0 oy
855 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Lincleyecek olanlar gelmesin .. 2 haftada bi oluyo . Yorgunum diyo uykum var diyo yaklasma diyo ben artik pes ettim o gelsin istiyorum ilgisini cekmek istiyorum napayim 

35 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Kıçına tekmeyi vur at aşağı işe yaramayanin işi olmaz bu yatakta de:P

(1,018 puan) tarafından
Favori cevabimsin
-Reklam-
+2 oy
(7,098 puan) tarafından

Mesire macunu yedir kiz :D

(5,955 puan) tarafından
:))))
0 oy
tarafından
Yaşlar kaç meslek ne beslenme nasıl
(546 puan) tarafından
Isi kendine sorsan ağır .. yoruluyorum der hepp indir bindir arabaya .sigara iciyo sadece... bakimi eh soyle boyle... bebekden öncede böyle ydi
(1,691 puan) tarafından
sigara bazi insanlarda asiri isteksizlik yapiyor canim
tarafından
Bekarlıktan kalan bı aliskanlik olabilir mi
(546 puan) tarafından
Bekarken de istekli oldugunu düşünmüyorum cok kiz arkdsi olmamis 1.2 belki.. ben ailesine yoruyorum aile sinin düzeni yok hep kavga gürültülü ortamda buyumus anne babadan sevgi görmemiş  bundan dolayıda olblr dye düşünüyorum
tarafından
Hayır hayır ben mastürbasyon alışkanlığı olabilir belki diye sordum
0 oy
(2,346 puan) tarafından
İlgilenme ama yatağada süslen gir sabret bekle aylarca yakşama hep bahane bul gerekirse adetliyim de
(546 puan) tarafından
Bikere adettim demedim yanasirsa deyim adetliym diye.. yanasmadi bile demedim bende
tarafından
Bi kadın in eşine yalandan adetliyim demesi günah
(2,529 puan) tarafından
Adetli olmadığı halde eşinin isteğini geri çevirmek için adetliyim demek günah yani.
tarafından
Ewt cnm
tarafından
Tovbe yaa boyle yalan söyle mevki acar bakar ☺☺☺
0 oy
(659 puan) tarafından
Bununla ilgili tavsiyesi olan varsa bende isterim
(546 puan) tarafından
Canm ya hadi bakm
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Bende aksine hiç dokunmasın bana istiyorum valla nasıl isteklisiniz kız bende var sorun sanrım bu aralar 

tarafından
Eşime kalsa hergun ister ama bende tik yok. Çok imreniyorum istekli bayanlara
(1,243 puan) tarafından
Ya ben ya ben adamın aklına gelmesin diye evde çizgili gaffur donum la boğazlı kazakla geziyorum hanım sen üşüyormusun hastamisin ay sorma hasta olcam galiba hiç ilisme bana diyorum of anam offf en nazlisini bana yazan kadere bak diyo gülüyor garibim
(6,782 puan) tarafından
Isteksiz karılar sizi:Ddd   macun yiyin hele.
(1,243 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nasıl buluruz bu macun de bakiyim:))
tarafından
Ne macunu bu
0 oy
(616 puan) tarafından
En güzeli yat keyfine bak derim. Valla olmuyosa naparsan yap olmaz. Bir getirtirsin 2 getirtirsin. Bizim 3 4 ayda bir oluyor. Saldım çayıra mevlam kayıra.
(546 puan) tarafından
Aheeyyy seninki daha kotu
(616 puan) tarafından
Aman ne yapayım kuzum. Gece rahat uyuyorum takmıyorum.  Bi yerden sonra sende alışırsın
tarafından
Ama bu cok ama cok buyuk bir sorun uzmanlar haftada 3 diyor 40dan sonra haftada iki diye
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Valla bizdede istek varda 2 küçük bebekle olmuyor :Ddd
(1,190 puan) tarafından
Bizim cocuklarda bizi uyutuyor☺
0 oy
(213 puan) tarafından
Ya bunu bir kaç kişiden daha duydum erkek böyle durumlarda daha istekli olur yani nefsini pek tutamaz en fazla bir hafta bence eşini biraz yakın takipe al canm bu söylediklerimi de yanlış anlama bana göre böyle her erkek bir olacak diye de bişey yok yani
0 oy
tarafından
Allah Allah erkegın ısteksızlıgı benı vok şaşırtıyor ya tartışmanız vs mı oldu soğukluk mu gırdı araya
(546 puan) tarafından
Hergun kucuk sebeblerden dolayi tartisma cikarrrr
0 oy
tarafından
Bende de hiç istek yok hiçte aklıma gelmez. 
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Akşamları çayın yanına ceviz fındık badem türü çıkartabilirsin maraş sucuğu var duymussundur ondan al cezerye felan pekmez yedir kahvaltıda beslenme de etkili oluyor sen hazırlan gecelikle makyajla farklı olabilirsin yani
(254 puan) tarafından
Ay sen maraşlı mısın :D
tarafından
Allah seni ne yapmasın kadin sucuk diyerek şuan gülmekten okuyamıyorum bazı yorumlari
(2,469 puan) tarafından
Evet aslen marasliyim :)  kız içi cevizli şeker sucuğu gibi birşey enerji verir ala ala :))
tarafından
Aynen kız cevizli sucuk bizde yeriz arada :d
(254 puan) tarafından
Ya bende maraşlıyım ama başka yerde yaşıyorum konuyu buraya getirdiğim için üzgünüm  :D
0 oy
tarafından
Süslen püften giy geceliğini gir yatağa kokular sür sonrada dön arkanı yat ne kadar uzak durabilirim o isteyincede sen bahane bul tabi bunu eşin olduğu sürece hep yap. Kaçan her zmn kovalanır cnm 
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Seksi kıyafetin varsa onu giy yoksa al trendyolda çok var makyaj yap eşin televizyon izlerken birden çok karşısına :) 
(546 puan) tarafından
Bi kere gydm kizdi bidaha gyme ddi
(3,181 puan) tarafından
Niye kızıyo kız normalde hoşlarına gider yani benimkinin giderde tuhaf geldi
(601 puan) tarafından
Yuh yani senin eşinde bı tuhaflık var bence canım yani isteği olmasada gecelikle görünce bı içi gider insanın kızmak ne..bizdede ben tam tersi ben istekli değilim ama bana göre sebeplerim var nedenlerinin farkındayım..bebek için 5 yıl tedavi gördüm psikolojimde çok etkilendi vücut dengemde şaştı ilaçlardan dolayı ..eşim bazen çok üstüme geliyo sen istemeden bnde istemiyorum bundan sonra hep ben yanasiyorum sana diye sana hayır demek istemiyorum günaha sokma beni diyorum bazen anlayış gosteriyo bazende trip atiyo bn dayanamayıp tmm diyorum ne istesem yapiyo Allah razı olsun nankör gelemem onada hayır demek yerine kendini koyuyorum bana hayır dese zoruma gider..esininde nden oyle yaptığı önemli.telefonuna bakiyormusun hiç youtubede yda googlede izlediği geçmişlerine yani eğer kendini seninle tatmin etmiyorsa bekarliktan kalma alışkanlığını surduruyo olabilir yanlış anlama cnim.ama bu normal bişey değil o yüzden pek istekli olmayabilir yorgun olması vs olabilir ama insan her zmanda yorgun olmaz yani ya o şekilde tatmin ediyo birde bebeğin kucukmus uyanır vs diye oda psikolojik olarak etkiliyo olabilir bilemedim yinede
(546 puan) tarafından
Teline baktım birsey yok özünde isteksiz bu
tarafından
Neden kızıyor kız ona Kızılırmak hiç aaaa
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bilemedim ki simdi:D

0 oy
tarafından
O nasılsa bende öyle olurdum ama dikkatini çekecek şekilde de giyinir süslenir yaklaşmazdım
(546 puan) tarafından
Aksam susleniyim bakim
0 oy
(15,151 puan) tarafından
Hiç bişey fayda etmezse çift terapisi almanız iyi olabilir
(546 puan) tarafından
Gitmezki
0 oy
tarafından

8-) genç olcak birde.. puhhh ona :)

0 oy
(10,411 puan) tarafından