0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Oğlum 18 aylık çok düşkün memeye ben napıcam ya kızlar kızıyorum sürekli niye istiyosun meme yiyorsun diyorum ya yemesi iyi güzelce yemeğini  yer doyururum herşeyi veririm ama niye bu kadar gece gündüz sık sık emmek istiyor anlamıyorum ısırıyor da uçları artık çok acıyor vallahi gına geldi keyfi emiyor çok seviyor :/

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ahhh ahhhh. Böyle okuyorum göğsümün ucu sızlıyor. Oğlum 6 aylık meme reddi oldu. Ayıptır söylemesi iki göğsümden çeşme gibi süt akardı. Memeni bıraktığı halde sütüm 1. Yaşında gitti tamamen. 

Keşke emseydi de ben evde memem açık gezseydim. :(

Ben hep zorla sokmaya çalıştım ağzına.. Keyfini çıkar kuzum 

(253 puan) tarafından
Kimileri kes diyor ama ben daha erken diyorum tamam bende emsin istiyorum ama sürekli değil ya bende emzirmekten yoruluyorum sonra dolmadan ard arda sürekli istiyor
tarafından
Anladım kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bırak emsin çocuğumun  uzun süre emmesini çok isterdim sadece 1 buçuk ay emzirebildim
(253 puan) tarafından
Benim ki yeni doğduğunda 1 ayda anca emdi an tuttu meme mi şimdi bagımlısı oldu bırakmıyor hiç :-
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Alışkanlık yapmış belli ki.
(253 puan) tarafından
Çok fena alışık :/
0 oy
tarafından
13 aylık benimkide öyle alışkanlık haline getirmiş yemekten hemen sonra meme meme diyor 
(253 puan) tarafından
Evet ya yemek yediği halde benimki de öyle meme istiyor
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum kızım 26 aylık ve bir hafta önce memeden kestim 6 aydır uğraşıyorum bir türlü vazgeciremedim hala daha arıyor bazen o kadar emiyordu ki oyun yapıyordu resmen acı çekmeye başladım artık en sonunda başardım hiç meme emmek kelimesi kullanmadan güzelce sen büyüdün o yüzden bitmiş falan diyerek başka şeylerle oyaladim çok zor oldu bence kesmeye çalış gündüz verme mesela güzellikle anlat 
(253 puan) tarafından
Kesmek değil de daha uzun aralıkla emse diyorum ama yok dk başı meme meme
(2,323 puan) tarafından
İşte o alışkanlık etmiş oyun yapıyor günde 5 kere gelyosa 3 kere emsin mesela öyle azaltt
0 oy
tarafından
Niye öyle diyorsun cnm emzirmeyi bırakınca inan üzülüyorsun ben çok üzüldüm mecburen kestim yemiyordu
(253 puan) tarafından
Valla canım ben hiç üzüleceğim sanmıyorum :) çok Çok emiyor benim ki
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kesicem bende memeleri yakında o olacak isteyecek meme kalmicak yerinde 
(253 puan) tarafından
Aynen valla gına geldi artık
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benimkide öyleydi 20 aylık olunca kestim sütten 
0 oy
(366 puan) tarafından
Bnce emsin canım daha küçük
0 oy
(870 puan) tarafından

Dişi cıkcağı zaman yapıyor oğlum artık bıkkınlık geliyor emekten degil gidip gelip aklına geliyor meme istiyor

0 oy
tarafından
Benimkide öyleydi ama kesmek çok kolay oldu çok şükür tam 2 yasinsa kestim
0 oy
(657 puan) tarafından
Benimde böyleydi saat başı uyanırdı  yemek yemezdi meme emerdi duş alsam şampuan kokusu gidene kadar emmezdi ememiyorum diye ağlardı 18aylık olunca yemek yemediği için dışarda habire emmek isterdi bıraktırdım kurtuldum normale döndü şükür
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben şöyle bi vidyo izlemiştim psikolok diyoki eğer bebeğinizartik oyunu birakip bütün gün meme emicek kivamdaysa o memenin bebeği faydasi uoktur birakin emzirmeyi.19aylik kestim oğlumu memeden.bence kendini daraltacağına kes memeden o da artik başka şeylere odaklana bilir böylece
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Cnm bn oģlumu 18 aylikken sitten kestim. Eger hersey yiyebiliyorsa sende kesebilirsin cnm 
0 oy
tarafından
Ayy en son ki postum bu konuyla ilgili gece memeee diye bağırarak uyanıyor çok çok zor şuan da emiyor öyle yazıyorum yemesi içmesi gayet iyi benim kızımda ama bağımlı memeye kafasını sokuyor elini sokuyor kazagimdan 
0 oy
(13 puan) tarafından
Bemim kızımda aynıydı ben  pazartesi günü sarı sabır taşı kullanmaya başladım pazartesi sabah 7 gibi sadece5 dkk emdi sonra her istemesinde  taşı göğsume sürdüm  emmedi dün ise hiç meme istemedi  sanada öneririm işe yarıyor iki günde memeyi bıraktı ☺️☺️ 
(24 puan) tarafından
Sabır taşı ne oluyor
(13 puan) tarafından
Aktarlarda var siyah bir taş çok eskiden bu yana meme bıraktırmak için kullanılıyor ben  hamile olduğum için mecbur bıraktırmak zorundaydım çok şükür birgün kullanmam yetti ertesi gün hiç meme diye yanıma gelmedi internetten bakabilirsin sarı sabır taşı diye geçiyor
0 oy
(385 puan) tarafından
23ay 1hafta emzirdim canm .kıyamadım babada diyorlardi baktım bı akşam iyice kudurdu o an karar verdim kestim 3ayi geçti bıraktığı gelir arada koklar öper bu kadarcik
0 oy
(749 puan) tarafından
Kes memeden Koçman olmuş zaten  ilerde çok zorluk cekersin
0 oy
(812 puan) tarafından
Benim de oğlum öyleydi uyurken meme uyanır meme yenez meme emmiyorsa açıp eliyle tutar artık nefret ettim kendi mememden yani Rabbime şükür yarın 1 hafta oluyor kestim czor oldu ama basardik
0 oy
tarafından
Sabır taşı sür cnm keyfi emiyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 276 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 715 göst.
0 oy
12 cevap 941 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu