0 oy
561 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından
Kayınvalidem bebeğime yelek patik falan ördürüyo yanında çalıştığı kadına 2 yelek 3 patik örmüş. Neyse şöyle bi durum var kayınvalidem bahsetmişti kadın arada deliriyo falan demişti. 3 harflileri var falan demişti. Bende açıkçası bişey ördürmesini istemedim. Söylediğim halde yine ördürdü kalbini bozma bişey olmaz diye ama insan ister istemez endişeleniyo. Siz olsanız bu durumda napardınız ördürdüklerini giydirir miydiniz giydirmez miydiniz  ? 

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Böyle düşünürseniz zaten ister istemez çekersiniz kalbinize hiç almamanız gerekirdi şu saatten sonra giydirmeyin bence en ufak rahatsızlığı huysuzluğu bundan bileceksiniz bildikçe korkacaksınız korktukça çekeceksiniz kendinize. En baştan aklınıza gelmeseydi böyle şeyler giydirirdiniz hiçbişey de olmazdı ama kalbinize girdi artık bu duygu bence boşverin 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Korkma canım günahsız bebeğe musallat olacak değiller iyi niyetinden örmüş tedirgin ola bilirisn normal ama endişelenme Rabbim korkur onları:)

(807 puan) tarafından
İnsan gercekten tedirgin oluyo ya. Giydirsem içim rahat etmicek giydirmesem kaynanama ayıp olcak. Rabbim korusun evlatlarımızı
(536 puan) tarafından
Kafana takma öyle şeyleri alakası yok kadın hasta olabilir çok gördüm çevremde . Örgülerden yana korkacak bişi yok zaten öyle hasta olanlarda inan hiç istemezler hasta olmayı çok zor bişi rabbim kimsenin başına vermesin
0 oy
(905 puan) tarafından
Vallh ben tedirgin olrm  ne yalan soylıyım  sirke ile yikar dua okur oyle giydiririm
(807 puan) tarafından
Cok tedirgin oluyorum gercekten. Sirkeyle yıkarım nas felak falan okurum diyorum ama yinede endişeleniyorum işte
(905 puan) tarafından
Sirke yikayip   besmele ile giydrsen birsybolmaz  asla zatrm melekler koruyo sen duanj eksik.etme
(8,361 puan) tarafından
Ya öyleyse ne diye soruyosun kı canım anne kusura bakma giydirmem de gec kenara.madem için rahat etmıyosa hic bi sekılde giydirme.
0 oy
tarafından
Musallat olmasi onun elinde olan birsey degil ki, ara ara yakinlari,esi, ve cocuklari ile korkuturlar,ozaman kendinden gecer, Rabbim kimsenin başına vermesin, giydirmende bir sakinca yok canim, büyücü değil size büyü yapsin, gonul rahatlığı ile kullan
(807 puan) tarafından
İnsan ister istemez tedirgin oluyo işte :)
0 oy
tarafından
Kadin başındakilerlr düşünmüş yapmış :) ay şaka bi yana giydir kuzum bisey olmaz. Kayinvaliden dogru söylemiş kalbini bozma.
(758 puan) tarafından
Dalga gecme kizz :)  valla insan okuyunca bile korkuyo bn herhalde giydirmezdim
(807 puan) tarafından
:) ne bileyim insan ister istemez tedirgin oluyo işte. Giydirmesem kayınvalideme cok ayıp olcak giydirsem içim rahat etmicekti. Sirkeyle falan yıkayıp giydiririm artık :))
tarafından
Melekler koruyo onlari hep bsey olmaz. Hem uyz mu kiz bu kazaktan cin geçsin tovbe :))
(807 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin :D güldürdün beni bu da güzel bi mantık :D
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Birşey  olmaz canım sen iyi niyetli düşün giydir aklına getirme  öyle şeyleri 

0 oy
(385 puan) tarafından

Musallat kişinin kendine aittir elinin değdiği gelip rahatsız edecek değil bilmediğiniz çok şey var düşünceniz yanlıs siz korktukca ve yargıladıkca kendi üzerinize zaten çekersiniz dünyaya her birimiz bizden olmayan bir varlıkla dünyaya geliyoruz amellerimiz ve niyetlerimiz aldığımız dualar veya ahlar dan dolayı bizle doğan ya buyuyup bize musallat oluyor ama amel niyet temizse bizimle kalmıyor örgüden musallat geçmez öyle olsa kadının gezdiği baktığı gördğğğ herkesi rahatsız eder en basiti kaynananızı rahatsız eder. Kadın ilmihal i açın okuyun bilgi edinin 

0 oy
(8,361 puan) tarafından

Canım nıyet onemlı bısey.Kaynanan bıle bıle nıye ördürüyo bir.Bı de kadın ılmek ılmek orerken belkı de kötülük aşıladı bılemezsın.Ben giydirmezdim şahsen evıme bıle koymazdım açık diyim.

0 oy
tarafından

Bence arada uc harflilerin gelip rahatsiz etmesini oda istemiyodur kadin napsin yasamasin mi ordugu orgude nolcak bence korkma

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Sen o kıyafetleri giydirirken ayetle kursu oku inşallah hiç bişey olmaz 

0 oy
(834 puan) tarafından

Ben de tedirgin oluyorum öyle şeylerden. Kendi öldüğüm şeyi abdestsiz elime almıyorum mesela. Zaten genelde abdestli gezmeye çalışıyorum hep sıkıntı olmuyor o yüzden.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 293 göst.
10 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 409 göst.
30 Ocak 2019 Diğer kategorisinde DamlaNur'un Annesi❤️ (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 176 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sevda222 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde kara merve (354 puan) tarafından soruldu

381,433 soru

11,419,545 cevap

34,975 kullanıcı

...