0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Eşim birkaç güne yurt dışına çalışmaya gidiyor.. 1 haftadır da ayrı düştük.. Ben anneler deyim şehir dışında.. Oğlum henüz 4,5 aylık.. Babası geldiğinde 7,5 aylık olacak Allah izin verirse.. Birçok şeyini kaçıracak oğlumuzun.. Kendimi çok yalnız hissediyorum, eşim her konuda en büyük desteğimdi.. 

12 Cevaplar

0 oy
(366 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah yardımcın olsun canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Zaman çok çabuk geçiyor gözünü aç kapat yanında merak etme Allah kolaylık versin onun için de çok zor başka bir yerde olmak 

Ona belli ettirme üzüldüğünü en azından kafası rahat kalır sizi iyi bilir Allah ayırmasın canım 
(188 puan) tarafından
İnşallah canım, çok teşekkür ederim yorumun için ❤️
tarafından
Ne demek canım benim Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah sıkma canını :)❤️❤️
0 oy
(1,982 puan) tarafından
3 ay çabuk geçer 2 seneye yaklaştım eşimle ayrıyız asker kendisi 

Oglum 6 aylıktı babası gittiğinde  şimdi 25 aylık 

Dişi yürümesi ilk kelimeleri hastalıkları çoğu şeyi göremedi 

Oğlumla evimizde yaşıyoruz valhasil alisiliyor canım 
(2,593 puan) tarafından
yaaa Rabbim tez zamanda kavuşma nasip etsin canım o süre zarfında hiç görüşemediniz mi
(188 puan) tarafından
Allah'ım sağlıkla kavuştursun sizleri de.. Eşinizi size ve evladınız bağışlasın Rabbim.
(1,982 puan) tarafından
İzne geldi 3 kere canım ama kısaydı en uzun gördüğüm 15 gündü
(1,982 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim canım
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zaman su misali aksın kavuşma gününüz gelsin inşallah 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bende 3 yıl ayrı yaşadım yolunu bekledim 3 ay bişey değil üzme kendini ben oğlumu tek büyüttüm
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben de ailemjn yaninda doğum yaptim 1 ekimde. Eşim doguda gorev yerinde. 1.donem bitince gelecek. Oglumuz 4 aylik olacak o zamana nerdeyse
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Bir cok seyini mi cnm 7.5sylıkken gelicek cogunu kacırmıs olamaz daha yürüyemez yani görür hepsini saglık olsnda
0 oy
(800 puan) tarafından
Ben yurtdisindayim da eşim işi gereği 13 ay başka ülkeye gitmişti oğlum döndüğünde yaşini geçti koşuyordu üzerinde 4 yil geçti hala unutamam günler zor aylar çabuk geçti Allah yardimcin olsun çabuk  geçer de döner inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim sağ salim kavuştursun sizi canım 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Hislerini cok iyi anlıyorum canım 5 bucuk yıllık evliyim eşim 3 4 ayda bir geliyo 2 doğum yaptım ikisindede malesef gelemedi ilk çocuğum da 1,5 ay olmustu gideli izin vermediler gelemedi 2 ci doğumunda yine o gittikten 27 gün sonra oldu ve erken doğumdu yine zin alıp gelemedi oğlumu ilk gördüğünde 1,5 aylık falandı 20 gün sonra gelicek kızım 3,5 aylık suan yoğun bakımda doktor izin verirse görücek tek seferlik gittiyse ve ilk gidişiyse zor geliyo ama bi süre sonra alısıyosun alıştım ben zamanla ama bi aksilik çıkmazsa 2022 son senesi olcak temelli donucek inş 
0 oy
(65 puan) tarafından
Canım benimde eşim yurtdışına göreve gitti ve 6 ay olmayacak. 13 aylık bebeğimle birlikte doğunun mahrum bir kasabasında kalıyorum. Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
3 ay hemen geçer kuzum üzülme benim eşimde asker hamile kaldım adam göreve gitti kızım 15 aylık hala görevde daha tayn olmamıza 8 ay var kızımı sadece bu süreçte bir ay gördü tek başıma büyütüyorum Allah sabır veriyor alisiyorsun

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 536 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde fatos18 (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 2,391 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 744 göst.
0 oy
27 cevap 2,199 göst.

379,026 soru