0 oy
368 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
2 tane pijama ve üstü 1 takımda önü fermuarlı eşofman takımı 2 paket pet ve 10 tane hasta bezi 3 takım kilot ve südyen 2 atlet aldm kendimle 5 tane hasta bezi 1 takım aldğm fermuarlı eşofman ve 1 pijama ve üstü 2 atlet 2 takım iç çamaşırı koyucam yeterlimi acaba ya daha alaymmı yoksa şimdilk yeterlimi sonradan alablrm dışarıya çok çıkamyrm çıktğm zmn da aldklarm bunlar

9 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kıyafetler yeterli ama bikaç tane daha hasta bezi koy 
tarafından
7 tane koysam yeterlimi
(12,494 puan) tarafından
Yeterli
tarafından
Tm cnm çok tşkr ederm
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Maşallah canım  daha ne alcan  tek tavsiyem alt çamaşırı bol.koy diğerleri yeterince fazla yani
(213 puan) tarafından
1 güne kalkarsın ama çocuğunun sağlık durumunda düşün bende normal doğum yaptım ama doğum yaptığım gün bebeğimde ileri derce sarilik vardı hemen başka bölüme alıp yatış yaptılar 1 hafta kaldık kanaman çok olduğu için normal doğumda ister istemez çamaşırın kirleniyor 4 5 tane alt çamaşır al tedbir amaçlı çok bir yer kaplamaz zaten değer aldiklarinda yeterince fazla daha fazla bsey alma
tarafından
Tm cnm 4 tane alt çamaşrı koyaym ozmn ztn gerek kalmazsa tekrar getirrim eve
(213 puan) tarafından
Aynen canım fazlanin zararı olmaz ama az skinti hep
tarafından
Tm cnm çok tşkr ederm
(213 puan) tarafından
Rica ederim canm
0 oy
tarafından
Kiz 1 gun kaliyosn zaten cok fazla bunlar ben hasta bezi goturmedm hastaneden veriyolar 1 paket ped aldim 1 alt camasir sutyen yedek bile almadm sutum hemen gelmedi zaten alt ust esofman takimi bu kadar
tarafından
Bnmde hastane evime çok yakn yürüyelen 10 dkka kadr mesafe var acaba bendemi sizin gibi yapaym az koysm sonrdn lazm olursa eşime söylerm getirr
tarafından
Benim de 10 dk :)
tarafından
Ya ne güzel böyle çok kolaylık oluyor
tarafından
Evet canm en ufak biseyde hemen gidebiliyosn ben de evime yakin oldugu icin tercih ettim doktorumdan da memnun kalinca devam ettirdim
tarafından
Ayn cnm bende de öyle
0 oy
(4,089 puan) tarafından
2 pijama takımı almalısın bana ancak yetmişti 
tarafından
1 rşofman takımı bide 1 tane pijama takımı ztn evimle hastane arasnda arabyla 5 dka yürüyelen 10 dka mesafe var gerekirse annem ve ya eşim gidip getireblr
0 oy
tarafından
Gayet yeterli olur canım 
tarafından
Çok tşkr ederm cnm ❤️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Masallah canım normal doğummu olcak
tarafından
Evet cnm herhngi bi sıkıntı çıkmasa norml foğum olucak inşlh
(14,428 puan) tarafından
Saglıkla kucağina al inşallah
0 oy
(366 puan) tarafından
Hasta bezi yetmiyor biraz daha fazla koy az koymuşsun
tarafından
7 tane yeterlimi
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Depend al çok rahat edersin birde hastaneye güvenme verirler filan diye her hastane vermiyo ilk doğum yaptığımda vermişlerdi bir tane bana başka da verilmedi ama ben almıştım yanıma
tarafından
Hasta bezi 10 tane aldm onu gmtürrm dedm bide ayriyetten 3 paket te ped var
(3,156 puan) tarafından
İyi yapmışsın sen al fazla fazla dursun yanında..
0 oy
(1,363 puan) tarafından
1 takim penye pijama aldim, 1 takimda o daha duzgun lohusa takimindan koydum foto cekimi olacak. 2 külot, 1 emzirme sutyeni 1 corap, 1 atlet. 10 tane kadar e bebekte satilan lohusa pedi bi 5-6 da normal ped koydum cantama. 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 152 göst.
28 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 165 göst.
9 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde H&S (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 392 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 558 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu

380,459 soru

11,391,316 cevap

34,899 kullanıcı