0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Beni uyku tutmuyor  ya siz 

11 Cevaplar

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Uyuyabiliyoz mu ki 
tarafından
Bebekten dolayımı
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Uyku gözümden akıyor :D

tarafından
Benimde ama yok dalamıyorum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
beni de cocuk uyutmuyor agzim ayrildi uykusuzluktan sipacik daha agliyor sabaha kadar ayakta sallar dururum artik
(1,170 puan) tarafından
valla yaklasik 1 haftadir besiginde uyaniyor ve surekli agliyor temas etmek istiyor ondan yanima yatirmaya basladim beraber yatiyoruz cok guzel bi duygu ya
(7,791 puan) tarafından
Bende oyle basladim :D dis agrisi basliyo bide o donem çığlık atarak agliyodu dayanamadim en son dedim baslarim besigine alisirsa alissin kizim uykudan degerli... Ve beraber yayıyoruz artik napim ama o oyle aglarken icim el vermedi ya simdi ih dese yanindayim :) cok guzel isin garibi bende onsuz yatamaz oldum
(1,170 puan) tarafından
valla simdi o kadar ayagimda salladim salladim uyuttum zorla besige koydum saat gec oldu belki uyur uyaninca alirim tanima diye dusunerek besige koyunca aglamaya basladi direk gozunu acti simdj tekrar ayagimda cildircam valla bide bizimki daha 7 aylik henuz oda yapmadik bizim odamizda besigi var o yuzden bizim yataga yanima aliyorum esim bi kacgundur gripti o yuzden ayti yatti bizde rahatca yattik esim odaya gelince  ikimizin ortasinda olmasindan korkuyorum nasil yapcam bilmiyorum ama sanki bna alismis gibime geliyor
(7,791 puan) tarafından
Hee ben naptim biliyon mu yere kocaman dosek serdim 2 ay oyle yattik :D
Ondan once benim kiz esimin tepesine cikiyodu ahah kocam salona kaciyodu benimkide oyle yapti canim ya elinde degil baska care yok ha benim ayircak odam yok zaten besigi var onda da yatmiyo
(1,170 puan) tarafından
ay napcaz biz bunlarla ya sipacik bnde alistim beraber yapmaya sarilmasina ama yataginda yatsaydi keske dun iki kere tekrar denedim uyutup besige yatirmayi yok arkadaş besikte diken var sanki koydugum an dönüp gözünü aciyor artik yanima aldim eliyle bi kac kere kontrol etti yaninda miyim diye sonra mışıl mışıl uyuduk valla
0 oy
tarafından

Hastaym çok uyuyamıyorm :(

0 oy
(2,556 puan) tarafından

Cok uyukum var uyuyamiyom canim skildi esimide kaldirdm telefonla oynuyoz:D

0 oy
tarafından
Keşke uyusam. Kızım uyusa
0 oy
tarafından
Saat bir buçuktan beri kızım uyanık onu uyutmaya çalışıyorum çok uykum var ve uyumuyor oyun oynadık cizgifilm izledik her şeyi yaptık fayda yok:(sen niye uyumuyorsun ne güzel fırsat geçmiş eline
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Uyumadiki uyuyum bende mutfağı topladimm ama sabah isim cok
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yarin icin kek yapıyorum malum kizvem uyaniken zor oluyo :D
0 oy
(82 puan) tarafından
Uyku mu o ne yeniyo mu oğlum uyutmuyo ki unuttum yem ederim nasıl bsy olduğunu 
0 oy
(331 puan) tarafından
48 günlük bebişim var. Şu an onu emziriyorum. Burnu tıkalı yavrumun. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 655 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde Zeynep3516 (243 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 211 göst.
27 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde &Sukufe& (7,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 60 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnem08 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 576 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,799 cevap

34,942 kullanıcı

...