0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kızlar salon duvarımın alt kısmı böyle dökülüyor son 2  haftadır başına gelen var mı acaba tavan dökülmesini anlarım da duvarın alt kısmı neden dökülür ya tam yanında da çamaşır makinesi için musluk var ama kapalı kullanmıyoruz başına gelen var mı acaba duvarın komple yıkılması mı gerekir acaba :( 

5 Cevaplar

0 oy
(2,809 puan) tarafından
Bnmde salon boydan boya öyle bi duvarı allahdan Tülün altında kalıyor  su aldı için ama benim yaza doğru yaptıra bilirim anca 
(2,809 puan) tarafından
İç canım evin içi kombi tesisatı su sızdıryo boruları nerdeki oldunu bilmedimiz iciin malesf yazı beklicem canım
tarafından
Kombi tesisatı mı ana yandık desene bir de kiracıyız biz :(
(2,809 puan) tarafından
Benim kendi evimiz ama canım benim kombi tesisati
tarafından
Anladım çok teşekkğr ederim cevabınız için aşağıda bir arkadaş derz alçısı al demiş onu alıp deneyecem inşallah
(2,809 puan) tarafından
İns olr canım ya
-Reklam-
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Arka taraftan su sızıntısı olabilir benim duvarım da böyle 3 sene olmadı evleneli defalarca yapıldı yine aynı 
tarafından
Peki nasıl yapılıyor baya bir inşaat artığı çıkıyorr değil mi 34 haftalık gebeyim bir de bunun derdine düştüm kaç gündür zaten 3 odamın tavanı dökülüyor onlar da ayrı bir dert
(14,043 puan) tarafından
Önce duvarı kazıyorlar dökülüyor sonra alçı yapıyorlar benimde karnım burnumdayken yapıldı evim zor valla ya
tarafından
Ben duvarı yıkarlar falan sanıyordum
0 oy
tarafından
Benim anneminde böyle babam dekarasyoncu dedi normal böyle olmasi senede bir yenilenmesi gerekiyormuş 
tarafından
Anaaa kiracıyız biz bir de :(
tarafından
O zmn boşver yapmayin cok para isterler kesin boyasi alcisi yenilenecek
tarafından
Haklısın bacım :((
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Nem almis benim de arkada iki odam boyle 
tarafından
Peki nemi nerden alıyor bacım :( tavan olsa anlarım da
(1,921 puan) tarafından
Ahh bi bilsem bende arkada su yok bisi yok duvalarim hep kalkiyor yariya kadar sari tahta dosemis kayin babam zamaninda hep sismis cikardik bide aksi gibi yatak odam ve cocuk odam oyle ya benim ki zemin kat yarisi yerin alti tam bodrum degil ondan ola bilir
tarafından
Anladım :( Allah yardımcınız olsun sizin de
0 oy
(774 puan) tarafından
Sana tavsiye vereyim dene çok işe yarıyor şu fayanslari  yapıştırmak için derz alçısi oluyor diğer alçıyla farklı eğer eşin biliyorsa alin normal alçı gibi dökülen duvarı sıvayan bi daha dökülmez o
tarafından
Allah razı olsun ya söylerim eşime alır içime dert oldu valla
(774 puan) tarafından
Dene bi daha dökülme olmuyo biz naptiysak olmadı eşimin inşaat ustası arkadaşı var o söyledi yaptık dahada dökülmedi
tarafından
Allah razı olsun inşallah olur
(774 puan) tarafından
Senden de canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 100 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy