0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Ben eşimle barıştım demiştim kızlar iki gün önce gittim iki gün boyunca annem watsabtan ses kayıtları yolladı kendimi asicam dedi geri dön o adama nasıl utanmadan gittin orsbu ***** neler neler söyledi bana gece sabaha kadar ses kaydı yolladı Çarşamba günü film kopacak kendimi asicam diye 

Evde duramadim annem sonuçta dedim kendine birşey yapmasından korktum eşime hiç bir şey söylemedim annemin evine geldim herkes endiselendi komşulara kapıyı açmamış attığı kayıtları duysanız tuylerinz ürperir neyse çıktım geldim bana ne diyor biliyormusunuz kocanla kavga edipmi geldin ondan sana koca olacakmi sanıyorsun o karı kılıklı bilmem ne sanki günlerce tehtit ediyorsun edip intar ediyorum diyip küfür edip beni rahatsız eden o değilmiş te ben kocamla kavga edipte mi gelmişim 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kız yanlış anlama da sen neymişsin öyle herkes senin için intihar ediyor 
tarafından
Hahahha bende aynı şeyi düşündüm:) geçen gün eşim intihar edecek yazdı arkadaş sonra annem dönmezsem intihar edecek İnsAllah çocuklar bu ortamdan etkilenmiyordur
tarafından
İnşallah olan cocuklara oluyor
-Reklam-
+2 oy
(659 puan) tarafından
Senin kendi psikolojik sorunların olabilirmi? Çok uydurmasyon gibi geliyor bir gidiyon bir geliyon eşim kendini asacak ertesi günü annem kendini atacak fln
(634 puan) tarafından
Sen iyimisin ya uydursam yazsam elime ne geçecek harap oldum ben iyimisin foto ekliyim gör
0 oy
tarafından
Annenin acilen bi hastaneye yatirilmasi lazim 
(634 puan) tarafından
Noldu kavgami ettiniz diyor birde
Sakin sakin iki günde ne kavgası edeceğiz ki sen rahatsız ettin duramadim çıktım geldim
tarafından
Eee simdi kocanin haberide yok nolacak
0 oy
tarafından
Psikiyatri servisine yatirilmali , net.
0 oy
(62 puan) tarafından
Canm daha önce ki konulara da baktım da annende de hata var ailenle de problem yaşıyormuşsun 

Bence artık eşinde olsa kendi ailende bir dur deyip biraz kendine aciman ve kendinle oldugundan fazla ilgilenmen çünkü bir o yana bir bu yana derken sen yok olursun sen tamamen kendine odaklan artık 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Canım aileniz bir değişik o konuda yüzüne gülmemiş hayat inşallah eş konusunda güler Allah yardımcın olsun 
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Allah'ım ya rabbim ya ..annen ne istiyor senden . Psikolojik sorunları var bence 
0 oy
(417 puan) tarafından
Ya annen acil olarak psikiyatri servisine yatmalı  ya da sen annenin intihar blöflerine kulağını kapatmalısın başka yol yok 
0 oy
(2,618 puan) tarafından

Valla sen demedin mi burda bana o kelimeyi kullanmiyacakti burayı bile ayağa kaldırdın annene neler dedin eşinle ilgilide annen bu hale geldi şimdide şikayet ediyon :angel: sorunun hepsi sende kusura bakma donecektin neden ortalığı ayağa kaldırdın  

(634 puan) tarafından
Karıştırdın galiba sen beni canim
(2,618 puan) tarafından
Kiz eşi............ diyen sen degilmiydin bacım bana ilk defa o kelimeyi kullandı asla bitti bu evlilik felan demedin mi  alla alla karıştırdım mi
(634 puan) tarafından
Karıştırdın galiba
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Neymiss eşinle yaşadığın herseyy aileye anlatılmazmiss hatta hiç kimseye anlatılmaz bana göre büyük bı problem olur asilmayacak dertler olur amenna
(634 puan) tarafından
Bak benim eşimin bir proglemi yok tamamı evine bakar kimseye muhtaç etmez ama çevreden gelen laflardan sözlerden çok etkilenir mesela ailesinden etkilenir evde kavga etsek benm annemi arar babamı arar arkadaşlarimi arar insanlara anlatır gelip bana anlatıp benimle çözmez beş ay önce evde kavga ettik eşim benm annemi kendi annesini ayağa kaldırdı anlattı herşeyi olaylar büyüdü kaç kez dedim yapma diye ağzını dilini tutamiyor  olay büyüyor gidiyor böylelikle
0 oy
(67 puan) tarafından
Benim acaba anlamamda sorunmu var senin için niye herkes intihar ediyor sen ne konuşuyorsun senin çevren ne konuşuyor hiçbirşey anlamadım yeminle
0 oy
tarafından
Annenin piskolojisi bozuk k.bakma ama demesi lazım kızım iyi çocuklarıyla mutlu olacaksa açımı kalbime basar mutlulukları için dua ederim her annenin diyeceği gibi senin tercihin cunku
0 oy
tarafından
Kiz senin annenin agzi hep.boylemi kızına o.. diyen annede nebilyim evlerden ırak 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 161 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 827 göst.
0 oy
10 cevap 406 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 261 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaan22 (31 puan) tarafından soruldu

379,993 soru

11,374,856 cevap

34,858 kullanıcı

...