+1 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar biraz uzun olacak bende bi kardeş var oldum olası beni hiçbir yeri sığdıramadı okul kazandım asagiladi eş buldum beğenmedi evlendim düğününe nikahına gelmem diye kavgalar çıkardı şimdi baba evine rahat rahat gelemiyorum sürekli eşimi arayıp seni evde nasıl bırakıyor ne yapıyon tek başına böyle karım olsa bosarim diyo eşimde karnım burnumda hamileyim diye gece çalışınca bırakıyor kendi çocukları oldu elimde büyüdü kendim giymedim giydirdim bi dediğini iki etmedim çalıştım hep onun uğruna döktüm şimdi yengem olacak o kadın bende doğuracam verirsin senin aldıklarını diyo benim çocuğuma bi zıbın bile almadıkları halde anneme desen gün yüzü göstermiyorlar sen kızına bak kizinla otur zaten sana bakmaya niyetimiz yok ya ben artık delirmek üzereyim kavga ediyorlar hiçbir şeyden haberim yok sabah üstüme saldırıyorlar şu hayatta bana hiçbir güzel günümü yaşatmadılar eşimde bezdi artık ne yapacağım bilmiyorum kussem zorla barışmak için uğraşıyorlar barissam yine kavga çıkıyor

10 Cevaplar

+1 oy
(634 puan) tarafından
Gelme gitme bak söylüyorum sana 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Küsmek daha iyi Allah korusun yuvanı bile bozar böyle insanlar
(220 puan) tarafından
İşin kötüsü tam olarak istedikleri bu bozulsun anne evine döneyim orda dünyayı dar etmek
0 oy
tarafından
Çözüm basit küsmeyeceksin ama mesafe koyacaksın 
0 oy
tarafından
Bence evliliğine odaklan aileni bir kenara bırak
(220 puan) tarafından
Rahat vermiyor ki sürekli kendileri için bi şey yapılsın istiyorlar çocuklarına bakmamı annemden uzak durmamı eşimle aramızda ki her şeye sürekli bi kavga halindeler
tarafından
Her yerde engelle uzak tut kendinden
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Şunu anlamıyorum ben benim eşimi arayıp da hangi hakla bana dil uzatır ikincisi bunca sözden sonra nasıl onun yüzüne bakıp evine gidiyon valla afedersin ama sıçarımm onun evin temiz yerine yinede gitmem yanlız yaşa ama minnet etme yazık olur evliliğine benden sana dost abla tavsiyesi 

tarafından
Nasılsın canım ne oldu hastane işlerin
(220 puan) tarafından
Zorla üstüme gelip beni haksız çıkarıp bütün olayı bana yıkıp kendileri barışıyo işin kötüsü eşime o kadar iyiler ki öyle bi anlatıyorlar ki eşim getiriyor beni 6 7 ay kimseyle konuşmadım direndim hepsi bi olup üstüme geldiler lanet olsun diyip gittim
(2,702 puan) tarafından
Yavrum bekliyorum ayın 15ine kadar çağırırlar olduki çağırmadılar özel hastaneye gidecekdim ama oradada sil başdan isterler hepsini devlete şundan dolayı güveniyorum ameliyattan sonra takibim olacak araştırma da yapılıyor bana göre özel hastane para tuzağı gibi geliyo
(2,702 puan) tarafından
O yengen olacak mahlukatı çıkar hayatından kuzum çok üzülürsün
tarafından
Bende özel hastane tavsiye etmem süreç hızlı işliyor belki ama para tuzağı neyse inşallah en kisa zamanda atlatisn
0 oy
(417 puan) tarafından
Hayatından çıkar iletişim yollarını her türlü yerden kes huzuru o zaman bulursun
0 oy
tarafından
Kardes degıl kım olursa olsun bu sekılde davranan hıc kmseye tahammulum yok. Aynısı benım ablamda boyle ve ben 1 senwdır konusmuyorum gorusmuyorum. O varken annemlere gıtmıyorum . Bu hayatı hıc kmse ıcn yasamıyorum ben o yüzden  benmde canım tatlı . Bende bu dunyaya bır kez geldım. Kmse ıcn keyfımı huzurumu bozmak ıstemıyorum
0 oy
(774 puan) tarafından
Uzak dur derim yoksa daha çok pişman olursun 
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Canım heryerden engelle sil kapına gelince bile açma kapıyı eşinde agızlarının payını versin onca şey yapılar birde senden kıyafet istiyor hangi yüzle ya barısma kesinlikle 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Seni kıskanıyorlar canım valla işin zor küsen olmaz ailendir ailesi de olmaz ama gerçekten cikmazdasin bizim ablam.enustemi ikna eder seninkisi enişteme fisekliyor ki adam birdaha gondermesin

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,202 göst.
3 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Fatma Başoğlu (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 428 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,873 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 665 göst.