0 oy
1,510 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

Yani aslinda söyleyecek çok birşeyim yok vaziyeti görüyosunuz. Arabamizi bulduk ama pert bi şekilde bulduk ön kaputun yüzeyini yakmislar tekerlekler patlak araba kullanilmaz haldeydi. Sabah emniyetten arandik arabaniza benzer araba var gelin bakalim diye sabah saat 7.30 civari gittik baktik ki araba bu haldeydi şöyle dusunun hurdaciya arabayi sorduk ne kadara alirsin diye en fazla 5000 tl dedi. Bunu bize yaşatan kaynanam kaynanamin babasi ve kaynanamin erkek kardeşi. arabayi teshis ettik evraklar imzalandi karakoldan ciktik eşim sinrine yenik dusup annesigile gitti kiyamet gibi bi gün gecirdim orda eşime bicakli saldirdilar rabbime sukurler olsun ki sadece montu parcalandi. Benim kollarimin hali ortada vucudumun bazi yerlerinde darp izleri var polis gelmeseydi eşimde bende bugun orda ölebilirdik. Kaynanamin kardeşi kayip arama emri var ama bulunmuyo ne hikmetse kaynanamin babasi kayip bulunamiyo sadece kendisi var oda delil yetersizliğinden sadece ifade alip birakiyolar... Biz bugun boyle bi zorbaliğa hayasizliğa denk dustuysek bunlari yasadiysak tek sorumlusu devletin adalet anlayasinin olmamasi bi kac ay onceden gittim ve ifade verdim dedim ki evimi tasladilar kamera kayitlarini gosterdim 1 ay uzaklastirma verdiler sadece eger devlet adaleti sağlaya bilseydi biz bugun boyle olmayacaktik. O yanan arabada benim oğlumun rizki eşimin alin teri benim alin terim vardi. O arabada benim eşimin geleceği vardi o arabayi satip eşim bedelli askerlik yapacakti ama tüm herseyimiz yarim kaldi 60.000 tllik kredi borcumuz var bedelli yapip hemen gelecekti ki borcumuzu kapatalim ama olmadi. Rabbim hepsinden cikarsin inşallah en kisa surede eşimin dayisi ve dedesini bulur sayin devletimiz!!

Dünden belli özelden mesaj atan arkadaslarim instagramdan mesaj atan arkadaslarim oldu allah hepinizden razi olsun 

40 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Kendi evladına neden bu kadar kin özel değilse Rabbim şer insanlardan korusun en zor şey şer insan ve cahil insanlarla ugrasmak..

RABBİM 100000 KATİNİ ÇIKARACAK ONLARDAN MERAK ETME BACİM
tarafından
Karindan ayril bana sahip cik diyo esime surekli esimde kabul etmiyo beni hic istemedi zaten
tarafından
Benim kaynana başardı böyle yuvamı yıkmayı ki eşimden çok ben sahip çıkmıştım ona insan olsa keşke de sizle gül gibi yaşayıp gitsw
tarafından
Allah cikarsin hepsinden
-Reklam-
+1 oy
(3,147 puan) tarafından
Ay bu ne biçim insanlar insan doğurduğuna da mı üzülmez ya 
tarafından
Uzulmuyomus demekki
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ya 

Geçmiş olsun
tarafından
Tesekkurler
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Bunlar nasıl anne baba . Nasıl insan ya 
tarafından
Hic bilmiyorum allah islah etsin
(5,559 puan) tarafından
Amin . Çok geçmiş olsun kuzum ya
tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(2,803 puan) tarafından

O nasil bir anne ya ulan sen dogurdun emzirdin büyünce niye emdiği sütü burnundan getirirsinki Allah ıslah etsin :pouty:

tarafından
Amiin amiin
0 oy
(417 puan) tarafından
Allah öyleleriyle karşılaştırmasın okurken dehşet ve hayret içinde okudum büyük geçmiş olsun çok üzücü
tarafından
Tesekkur ederim rabbim islah etsin
0 oy
(13,042 puan) tarafından
Daha yeni profiline girip baktım göremedim diye ya yazacaktım çekindim açıkçası 
tarafından
Cekinecek bise yok ki sagol teskkurler
(13,042 puan) tarafından
Olsun canım geçmiş olsun
tarafından
Tesekkur ederim abla
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Geçmiş olsun yaa valla Allah yardımcınız olsun.

Peki bunları yapmalarindaki sebep neydi resmen düşman kesilmişler. Düşman dediğimizde ailenizden yani Allah onlara akıl fikir versin.
tarafından
Kaynanam olacak o.rosbu esime surekli karinla bosan bana sahip cik diyo esimde kabul etmiyo cunku bize cok cektirdi pislik ondan bu ofkesi kini
(1,690 puan) tarafından
Valla bu durumda ne denir bilmiyorum. Ne zamana kadar böyle yapacak bu kadın. Allah sabr versin gerçekten.
tarafından
Allah belasini versin insallah. Amin sagolun
0 oy
tarafından
Şaka gibi bunlar nasıl anne babaya bir anne evladıma yapar mı böyle bir şey 
tarafından
Yapiyormus demekki abla
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Gecmis olsun allah isleh etsin gercekten dicek kelime bulamiyorum
tarafından
Amiin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Allahin dan bulsunlar kimsenin yanına kalmaz canm hiç merak etme çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış imkanınınız varsa başka bi şehire yerleşin yerinizi bilmesinler izinizi kaybettirin 
tarafından
İmkanimiz olsa neler yapicam da arabam vardi gitti bi evim var onu da satip nereye gidebilirim o evi bile babam aldi benim babam esimin ailesinden hic bi hayir goremedikki
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Annesinin derdi ne de zavallı çocuğuna bu denli düşman olmuş yazık ya maddi boyutunu geçtim manen kocan paramparca olmuş ayrıca eşin keşke gitmeseydi evlerine yazık geçmiş olsun ben seni çok iyi anlıyorum biz de kiraciyiz bu hayatta :(
tarafından
O zaten perişan halde 21 yasinda koca adam hungur hungur agliyo
0 oy
(2,282 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçmiş olsun canım sen esimden bosaniyoruz diye post acmistin öle hatırlıyorum herhalde doğru hatirliyosam yanlış anlama canım
tarafından
O bi anlik ofkeydi ben nasil birakiyim onu kimsesi yok benden benim ailemden baska
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bunu nasıl yaparlar ya kendi evladın ne biçim insan ya ALLAH KAHRETSİN HEPSİNİ siz iyimisiniz nasıl bulunamazlar ya bulunsalar da bu adalet kavramında 1 ay yatıp çıkarlar ALLAHIM SİZİ BETERİNDEN ONLARIN PİSLİKLERİNDEN KORUSUN
tarafından
Adalet sistemi islemiyo maalesef turkiyede allah hepsini islah etsin. Perişan haldeyiz bitik durumdayiz
(1,755 puan) tarafından
ALLAHIM DAHA BETERİNDEN KORUSUN SİZİ AMAÇLARI NE YA
tarafından
Kaynanam olacak o.rosbu esime surekli karinla bosan bana sahip cik diyo esimde kabul etmiyo cunku bize cok cektirdi pislik ondan bu ofkesi kini
(1,755 puan) tarafından
Harbiden o..... HAA ALLAHIM SEN AKIL FİKİR VER KAÇAKLARDA İNSALLAH BULUNUR
tarafından
İnsallahhh
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bu düşmanlık niye böyle 
tarafından
sn önce 06_usenmez (355 puan)
0 oy
tarafından
Allah aşkına bu ne nefret ya. Ben sizin yerinizde olsam başka bir şehire taşınırım. Haberleri olmasım diye de bütün akrabalarla bağımı kopartırım numaralarımı değiştiririm vs. 
tarafından
İmkan olsa neler yapicamda durum ortada
0 oy
(416 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsın inşallah yazık değil mi size çok geçmiş olsun Rabb'im bunu yanlarına bırakmasin inşallah insanlar şeytanlaşmis yemin ederim ya 
tarafından
Amiinn tesekkurler
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun bacım ya: ( maddi durumun iyiyse şehir değiştir belki kurtulursun :( gözü dönmüş bu canilerin ya 
tarafından
Kayinpederim de ayni b.ok
Esime bana hic bi faydasi yok vari yoğu gorumcem ve kaynim esim dis kapinin diş mandali karisiylada ayri zaten
tarafından
Yazık ya :( peki görümcenle aran nasıl o konuşsa annesiyle
tarafından
O sinsirellayla da gorusmuyorum kaynanam bize buyu yaptirmaya kalktiğinda gorumcem gormus ve susmuş... Ailecek pislikler sadece benim eşim arınmış içlerinden
tarafından
Allah yardımcınız olsun ya: (
tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Rabbim yanlarına bırakmasın inşallah. Türkiye'nin adaletinden birşey beklemem ama Rabbimin adaletinden şaşmam Allah'a havale et. 
tarafından
Ben hep oyle diyorum zaten rabbime havale ettim
0 oy
(403 puan) tarafından
Asil mesele ne canim nie bu kadar düşmanlar size özel değilse
(403 puan) tarafından
Ayy hasta bir an önce tedavi edilmeli eşin evde yokken aman dikkat et böyle insanlardan herşey beklenir canim bide kardeşi babasida onun aklina uyuyolar inanamıyorum
tarafından
Ben neler cektim 1.5 senedir bir bilseniz içimi dökesim var hungur hungur aglayasim var ama onu bile yapamiyorum
(403 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim benim ne hayatlar var dua et Allaha sığın elbet gün yüzü görürsünüz ağla canim için açılır cok birikince insan aglayamiyo bile doğru
tarafından
Amiin rabbim feraha kavustursun tüm darda olanlari
(403 puan) tarafından
Aminnn inşallah canim inşallah

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 771 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 245 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy