0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (169 puan) tarafından
İlk doğumda kestiler dikisim filan var ikincide de kesiolrmi . Şuan dikisim olan yerler bı tuhaf oluor insan İçim ürperiyor. Ikinciyide olursa baska yerden minatiolr yani böyle dikişli mi oluyor orası . Bide eskiden kadnlr evde kesiksiz mindoguruurmus hep merak ettim kizlr

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anlamiyosn ki kesik atilirken valla ben sancidan hissetmedim bile 
(169 puan) tarafından
Bende aynı sekilde. Ama sonrası çok kötü bnm için dikis atılmış bir deri :( huylaniorm
tarafından
Bebeginin durumuna bagli canm iri bebekse ister istemez kesik olur benim bebegim 3720 gr dogdu doktor ultrasondan bakip 3500 dogar dedi catala ciktigim gibi kesik atti hissetmedim acimadi gozlukleri vardi ordan gordum tabi suan iz kaldi ama yapacak bisey yok canindan can cikiyo evladinin hatirasi ben dert etmiyorum sen de etme❤
-Reklam-
0 oy
(520 puan) tarafından
Canım bn ilk dogımda 2 dikişim 2 dogumumda 8 dikişim var
(169 puan) tarafından
Farklı yerlerde mi oluyorlar bide neden dikiş atilio bilen vrmi
(520 puan) tarafından
Bilmiyorum canım
0 oy
tarafından
Bilmiyom ya ☹️benim çok fazla dikisim var 

Hala düşüyor ,47 günlük bebeğim 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Kaynanam 4 çocuğunu da kesisiz dikişsiz yapmış 10 cm açılması varmış  ama  oda tarlalarda bahçelerde çalışırken oldu diyo 4 kilo çocukları çıkarmış  öyle maşallah:)
0 oy
(818 puan) tarafından
Dun sabah dogum yaptim canim ilkinde dikisim vardi bende bunda da olur diye korktum ama çok şukur bunda dikişim yok canm ama herkeste aynimi olur bilmem 
0 oy
tarafından
Ilkinde kestiler hemde baya. 2. De kesmediler az bisey yırtın oldu ama hissetmedim. 2 dikiş falan attılar. Genelde kesmiyorlar galiba. Aynı yerdende yirtilmadı galiba ilki sağdan kestiler bu sefer yırtık solda vardi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 310 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Saregulsum (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 217 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 399 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,192 cevap

34,894 kullanıcı

...