani beşiğin varsa alma derim ben ozel yaptirdim her seyiyle ama bir kere bile kullanmadim orda öylece duruyor bide kalabasi 
tarafından
Evet var canım öyle mi diyorsun :)
(460 puan) tarafından
Aynen canim zaten ilk 3 ay falan kullanilabilir alsan bile ama anne yani beşik her yere taşınıyor zaten diger arkadaslaeda yazar simdi tecrube edenler :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ona verecgin parayi baska biseye ver ben aldim kulanlilmadi orda duruyo gereksiz bisey mis
0 oy
tarafından
Ben almiycam ya gereksiz gibi geliyor 
0 oy
(323 puan) tarafından
Bim e gelmişti ordan aldım 50tldi fazlasını vermeye gerek yok dönmeye başlayana kadar salonda falan koltukta ona koyuyordum 3 ay anca kullanılıyor sonra kaldırdım.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben e bebekten almistim gri rengiydi baya isime yaradiydi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben sana satayım canım. Ben özel diktirdim. İki kez falan yatırdım. Sarı gri renkli yıldızlı.. Sadece bayb nest. Setini 400 tl ye diktirdim. Çok kaliteli öyle bimde satlılanlae gibi agzı yüzü*****k da değil. Tertemiz. İstersen resim atarım. 
0 oy
(568 puan) tarafından

image

benim evde minderim vs olmadığı için aldım

10 parça set 236tlye aldım trendyoldan dün geldi hatta

tarafından
Aa hangi sayfa canım bu
(568 puan) tarafından
Babynestsofficial olmasi gerek trendyolda sscollection diye geciyor canim ama baya zamnlanmis ben indirim günlerinde almistim. Simdi 375tl gorunuyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
18 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Umransrcn (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 168 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde nur.99 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.

378,232 soru

11,320,451 cevap

34,765 kullanıcı

...