0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (7,358 puan) tarafından
bugun doktora gıtım dedıkı gelısım gerılığı var dıyer baktığım haftayla aynı dedı sımdı eskısehıre yonlendırdı 36 haftalık suan cok tedırgınım bısey olur mu 

15 Cevaplar

0 oy
(2,448 puan) tarafından
İnşallah Bişey olmaz canım yanılmada olur bazen
(7,358 puan) tarafından
bılmıyom vala annem babamda yok gıdemıyom eskısehıre aksıne bı akrabamız öldu onun yanına gıtıler bugun ardı ardına kotu haber aldım ya moralım cok bozuk
(2,448 puan) tarafından
Kötüye yorma Allah'ın izniyle birşey olmayacak
(7,358 puan) tarafından
ısallah
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Kaç hafta gerilik varmış. Şuan kaç kilo
(7,358 puan) tarafından
2800 grm mıs gecen hafta gıtım o haftayala uyumlu dedı
(1,060 puan) tarafından
Korkma haftası da kilosu da iyi.
(7,358 puan) tarafından
ısallah yarın gıtcem genede garantı olsun
0 oy
tarafından
Arkadaşıma da 3 hafta geride dediler, kız çok üzüldü doğum yapana kadar hep hüzünlüydü. Ama elhamdülillah bebekte hiç bir şey çıkmadı her şey normal. Hatta gelişim geriliğinden dolayı 3 doktora gitti hepsi aynı şeyi söyledi. Dua edin, Allah İn izni ile her şey yolunda olur. 
(7,358 puan) tarafından
amın ısallah bısey olmasın da
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende 37 haftada dogum yaptim 34 haftaya uyumluydu canm son aylarda rahim ici gelisim geriligi olabiliyor onemli olan bunun her hafta artmiyor olmasi suan ikiyse haftaua gittiginde 3 bir sonraki gittiginde 4 haftaya cikiyorsa gelisim geriligi o zmn dogum gerceklesir bende ole oldu ilk gittigimde 1 idi snra ikk oldu sn gittigumds uc haftaya cikinxa artik bebek gelismiyor dogum olsun disarda gelisimi devam eder denildj simdi 9 aylik 2 kg 170 gram dogmustu
(7,358 puan) tarafından
ıyı balı ozaman alsınlar yaşacekse suan doğum posuzyonunda dıyıl boyle devam ederse sezaryan olcem sanırım
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Canım kilosu yüzünden mi  gerilim bar dedi benim kızım 2800 doğdu 39 hafta bitiminde bazı bebekler küçük doğuyor sonradan toparlıyor takma kafana kilosunı yani 
(7,358 puan) tarafından
kafa yapısı kucuk dedı sadece bıde gecen baktıgım haftayla aynı dedı 2800 gm mıs suan
(9,504 puan) tarafından
Bişey olmaz benim ablamın kızına da boynu kısa dediler  yapışık gibi doğdu hiçbişeyi yoktu maşallah takma bi görün doktora nolur nolmaz
(7,358 puan) tarafından
yarın gıderım ısallah bakınırım bı
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Bana da pyle dedi gelişimi durdu dedi Dr korkuttu dediğin de 500 600 gram fazla doğdu kızım 
(7,358 puan) tarafından
masallah bende korkuyom suan
(12,904 puan) tarafından
Stres yapma
(7,358 puan) tarafından
annem babamda yok koyde aksıne akrabamız öldü bugün ust uste kotü haberler aldım orayada gıdemedım annem gelme hamılesın dedı teyzemı yanlız bıraktım o halde uzgunlerdır onlarda
(12,904 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
Biraz uyumaya çalış veya duş al kuran oku rahatlarsın
(7,358 puan) tarafından
tm tesekur ederim
0 oy
(12,936 puan) tarafından
Rabbim korktugunu yaşatmasin canım ultrason cihazları yanlış gösterebiliyor 
(7,358 puan) tarafından
ısallah oyledır yarın herseyı ıyı cıkar
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Son aylarda benim oğlumdada olmuştu ama doktor 41 haftaya kadar  sorun görmedi suyu herşeyi iyi demişti çok korkma bişey olmaz inşqllah  sadece kiloau hep az küçük bir bebek demişti 
(7,358 puan) tarafından
anladım 2800 gm ne  dedı doktor anlamadım ben nolcek bakam yarın gıtcem eskısehıre
(5,311 puan) tarafından
Gebelde hep iri bebek bekliyor kuzum benim oğlum 41 haftada 3 kilo 80 gram doğdu
(7,358 puan) tarafından
nıye kı acaba yapcak bısey yok saglıklı olsun da sona yaklastım bısey olmasın
(5,311 puan) tarafından
Olmqz inşallah kuzum
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Nerde oturuyorsunuz da Eskişehir e yönlendirdi Dr. 

İçinizi rahat tutun inşallah sağlıkla doğar bebeginz Dr kar en ufak bir riskte mesuliyet almamak için böyle davranabiliyor
(7,358 puan) tarafından
kutahyalıyım ben
(1,850 puan) tarafından
Kaşar ceviz havuç suyu iç bol bol bebeğe kilo aldırır
(7,358 puan) tarafından
tm yıyem ısallah ıyı olur
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allhin izniyle hiç birşey olmaz.  Kızım 35+2 de doğdu gelişimi 3 hafta geri 32 haftalikti . 2 kg doğdu tam . 3 ciğer geliştirici iğne vuruldum kızım kuveze girmedi çok şükür . Gelişim geriliği sadece kilo ile ilgiliyse sıkıntı olmaz diye söylemişti doktorum 
(7,358 puan) tarafından
anladım bebek ıyı hareketlerı bılan suan dogum posuzyonunda dıyıl donmesede sezaryan olabılırsın dedı
(1,465 puan) tarafından
Olsun ikinizde sağlıklı olunda sezeryan olsun ben bir zararını görmedim aynı gün kalktım ayaklandim
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Kaç hafta geriden geliyor
(7,358 puan) tarafından
tm tesekur ederim sımdı 2 bardak sut ıctım ısallah duzelır dahada cok yıyem duzelırı ısallah
(2,501 puan) tarafından
Ye canm ama o balık yağı hapını al oda gelismini ileriye aliyor
(2,501 puan) tarafından
Adı pregnom du
(7,358 puan) tarafından
tm alıyım tesekur ederım cok
(2,501 puan) tarafından
Özele gidiyordum doktorum verdi
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benım kardesımde 

38 +3gunluk. 36ya uyumlu dedı.yarın sezeryanla alacaklar. Doktor yapısı mınyon olabılır dedı. Belkı sjzınkıde oyledır
(7,358 puan) tarafından
ısallah oyle olsun da sağlıklı doğsun belkı duzelır doğunca
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Korkma kuzum benim 32 hftada bı başladı 36 ya kadar kilo alamadı bebeğim 36. Haftada suyu bittiği için almak zorunda kaldı 2.200 lerde cikiyodu kilosu ama 2.560 doğdu bı ayda çok güzel kilosunu aldı sarılık olmadı bu tür bebekler doğduktan sonra çok güzel kilo aliyolar birde ultrason cihazı 300 grama kadar eksik tartabiliyo haftanda küçük değil zaten
(7,358 puan) tarafından
ben en son gıtıgımde 34 haftalık 2 gunluktu sımdı 36 haftalık normal ama anlamadım gelısım gerılığı var dedı 2800 gram mıs
(1,018 puan) tarafından
Kütahyalı misin canm Eskişehir demissin bende tavsanlidayim Dr kimdi kilosu çok çok iyi senin ama neden öyle dedi ki
(7,358 puan) tarafından
bılmıyom kı kutahyalıyım ayşe celıktek doktor
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Benim  34ten 37w3e kadar 2400de kaldi. Ilcede yasiyorum.Hatta bu yüzden şehir hastanesine sevk etti doğum için apar topar gittik. Ordaki doktor takip edilir sadece zayıf diye doğum mu olur dedi geri gonderdi. geçen hafta gittiğimde 2800 2900 arası demisti beslenmeme dikkat et canım kontrollerini aksatma ni şey olmaz inşallah 36da 2800 az değil yine de. 38w4üm bu arada şu an.
(7,358 puan) tarafından
anladım neye gore gelısımı gerı dedı anlamadım bende ısallah eskısehıre gidersem yarın nedıcek
(3,695 puan) tarafından
Hayırlı haberler al inşallah canım sağ salim sağlıkla doğsunlar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 134 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Beratinannesi (118 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 156 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kbrashnn (7 puan) tarafından soruldu