+1 oy
1,299 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
merhaba arkadaşlar biriyle konuşuyorum herşey iyi hoş ama bu gün dışarı çıktık ve bebeğimi de aldım yanıma neyse gittik buluştuk bir yere geçip oturduk yemek yermisin dedi nezaketen yok teşekkür ederim dedim oda tatlı söyleyelim dedi bende farketmez dedim ve künefe söyledi bir tane amacı ne anlamadım parası mı yoktu ikimiz birlikte yedik tuaf geldi asla maddiyata önem vermem ama garipti yanına da çaya ne bileyim parası mı yok cimri mi doğru düzgün beni dışarı götürmüyor bunu bu aralar farkettim seviyor beni ondan eminim ama bu kadarı fazla değil mi yarın bir gün  böyle mi olur hep dah yeni sayılırız 30 yaşından adam

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suan bir bosluktasin  bence  birak onu  biraz kafani toparla

Belki buda iyi gibi olacak evlenince yine ayni seyleri yasamak zorunda kalma

Bak suan bosanma asamasindasin biri görür duyarsa işler dahada cikmaza girer Allah korusun
-Reklam-
0 oy
(634 puan) tarafından
Madem ilk eşinden ayrıldın git şöyle Zengin eli gönlü bol biriyle evlen cebine harçlığını koysun mis gibi istediğini alsın çocuğuna da sanada lux bir hayat sunsun yoksa hiç evlenme napacan kocayı sana rahat lazım şu saatten sonra 
0 oy
tarafından
Bacım daha eşimden resmi olarak bile boşanmamışsın ne bu acelen hemen gidip başkasını bulmuşsun kafan rahatkenn neden tekrar? 
0 oy
(15,830 puan) tarafından
Sen napmaya çalışıyorsun acaba boşanmadan birde...........
0 oy
tarafından
Daha resmi olarak evlisin ve ilişkin var eşin bunu kullanarak bebeğini alabilir haberin olsun 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Allahım yarabbim daha 1.den boşanmadan ikinciyi düşünüyon sen hala evlisin yaptığın dinen de resmi de yanlış kocan sana Bi zina davası açsa burda ağlarsın çocuğumu aldı diye duygusal boşluk nedir ya bırak bu bahanenin Arkasına sığınmayı senin şu an tek sorumluluğun evladın olmalı  çocuğu olan Bi kadının özel hayatı olamaz üstelik hala evlisin o adamdan da Bi cacık olmaz hala resmiyette evli başkasının karsına dönüp bakabiliyosa seviyo diyosun iki ayda ne anladın sevdiğini üç gün sonra buraya gelip çok ağlarsın 
0 oy
tarafından
İlk esinzden ayrildnz mi cocugnz kaç yasnda bn olsam bidaha gorusmm şimdi böyle yapn ilrde evllk falan olursa temel ihtiyaç bile almz 
0 oy
tarafından
Sadece sorduğun soruya cevap veriyorum 1 tane tabak sipariş verip ikiniz birlikte yemeniz cok tuhaf ama bunu güzel bir dille bir ara sorman gerekir bence tahmin üzerinden olmaz eğer maddi imkanı yoktu o yüzden öyle yaptıysa anlayis gosterebilirsin ama diğer turluyse dikkat et derim 
0 oy
tarafından
Çok şanslısın herkes kırmadan yazmış. Adam senin boşanmadıgını biliyo mu nası içinize siniyo bu şekil siz resmi olarak boşanmayan biriyle görüşür müydünüz bana aşırı sacma geldi kusura bakmayın
0 oy
tarafından
Sen hala evlsn eşinde seni bosamm diyor ve iki aydr elin admiyla gorusuyisnz yannda sabiyde gotryosn adam hiç evlnmms devlt isinde memur dikensz gül yani gelms seni bulms başkasının nikahı altında gorusuyisn adam görse duysa altiyor dese nelr olur biliyomsn bosamm seni sevglin olsada dems öldür ur o zaman Lutfn aklnzi basnza alın kaç yaşında bey efendi siz hiç mi esra Erol izlmyosn 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ya beni linceleyin umurumda değil ama bi kadın nasil bebeğinin geleceğinden, düzeninden, huzurundan en önemlisi güvenliğinden önce başka bi adamla görüşmeyi düşünür benim aklım almiyor ! Ya kardeşim çocuğun babasız büyüyor belli ki. Ortalık manyak kaynıyor bu ne ozguven bu ne cesaret Ya?? Ne biliyorsun belki ruh hastası belki çocuğuna bi zarar getirecek belki aklında binbir türlü şeytanlık dönüyor babanın oğlu mu nasıl güveniyorsun da görüsuyorsun? Su hayatta her şey insan için Allah korusun benim bebeğimin babasına bir şey olsa ya da ayrılsam kendimden çok çok önce çocuğumu düşünür kalan ömrümü de seve seve ona harcarım. Annelik sizin için bu kadar geri planda mi Allah aşkına ya...
0 oy
tarafından
Bı söz var ya ben bunun neresini düzeltimm.

Zina suçu işliyorsun. Daha boşanmadan ilişki yaşıyorsun. İki aydır tanıdığın adama ergenler gibi aşık olduğunu söylüyorsun. Madem kocasiz duramıyosun niicin bosaniyosun?? Önceki postunu okudum . Sevgilin seni ailesine anlatmamıs bile boşandığıni söyliyememis Belki de niyeti seni kullanmak bedeninden faydalanmak. Senin de derdin en önemli konu kunefe niye bı tane ortaya  aldı acaba cimri mi diyosun. Burada takilman gereken en önemli nokta cimriligi (!) sana yemek ismarlamamasi dimi. Bu devirde öz baba evladına şiddet uygulayıp istismar ediyor Allah aşkına iki evladını da mı dusunmuyorsun. O adam ya bebeklerine zarar verirse ?? Annelik kendinden evvel evlatlarını düşünmektir. Kendi yasayamadigin duygulardan çok o çocukları koruyup kollamak gelmeli. Nasuh tövbesi edip kendine çeki düzen vermen nefsine yenilenen lazım. Allah sana hidayet versin.
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ne cabuk guveniyorsunuz su erkeklere.hayat arkadasim dedgn adamdan bile dusman olup ayriliyosun bak.biraz zamana brak yanlis yapiyorsun henuz bosanmamissin
0 oy
tarafından
Canm bence boşver onu . Şimdiden böyleyse ilerde çok sıkıntı çekersin cimri belli ki. 
0 oy
tarafından
Once bosanmayi bekleseydin cok daha dogru olurdu. Su an kendini haksiz durumuna dusuruyorsun sonuc olarak hala nikahlisin.

Sonrasinda da biraz bekle bi kendine zaman tani derim. Bosandigin gunun ardina bi iliskiye baslamak seni duygusal olarak hirpalar. Biraz kendine zaman ver kendine bebegine odaklan nacizane tavsiyem. Sonrasinda zaten olacak olan olur. Kaderinde varsa birisi zaten olur. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Adam  cimrinin önde gideni  ama  boşanmadan da   biriyle görüşmek  bana  göre  olacak  birsey değil  sonuçta  evli bir  kadınsın  ne kadar  ayrı  yaşasaniz da evlisinnn remen  kocanı  2 aydir aldatıyorsun hem nasıl  bir cesaret ki hemen  birini  buluyorsun maşallah  sana  yaa koca koca  diye  tutusuyorsun her halde  
0 oy
(220 puan) tarafından

Bi şey dicem :D künefe zaten ortaya gelmez mi ya kişi sayısına göre? Tabi başka şeyleri varsa doğru hissetmişsindir. Cimri adamdan hayır gelmez.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 311 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 621 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu

381,742 soru

11,428,405 cevap