+1 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
Kizlar bebeginiz geceler boyu uyumadığını uykusuz kaldığınız da nasıl dinlemiyorsunuz uyuyorsunuz yani uyuyabiliyo musunuz daha doğrusu nasıl yapiyosunuz dinlenmeden uyumadan bakmaya ve geceleri uyumamaya nasıl devam ediyorsunuz ben artık tükendim dayanamıyorum bıktım demek istemiyorum ma bıktım evladımı çok seviyorum çok isteyerek olan bir bebek ama artık yoruldum tükendim yaşama isteğim kalmadı hiç bir şeyden zevk almıyorum 

17 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
2 senedir uyku nedir bilmiyorum meme bağımlısı olduğu için saatte bir uyanıp iiii der emmeye kalkardir bir haftadir memeden kestim babasıyla uyuyor ben de sabaha kadar uyumaya çalışıyorum uykusuzluğa alışmışım çok uyuyamiyorum gündüz asla uyuyamam zaten alıştım yani eşimle birlikte idare ettik durduğu kadar o baktı ben akşam uyudum sonra yanıma getirdi falan öyle 
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Huyu mu öyle canım sıkıntısı mı var gece uyumayan bebek çok zor benim ki iyi uyurken son 2 haftadır sürekli kalkıyor sersem gibi oluyorum çocuğu yatağa koyduğumu falan unutuyorum bugün de hasta diye uyumadık 1 saattir de ayakta biraz daha oyalayim sonra onla uyucam sürekli böyle olsa nasi dayanırım bilmiyorum
(82 puan) tarafından
Yok kuzum bi sıkıntısı ben de anlamıyorum 2 3 haftador böyle benim ki de sebepsiz yani ayağımda uyuyo mesela şu an ama ben mahvoldum sinirlerim harap göz altlarim 50 yaşındaki kadınlar gibi oldu valla çöktüm bi cozum bulamadim gec yatiriyorum olmuyo erken yatiriyorum olmuyo nereye kadar böyle dayancaz bilmiyorum
(1,621 puan) tarafından
Kaç aylık canım sonradan olduysa vardır sıkıntısı
(82 puan) tarafından
10 ay 1 haftalik yok kuzum dis değil hasta değil huy edindi yani benim gördüğüm takip ettiğim kadarıyla yok
(1,621 puan) tarafından
Kuzum benim ki de tam 10 aylık atak haftası ben de geçen buna benzer bi post açmıştım bu aylardaki hep öyleydi inş geçici bir süreçtir bizim bide dış çıkacak of of
0 oy
(788 puan) tarafından
Bende aynıyım valla 3ten beri uyutmaya çalışıyorum aglamasa uyumasin ona da razıyım ama bide ağlıyor anca sakinleşti oturuyoz şimdi. 
(82 puan) tarafından
İşte bu böyle bi kaç gece sürünce üst üste ve surmeye devam edince nasıl dayaniyosunuz bende aynı 1 de uyudu 3 de kalkti
(788 puan) tarafından
Eşim geldiği gibi bir saat bile olsa uyuyorum kahve içiyorum uykum açılsın diye bazen oturup ağladığım bile oldu uykusuzluk gerçekten zor bişey
0 oy
tarafından
Alıştık artık
0 oy
tarafından
Bende çok yoruldum gözüme kan durmuş o derece kötüyüm seni çok iyi anlıyorum
(82 puan) tarafından
Kıyamam kuzum ya çok zor gerçekten
tarafından
Evet çok zor dediğin gibi bıktım demek istemiyorum ama bıktım bunaldım yoruldum
0 oy
(675 puan) tarafından

Ahh benim kızım uyurdu normalde ama 4 gecedir anamı ağlattı çok çok zorlanıyorum gündüzde uyumuyor kaç gündür mahvoldum :(

(82 puan) tarafından
Benim ki  de öyle gündüz de uyumuyor
tarafından
Dört gecedir nedir ki aylar olacak böyleyiz biz :(
(675 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım benimki diş döneminde ama daha hiç dişi yok kabarma yok dişlerde
0 oy
(146 puan) tarafından
Saat iki uyandı ve halen ayağımda salliyorumiki yaşında sancı oldum resmen 
(82 puan) tarafından
Canim 1 de uydu 3 de kalkti 2 kere ayağımda uyuttum bıraktığım an kalkiyor şimdi artık bıraktım oturuyoruz
(146 puan) tarafından
Benimki odayok kalmiyo illede sallicam
0 oy
tarafından
Valla gunduzleri uyuyunca bende uyuyorum ne zaman uyusa uyuyorum her uyudugu firsatini degerlendiriyorum canim esimde anlayisla karsiliyor diyor her uyudunda uyu yemegi işleri dert etme diyor yoksa bi sure sonra sende yipranirsin diyor bana bende uyuyorum valla 
(82 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Beni esimde anlayışlı fakat benim oğlan gündüz 1 kere uyuyor sadece onda da benim uyuduğumu hissediyor heralde uyaniyor direk
0 oy
(634 puan) tarafından
Geçmiş olsun lohusa depresyonu
(82 puan) tarafından
Lohusa mi 10 aylik oglum :) ve 10 aydır bu durumdayız..
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Dayanabildiğim yere kadar bakarım tükendiğim anda eşimi uyandırır kucağına atar ben uyurum bu hep böyle oldu..
(82 puan) tarafından
Eşim de sabahın köründe işe gidiyor kaldırmak istemiyorum sesimize geliyor çoğu çoğu ama güvenip bırakamıyorum canim ya
(1,414 puan) tarafından
Bnm eşim uykusuzluğa alışkın adam hiç uyumasa aramayacak biri yani ama ben üst üste uykusuz kalınca hastalanıyorum o daha kötü oluyor hem bide eşim benden iyi bakar avutur uyutur bi yemek yedirme işinde çok başarılı olamıyor örneğin ben bi kase yedirirken babası yarım kaseyi zor yedirir oğlan yemek istemez babasına nazı geçtiği için :)  aşırının da aşırısı babacı bnm oğlan bu da benim işime geliyor :)
0 oy
(1,776 puan) tarafından
16 aydır istisnasız her gece  en az 10 defa uyanır daha fazla uyandığıda oluyor. Bende tükendim ve ne yapacağımı bilemiyorum gündüzde çok hareketli yardım edecek kimsemde yok. Ailem 12 saat uzak. Büyüüdkçe düzelecek dediler ama hiçbir şeyin düzeldiği yok. Çok yorgunum artık.
(82 puan) tarafından
Aynen durumdayız canim..
0 oy
tarafından
Mrb canım baybay uyku damlası al kızına bitkisel işe yaratmıştı bizde kaç aylık kızın? 
(82 puan) tarafından
Canım kızım degil oglum var :)) ve onu doktor önerisiyle kullandım ama bir işe yaramadı bizde
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Gerçekten çok zor oluyor bide benim hemen başım tutuyor keşke sadece uykusuz kalsam diyorum...O uyanıkken işlerimi az çok yapıp onla uyurdum biraz
0 oy
tarafından
Kızım uyudukça bnde uyuyorm canm 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim benim yaa
0 oy
tarafından
Suanda Allah a sukur uyku problemim yok ilk dogdugunda vardi gunduz o uyudukca ben de uyuyodm ya da esim isten gelince 1 saat ona birakip uyuyodm yetiyodu

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 150 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 592 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,736 göst.
29 Kasım 2018 Aile kategorisinde hlybynd (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 369 göst.