0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
  Sorum.baslikta 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bencede öyle olmalı benim kızım bir buçuk yaşınada üçe girdiğinde ikinciyi düşünecegiz en azından artık kendi kendine oynuyabilir yemeğini yiyebilir daha rahat olursun 
(2,369 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum hayırlısı olsun tecrübeli annelerin yorumuna ihtiyacın vardı teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,746 puan) tarafından
En ideali o diyorlar çok yaş oluncada zor az yaş oluncada en mantıklısı 3 diyorlar bilemiyorum 
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(114 puan) tarafından
Pedegoglarin önerisi 4 yaş 3 yaşındaki cocuklqr çok zor oluyor zaten 3 yaşında hamile kalsan 4 de doğar benim oğlum 3 yaşında ama o kadar zorlanıyorum ki o yüzden hergun gel git düşünüyorum ama en ideali bu yaş sonrasinda büyük olan daha büyük olduğu için küçük olanı sahiplenmiyor onunla oyun oynamak istemiyor araya jenerasyon karışmış oluyor mesela ablamla benim.aramda beş yaş var beni hiç yanına almamıştir asla benimle arkadaşlık yapmadı tabi şuan büyüdük bacı olduk ama kucuklukde öyle oluyor 
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kızım doğdunda oğlum 3 yaşındaydı.  Tuvalet eğitimi, konuşma, kendini ifade etme oturmuştu
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,048 puan) tarafından
En küçük kızım 4 yaşinda ben 38 haftalık hamileyim 
(2,369 puan) tarafından
Oy Allah bağışlasın Allah bir avazda kurtarsın kucağına al inşallah canım banada dua et kızım olsun birde
(1,048 puan) tarafından
Amin canım inşallah.. Rabim önce sağlık versin 3 kız annesi olarak güzel bişey kız annesi olmak Rabim sanada nasip etsin kız evlat tabi hangisi yoksa insan onu istiyor en iyi ben bilirim.. Sende dua et canım oğlumuda sağ salim kucağıma alım
0 oy
(15,984 puan) tarafından
Birinci ve ikinci arasında 1 yaş var ikinci ve üçüncü arasında 3 buçuk yaş olacak bakalım nasil olacak halim
(2,369 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hakkında canım
0 oy
(538 puan) tarafından
Bu ilk çoçuğuna göre değişir benim ilk çok aktif oyuncak oynamaz sürekli tepemde o yüzden yaş farkı çok da olmasın diyerek ikinciyi istedim aralarında 3 yaş 2 ay var ama şimdi bakıyorum 2.5 yaş olsa iyi olurdu diyorum çünkü ilk kızım arkadaşla oynamayı seviyor ondan bizi çok bunaltmış.Kardeşi 7 aylık ona rağmen oturuyor kardeşini üzerine doğru çekip sallanıyor çok tatlı oluyorlar en azından yürüseydi çok güzel oynarlardı diyorum bir süredir
(2,720 puan) tarafından
Severmiş  gibi geliyoda kiskancliktan bogabilirde☺️
(2,369 puan) tarafından
Ay Allah korusun kız bak korkuttun gözümü ama benim çocuğum okadar ksikanc değil canım paylaşır eder ama kardeşine nasıl olur bilemem
(538 puan) tarafından
Benim kız da paylaşır arkadaşlarına filan kardeşini de seviyor ama arda kıskançlık da yapıyor yanında sevdim birkaç kere vurmaya kalktı kıcağımdayken ittirdi filan onun yanında sevmiyorum ya da kızlarım diyorum büyüğüne fazla sevgi gösteriyorum sorun olmuyor.Düşünün bez bile bağlatmak  istedi benim büyük :D
(2,720 puan) tarafından
Yaparlar inanirim vallahi  benimkide yapar☺️
(2,369 puan) tarafından
Ahahaha deme kız
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yaş farkı arttıkça kardeş zorbalığı artıyor en iyisi bence en fazla iki yaş yaşıt gibi büyürler 
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(85 puan) tarafından
Oğlum 3 yasina girdi kizim iki hafta sonra doğcak kesinlikle 3 yaş olmali bana fazla yükü olmuyo 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım sağlıkla kucağına al isnlaah banada dua et bir kızım olsun
(85 puan) tarafından
Rabbim gönlüne gore versin insallah cnm
0 oy
(11,074 puan) tarafından

3 yaştan aşağı olmamalı. Tuvalet eğitimi vs her şey halledilmiş olmalı. Yoksa ben gibi kafayı yersiniz :D

(2,369 puan) tarafından
Ahaha tamam canım onlarida halledelim öyle
0 oy
(802 puan) tarafından
hayir asla 3 olmamali yeni dogum yaptim 3 yas var aralarında cok zor aslq yetisemiyorum 3 yas sendromun dibini yasoyoruz asla yerinde durmuyor hep bebege zarar verme pesinde cok kisakniyoren az 7 veya 8 uas olamali
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım hayırlısı olsun Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bence 4 yas olmali 4 yasindaki cocuk artik kendi islerinin cogunu halledebiliyor ve rahatca bebekle ilgilenebiliyorsun
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Bencede en ideali oyle sut bez olayını bitirdiktn sonra yapmak en mantiklisi benm oglum su an 15 aylik kizimda 4 bucuk yasinda cok rahat oldu digerinin 3 yasini gecms olmasi
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,054 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 134 göst.
+2 oy
34 cevap 366 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy