0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
1 yıldır evliyim. Kardeşimle annemin yanına gidince hep görüşüyoruz. O da bende çalışıyorum. Başka arkadaşlarına hep zaman ayırıyor ama bir izin gününde ya da işten erken çıktığında ugramıyor. Evlerimiz arabayla en fazla 10 dakika. Kardeşimin arabası da var bu arada. Bende artık karar aldım, kardeşim evde yokken annemin yanına ugrayacağım.24 yaşında kardeşim. Yanına gidince de sürekli telefonla konuşuyor, birşey anlatıyorsun telefonla ugraşıyor. Siz olsanız naparsınız? 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yani bunlar için kardesinle mi görüşmeyeceksin canım çok ufak şeyler bunlar benim kardeşim de öyle ama bunun için nasıl kardeşimle görüşmem bence çok saçma bir sebep görüşmemek için 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kucuk olsa ergen derim de 24 yasinda kazık kadar olmus zaman ayirmak istediklerine ayirip bana ayirmiyosa o adim atana kadar atmam
(169 puan) tarafından
İşten 4bucukta cıkıyor. Hep baskalarının yanına gıdıyor. Arabayla evler aşırı yakın. Ne ugrar ne bırsey yapar.
tarafından
Sen bilirsin canm gorus veya gorusme diyemem ama bana gore isteyen her turlu firsatini bulur 1 saat olsun giderdi altinda arabasi da var diyosun acaba annenlere gittiginde gorunce yetiyo mu diye dusunuyo
0 oy
(765 puan) tarafından
Bendede var aynısı 
0 oy
(10,677 puan) tarafından
Canım yapcak nişey yok atsan atılmaz satsan satılmaz böyle kabul edicen demekki karakteri öyle yada birbirinize yakın olduğunuz için fazla önemsemiyor uzak olsanız üstüne düşerdi bence
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Kasmam kendimi . Kardeşim var diye gitme ama gideceğin zaman var diye de gitmemezlik.yapma . Birlikte olunca da bir şeyini anlatma . Kus durma ama o ne kadar değer veriyorsa sende aynısını yap .
(169 puan) tarafından
Hep telefonla falan ugrasıyor bırsey anlatınca. Işi düşünce arar benı
(7,478 puan) tarafından
Açma o zaman canım üzülme boşver ilerde anlar kıymetini de iş işten geçer. Biz beş kız kardeşiz erkeklerde var ama bizimle çok alakaları yok . Beş kız hepimiz birbirimizin ağzına bakarız biri gelse de önüne sofrayı doksek diye bakarız . Her cumartesi de birimizin evinde toplaniriz . En küçüğümuz yeni evlendi bekarken sıra annemde olunca o da biraz geberiyordu iş güç yapmaya (≧▽≦) şimdi kendi evinde zevkle yapıyor çağırıyor ediyor biraz göz yum bosver takılma .
0 oy
(239 puan) tarafından
O bana nasıl davranıyorsa bende öyle davranırım 
0 oy
(417 puan) tarafından
Böyle olunca üzülüyorsan evde yokken gitmen daha iyi olur senin için 
0 oy
(798 puan) tarafından
Galiba kardeşlerin geneli böyle bunun için aranızı bozma 
0 oy
tarafından
Cahiller daha onlar ben o yasda evlendim simdi dusunuyorumda o yaslarda bile varmis cahillik
0 oy
tarafından

Bence saçma bi sebep benim kardeşlerimde bazen öyle

0 oy
tarafından
Valla benimki de öyle sürekli telefonda eşimin yanında bile oturmuyor hep manitasıyla konuşuyor telefon elinden düşmüyor uyarıyoruz ama sürekli aynı arada bende sinirleniyorum görüşmicem diyorum ama sonra geçiyor sinirim 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ohoo bu yüzden gorusmesek kimse kardesiyle konusamaz benim biri 28 yasinda biri 23 hep aynilar bide 10 dakka otrsak kavga ederiz:) 
0 oy
(603 puan) tarafından
Kardeşin bekar mı
(169 puan) tarafından
Evet bekar
0 oy
(120 puan) tarafından
Bence bu kadar takintili olma eşimde kardesine pek ugramaz ugradigi zaman tlfnla ugrasiyor gòrùmcem de senin gibi yapiyor o da gelmiyor siz hic gelmiyorsunz diye genelde eşim ailemle takılmayi sever 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 192 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 539 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,071 göst.