0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Arkadaşlar 19 aylık oğlum var babaanne bakıyor ben çalıştığım için yaza sürekli çocuğumu köye götürmekten bahsediyor hiç ses etmiyorum cocugum bensiz bir yere gidemez biraz daha büyümesi lazım ama sürekli sinir oluyorum eşim aldırma zaten ben de iZin vermeme diyor ancak her seferinde sinir oluyorum sizce cevap vermeli miyim 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,419 puan) tarafından
Arkadaşım sen izin vermedik ten sonra nasıl götürecek pardon böle boş gereksiz şeyler için kendinizi uzuyorsunuz ben görüşmüyorum k.v de ile kayinperle görüşüyorum kızımı yazın hayvanlara goturcem diyor ama hiç umrumda değil ben yollamadiktan sonra 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yoo eşiniz demiş zaten bn izin vermem diye. Size güvence vermiş daha kayinvalidenizle yüz göz olmaya ne gerek var
(135 puan) tarafından
Demi bende öyle düşündüğüm için cevap vermiyorum ama her seferinde çok sinir oluyorum
tarafından
Sen değilde kocan izin vermiyor olsun. Kocani oğlu sonuçta her şeyini affeder de seninkini asla unutmaz.
0 oy
(213 puan) tarafından
Öyle bişey mümkün değil daha çocuğun bebek yani annesinden uzakta ne işi var o çocuğa bakarken biraz kendini fazla kaptrmis herhalde
0 oy
(2 puan) tarafından
Çokta küçük değilmiş canım neden götürmesini istemiyosun ?
tarafından
Bi çocuğun yeri annesinin yanıdır. Göndermek istememesi gayet normal. Ne haberler görüyoruz
(2 puan) tarafından
Ya muhakkak arkadaşım ama kadın çalışıyomuş, kayınvalide de bi anne sonuçta kendi annesi olsa da aynı tepkiyi vericekse o zaman çalışmıcak. Ya da şöyle düşün madem güvenmiyor sabahtan akşama kadar nasıl bırakıyor ?
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ne gerek var esin ne guzel izin vermiyor laf soylemene gerek yok konuşur durur..
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Eşin ne kadar arkanda dursa da sende tavrini belli et ki, boş konusup can sıkmasin...
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Benim kaynanamda diyordu he yollarım dedim sen kendi oğlunu al götür dedim benim oğlum o dedi eşimde sen nereye götürüyorsun çocuğumu ayrılmam ben sen hava atacaksın diye ben çocuğumdan ayrı kalamam dedi ve şok 2 sene üstüne mecburen gittik 3 gün 2 gece kaldık geri döndük çünkü hamileydim :D

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Aman onlar herşey söyler benim kaynanam da bugun diyor ki kızım 3 yaşında girecek ona dedi babaanne ben nasıl okula gidicem sen beni götür dedi oda tabiki hep ben götürüp getircem dedi güldüm sadece :) benim kızım okula gidince götürim dediğinde hayır ben annesiyim ben götürüp getiririm derim zamanı gelince şimdi hiç kafamı takmam sende takma günü gelince derse hayır anne dersin olur biter 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Bence cevap verme.. Eşin ben, sana aldırma zaten ben izin vermem demedim mi niye anneme laf söyledin diyebilir.. Şuan eşin arkandayken bi anda suçlu durumuna düşersin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
0 oy
3 cevap 178 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysekkkk (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 171 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu