+1 oy
1,297 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
merhaba arkadaşlar biriyle konuşuyorum herşey iyi hoş ama bu gün dışarı çıktık ve bebeğimi de aldım yanıma neyse gittik buluştuk bir yere geçip oturduk yemek yermisin dedi nezaketen yok teşekkür ederim dedim oda tatlı söyleyelim dedi bende farketmez dedim ve künefe söyledi bir tane amacı ne anlamadım parası mı yoktu ikimiz birlikte yedik tuaf geldi asla maddiyata önem vermem ama garipti yanına da çaya ne bileyim parası mı yok cimri mi doğru düzgün beni dışarı götürmüyor bunu bu aralar farkettim seviyor beni ondan eminim ama bu kadarı fazla değil mi yarın bir gün  böyle mi olur hep dah yeni sayılırız 30 yaşından adam

37 Cevaplar

+28 oy
(4,089 puan) tarafından
Şimdi bana kızacaklar belki ama ilk adamdan hayır görmemişsin bebeğinde varmış ikinciden ne hayır göreceksin ki en güzeli bebeğini büyütmek kimseye güven yok bu zamanda öz babaya dedeye bile güvenilmiyor 
(13 puan) tarafından
çok haklısın canım ben sevmeyecek evlendim ilgi sevgi nedir bilmem bu duygusal boşlukta bana çok iyi geldi hemen evlenmem zaten
(1,691 puan) tarafından
++++++ o kadar hak verdimki tamma sevmek sevilmek yalniz olmamak cok guzel ama bebek var bazen yeri geliyor burda goruyorz bebegime babalik yapmiyor diye soyleniyor oz oldugu halde elin adami gelipde bakarmi hic sanmiyorum bu devirde neler neler giruyoruz allah korusun imkanin varsa anne babanin yaninda kal bebegine sahip cik yinede allah iyi insanla karsilastirsin
(4,089 puan) tarafından
Diyorlar ya sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer diye bence de acele etme yavrun büyüsün kendini anlatacak duruma gelsin bi sonrasına bakarsın annelik işte malesef evli de olsak bekarda olsak hep fedakarlık kendimizden ödün vermek zorundayız
-Reklam-
+2 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz ne ara buldun 
(844 puan) tarafından
Hshzbsndfkfkfnfn
tarafından
Eda müthiş cevaplaei:)
(6,053 puan) tarafından
Hahahahhaha☺
+2 oy
(1,856 puan) tarafından
Senin gibi kadınlar toplumun yüz karasi bir de el kadar bebeğinle gitmişsin  evlenin evlenin bosanin o bebekler umrunuzda mi sanki sapığı umrunuzda mi işiniz gücünüz uçkur peşinde aşk meşk pesinde koşmak yazık gerçekten yazik
tarafından
Senin gibi kadinlardan kastin ne tam olarak?
(1,856 puan) tarafından
Boşanmak ayıp da günah da değil ama el kadar bebeyle bence daha boşanmadan ki boşanan bile daha çocuğuna yetmiyorken yabancı bir adamı hayatı sokmak kötü nasıl guveniyorsun el kadar bebeklere tecavüz ediliyor bu devirde
0 oy
tarafından
Nasıl yani canım sen boşanmış misin
(6,047 puan) tarafından
Adam takıntılı da olsa bosamam da dese de sen hala evlisin ve senin bu yaptığın zina sayılıyor başka birşey değil. Zaten sütten ağzın yanmış ne acelen varda hemen başkasıyla avutuyorsun kendini . Birde küçük çocuğun var onu nasıl riske atıyorsun hemen başkasıyla görüşerek
tarafından
Resmi eşi zina yapıyor dese elindeki çocuğuda almaya çalıştığında anlıcak yaptığı yalnışı

Bu ne hız anlamadmki çocuğuna kol kanat gereceğine çocuğuna bakıcağına birini bulmuş
(6,047 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Değil bir fotoğraf telefon dokümanlarını bile istese mahkemeden yandın. Hemen zina için tazminat üstüne birde çocuk için velayet davası..
tarafından
Neee sen boşanmadın mı. Resmi olarak evlisin hala yani. Ama ne bu acele hmn niye birini buldun aldatmış oluyosun kocanı. Kocan bilse sana tazminat acar süründürür. Cok yanliş yoldasın boşan sonra yap ne yapacaksan
(277 puan) tarafından
++++katılıyorum
0 oy
(272 puan) tarafından
Ne kadar süredir görüşüyorsunuz canım? 
(13 puan) tarafından
2 ay falan
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşinden ne zaman boşandın bebeğim diyosun bebek küçükse yeni boşandıysan kendine zaman tanı hemen hayatına birini alma yanlış tercih yapabilirsin
(7,768 puan) tarafından
Daha boşanmamışsın böyle yaparsan o kocan bebeklerini elinden alır evlisin hala
(13 puan) tarafından
hemen evlenmem haklısınız ama inanın bu aralar çok boşluktayım herkes dislyor beni o hariç
(7,768 puan) tarafından
Zaten daha boşanmamışsın yapma böyle o adamla resmini çekerler mahkemeye sunarlar aklanamazsn
(11,505 puan) tarafından
Tazminat alir adam senden zina davasi acar cocuguda alir elinden
(7,768 puan) tarafından
Aynenn öyle bu yanlıştan bir an evvel dön
0 oy
(213 puan) tarafından
Yani şuan dulsun sanirim bu kelimeyi de hiç sevmiyorum kusura bakma şuan bir de bebeğin var bence aşk sevgi önemli şeyler tabikide ama artık bekar bir genç kız değilsen bebeginide düşünmen lazım yani bu insana bağlanmadan önce bence maddiyatini bilmen gerekir beni yanlış anlama ama şuan yaoacagin evlilik bence aşk değil mantık olmalı tabi bunlar benim düşüncem durumunu ogren ve bence öyle ilerle daha fazla baglanmadan
(961 puan) tarafından
Cidden işiniz yok mu :) kanıtlama çabasındasınız dil kurumunda o anlamda olabilir fakat ayrılan kadına dul denmez bu bilinen bir gerçektir. Denmemeli de zaten eşi vefat edene bile. Erkeğe bekar deniliyorsa kadına da öyle denilmeli
(213 puan) tarafından
Sende bana yorum yaptığın için seninde işin yok galiba bu arada erkeğe de dul deniliyor bil.istedim bir de bu eskilerden gelen bişey neden reddediyorsunuz anlamadım kulağa çirkin geliyor ama doğru yani ne diye tartışıyorsnz ki
(961 puan) tarafından
Tartışmaya girmedim ki bi anda kükreyen sizsiniz :) yorum yapmakla, kanıtlama çabası farklı. Neyse tamam siz öyle biliyorsunuz ben öyle
(213 puan) tarafından
He he tmm canm :))
(272 puan) tarafından
Dul eşi ölmüş birine denir boşanmış denir ayrı denir böyle durumlarda dul denmez
0 oy
(581 puan) tarafından
Bence başlamadan bitir..
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İlk gorusmeye çıktıysan aynı künefe yemek tuaf geldi bana parası yoksada cikmiycak yani 
0 oy
(2,698 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bak canım daha sen tam net boşanmış sayılmassın herşeyden önce ne olduğunu nasıl kimlerden olduğunu karakterini bilmeden sakın evlenme bak başından neler geçmiş boşanma aşamasındasın iyi düşün herşey maddiyat değil desekde bence herşey maddiyat artık bence yazık günah küçücük bebeğin var yaa çocuklu kadının evlilik hayatı olamaz boşanınca neden bu acele anlam veremiyorum 

0 oy
(4,988 puan) tarafından
Adam bekar mı yani evlilik yapmış mı hiç 
(13 puan) tarafından
bekar biri
(4,988 puan) tarafından
Yaşlariniz kac senin ve onun mesleği ne mesela
(13 puan) tarafından
ben çalışmıyorum o belediyede çalışıyor
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Rabbim hakkında hayırlısını versin sana ama önceliğin bebeğin olmalı sağlıklı bir karar alman gerekiyor biraz zaman ver kendine derim 
0 oy
tarafından
Kayinvalidemin bi sözü var bi kadin evlendikten sonra önüne 2 seçenek çıkıyor dedi ya kadinligini seçer bi daha evlenir yada anneliği seçer cocuklari büyüyene kadar bekar kalır diyordu bizim bi tanıdık sırf evlenmek için çocuklarını kayinvalidesine verdi velayeti onun üstüne demişti bu lafı 
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Sana tavsiyem ikinci bir hayal kırıklığı yaşamamak için bekle.. Biraz kendine zaman tanı... Düşün ve çok iyi düşün ki tekrar kırılmayasın. RABBİM hayırlı kapılar açsın inşallah <3

0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benim kuzenim boşandı biriyle konuşmaya başladı eşiyle akrabaydı zsten konultuğuyda akrabaydı eski eşinin hala oğlu kendinnde annesinin hala oğlu oluyo eşinden boşanma sebebi bağımlıydı o an ki boşlukla kim olsa konuşacakdı zaten ona denk geldi şimdi naşkasıyla evli çok pişman konuştuğuna boşluğa düşdüm iyi geldi dedi sana tek tavsiyem çok iyi düşün babaya dedeye guven yok kaldıki elin adamı bebeğinde varmış hakkında en hayırlısı neyse onu kaderine yazsın Rabbim 
(1,046 puan) tarafından
Kiz ben ne okudum insan ayni aileden biriyle evlenirmi tekrar
(1,750 puan) tarafından
Evlenmedi işde hata yağtığını anladı şimdi başkasıyla evli diyemedi adama konuştuğunu ilk naşda boşluğa füştü hemen konuşdu
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sen sevgiyi bir adamda değil kucağındaki bebeğinden bekle.

Dost acı söyler
0 oy
tarafından
İlginçmiş sen hemen karar verme yemek istiyormysun deyince evet de ne istiyorsan söyle tepkisini olc bence 
0 oy
(167 puan) tarafından
Bence cimrilikle ilgisi yoktur sen başta yok teşekkürler demişsin o da bir tane ortaya söylemiş çok olmasın diye. Bunda abartılacak bişey göremedim 
0 oy
(366 puan) tarafından

Kız ne ara boşandın sen :D

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

0 oy
(465 puan) tarafından
tek basina 1 tabak künefe yiyemesin zaten onun usulü öyle 2 kişilik söylemiştir sende ne bekliyon bacim kuş sütü mu sersin önüne

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 308 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 619 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu

380,285 soru

11,386,150 cevap