0 oy
918 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba baştan söylüyorum linçleyecek ve boş yorum yapacak olanlar gelmesin  eşimin isteksizliğinden dolayı sıkıntıdaym 4 senedir evliyim hep iyi giden ilişkim bebekten sonra  10 günde bir olmaya başladı konu ilişki falanda değil aslında her kadın gibi istenmek arzulanma hissi bunu eşinle konuş mahramiyet vs diye konuşcaksınz eminimki ama derdimi burda paylaşmak istedim ve eşimlede zaten konuştm yorgunum aşkım bi ton borç var sıkıntıdayız  bebeğin maması bezi vs bunları düşünüyorum  sürekli aklım oraya gitmiyor vs diyor ama ben bunların bahane olduğunu düşünüyorum öncedende böyle çalışıyordun diyorum önceden imalatta kuru pasta poğça börek vs yapıyordu sonra terfi edip usta başı oldu bir senedir usta başı önceden  bu kadar çalışımıyordum yemin ederim usta olmak daha zormuş poğçanın nasıl yorulucağı kaç kilo olacağı vs hep bunları düşünüyorum iş yönetmek çok zormuş falan diye geçiştiriyor normal ilgisi iyi ama bu konuda gerçekten istenmedğimi düşünüyorum oda bana hak veriyor zaten ama çok yorgunum  canım falan diyor genede benide düşünmesi lazım değil mi ya lütfen linçlemeyin sadece bu durumu yaşayan var mı veya akıl verecek olan var mı?  Gecelik makyaj falan demeyin çünkğ artık içimden gelmiyor bile ayrıca sürekli  temizliğime dikkat ederim tiksinme aldatma vs gibi şeyler dışında bi düşünceniz var mıdır uzun oldu mazur görün şimdiden teşekkür ederim 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuuzm adam haklı herşey ustuste Z geliyor müşteri bı markete sabah giriyor un fiyatı soruyor akşam almaya geliyor fiyat değişmiş.   

Günde iki üç defa etiket  değişiyor .hani bide erkekler evin geçimini sağladıkları için yetememe korkusu başladı sürekli düşünmek ve yorgunluk ..bı oitapta okumuştum bide bilimsel açıklama erkekler yorgun oldukları zaman ve ya kafalarına bişey takıldığı zaman ilişki akilarina gelmiyor ..bu yüzden fazla.ustune düşme öyle diyorsa sarıl.op kokla hepsi gececk de destek olmaya çalış çok mu yoruldu dön sırtını de masaj yap kendine çek bu şekilde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İşiyle ilgili yorum yapabilirim sadece gercektem sorumluluk almak başka önceden sadece kendisine denileni yapıp çıkıyodur şimdi tüm yük üstündedir yani orasına inanırım. Bi de alışmış olabilir artık ısrarla da olsa sıklıgını artırsanız mı belki eşiniz de alışır 
0 oy
(97 puan) tarafından
İnstagramdan psk. Ebrukaya takip edeceksin bide serapsultans.  Bana dua edeceksin
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla onlarada hak vermek lazım o kadar çok dert var ki bizim de iyi olan ilişkimiz 1 hafta önce ev sahibi yazın evi boşaltın dedi diye ne kadar belli etmese de bozuldu yani 
0 oy
tarafından
İyi de erkek diye makine değil ki her gün istesin nasıl ki dönem dönem senin canın istemiyorsa o da öyledir
0 oy
(485 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım adamın içinde yok canım fazla kasma yani sex tek taraflı değil yani erkeğin ki ihtiyaçta bayanın ki ne yani erkek zevkini yapacak affedersin bayan niye yapamıyor kendimi bende kullanılmış gibi hissediyorum ve daha 23yasindayim
0 oy
(8 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende yaşıyorum cnm 7 senelik  evliyim. Aynı senin gibi herşeyi yaptım konuşmanın dip alasını hatta kavga vade değil insan gibi empati şeklinde ama yok adam hep bısey buluyor 10 gün kisaymis yine bana göre benim aylarca olmadığıni bilirim. Nasıl sonuç buldun dersen bulamadım malesef benim canım acıyor kadın gibi değilim desemde yok yani adamda istek vs. Artık ev arkadaşım diyorum kızıyor ama umrumda değil kendi yapıyor napiyim. Biz ev arkadaşlığı yapıyoruz çok iyi ev arkadaşı babadır lafım yok ama eş olarak değil söyledim degismiyor sende kendini yipratma cnm ne yaparsan yap adam istemedi mi istemiyor. Bu benim 1.5 sene evliliğinden sonra başladı 7. Seneye geldik değişmedi napiyim bende burda bekleyim belki vardır bı çaresi yinede bı ümit işte 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 642 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 267 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 296 göst.