0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba baştan söylüyorum linçleyecek ve boş yorum yapacak olanlar gelmesin  eşimin isteksizliğinden dolayı sıkıntıdaym 4 senedir evliyim hep iyi giden ilişkim bebekten sonra  10 günde bir olmaya başladı konu ilişki falanda değil aslında her kadın gibi istenmek arzulanma hissi bunu eşinle konuş mahramiyet vs diye konuşcaksınz eminimki ama derdimi burda paylaşmak istedim ve eşimlede zaten konuştm yorgunum aşkım bi ton borç var sıkıntıdayız  bebeğin maması bezi vs bunları düşünüyorum  sürekli aklım oraya gitmiyor vs diyor ama ben bunların bahane olduğunu düşünüyorum öncedende böyle çalışıyordun diyorum önceden imalatta kuru pasta poğça börek vs yapıyordu sonra terfi edip usta başı oldu bir senedir usta başı önceden  bu kadar çalışımıyordum yemin ederim usta olmak daha zormuş poğçanın nasıl yorulucağı kaç kilo olacağı vs hep bunları düşünüyorum iş yönetmek çok zormuş falan diye geçiştiriyor normal ilgisi iyi ama bu konuda gerçekten istenmedğimi düşünüyorum oda bana hak veriyor zaten ama çok yorgunum  canım falan diyor genede benide düşünmesi lazım değil mi ya lütfen linçlemeyin sadece bu durumu yaşayan var mı veya akıl verecek olan var mı?  Gecelik makyaj falan demeyin çünkğ artık içimden gelmiyor bile ayrıca sürekli  temizliğime dikkat ederim tiksinme aldatma vs gibi şeyler dışında bi düşünceniz var mıdır uzun oldu mazur görün şimdiden teşekkür ederim 

27 Cevaplar

+3 oy
(7,972 puan) tarafından
Onu demeyin bunu demeyin ne diyelim şimdi
tarafından
Vallah bişey diyim mi yazdığın yorum beni güldürdü
(7,972 puan) tarafından
Güldurduysem sevindim:)
tarafından
Yemınle Aynı seyı yazıcaktım, o değil bu değil şu asla olamaz zaten sızce nedır :S
(62 puan) tarafından
Vallahi tam da bunu yazicaktim :D
(7,972 puan) tarafından
Ben yazcak bisey bulamadim vallah:))
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Belki olabilir canım geçim derdi baksana halimize Allah kabul etmesin inşallah bacım ne durumdayız 
tarafından
Haklısın  ama insan çok farklı şeyler düşünüyor canım
tarafından
Bence üstüne gitme canım çok kafalarına takıyorlar bazen bize göre dışarıdan bakmak iyi geliyor da onlara sor bakalım nasıl oluyor o para gelene kadar
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Cnm tabiki her kadın istenmek arzulanmak ister ama yoğundur belki gerçektende de 

Sen iste giy geceliğini flan bı kaç kez yap snra durakla bklm yine mi gelmicek
tarafından
Denicem canım teşekkürler
(1,034 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
tarafından
Canım adam haklı inan insan yorgunken istek gidiyor . Ama biraz sen yardımcı ol gecelik falan istemiyorum deme giy öyle git yanına yani 
tarafından
Denicem canım sağol
0 oy
(136 puan) tarafından
Bazen erkekler gecim sıkıntısı is guc bunalima giriyo ondan dolayi istekli olamiyolar sizinle bi alakasi yok bence ben bile ulkenin ekonomisine bu zamlara ve pahaliliha uzuluyorum ve hic aklima o isler gelmiyo 
tarafından
Öyle mi diyorsun inşallah öyledir çünkü insan farklı düşünüyor gülüm ya kadınız işte napalım
(136 puan) tarafından
Haber seyredince iyice canim sıkılıyo valla adamlar napsin gecrn markete gittim mamalari kilitli dolaplara koymuslar pahaliliktan dolayi çalarlar diye heralde eslerimiz napsin canlari sıkılıyordur duzelir sonra ya takma kafana bence
tarafından
İnşallah düzelir teşekkürler canım
0 oy
(2,067 puan) tarafından
benim esimde oyle  amaa soncuta  yinde oluyor  iliski  amaaa herseyde  cinsellikten ibaret  değil  ya bak adamlarin  böyle dertleri olunca  birşey yapası  gelmiyor  yorgun oluyor  beyin  insanı yoruyor  akışına birak  yani  
(2,067 puan) tarafından
dogru  amaa bende öyle düşünüyordum  amaa cok şükür olmaya  başladı  ben esime demsem  hiç umrunda değil  benkm esim  sexse  hiç önem vermezyanii  olsada olur  olmasada olur  :):)::)"("("(
tarafından
Anladım canım inşallah düzelirler
(2,067 puan) tarafından
şuan düzeldi  canimm allaha sukur  hafta  2 yada 3 kez oluyo  :):):)"")")
tarafından
Benimkide sen haklsın normalde haftada 3 4 kez olması lazım diyor ama sonra yorgun ölü gibi geziyor evde hem hak veriyor ama icraatı yok artık beni istemediğini düşünüyorum haftada 1 on günde bir insan öyle düşünüyor gerçekten
(2,067 puan) tarafından
yokk yokk öyle düşünme canım inslaalh duzelir  ama cidden erkkeler yorgun  olunca  cidden istemiyor  ama kendileri iyi hissdince  istiyolar  yani
0 oy
(18 puan) tarafından
Gerçekten de erkekler fazla yorulunca bedensel ve zihinsel olarak bu konularda biraz isteksizlik oluyo. Yani yorgunluktan herhalde cok akillarina gelmiyo. Benimde eşimin işi sezon sezon. Yoğunluğu baslayinca beni unutuyo resmen. Heleki suan hamileyim 3 aydir 1 defa benim istegimle oldu :)) ama sen hamile degilsen bol bol enerji verecek seyler yedir gece de biraz sırnaş. Erkek neticede :D dayanamaz bence
tarafından
Zaten ben sırnaşınca geri çevirmiyor ama  genede hep ben ben olmaz böyle olunca gururum kırılıyor o yüzden hiç içimden gelmiyor
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Adam da haklı canım geçim derdi çok zor artık bugün farklı fiyat yarın farklı bir fiyat sıkıntıya girmiş belliki sen eşine cinsellikten çok destek olduğunu belirt duzeler her şey sıkma canını herkesin borcu var bak Allah'a şükür sağlıklıyiz bir şekilde halolur tarzında destekleyici konuş adam bunalıma girmiş 
tarafından
Zaten sürekli  konuşuyorum takma kafana herşey geçer falan diye ama 1 senedr böyle ve 1 senedir bunalımda değil usta olduğu için 1 senedir sürekli iş düşünüyorum diyor yani iş iş diye beni ihmal ediyor anlamıyorum ya gerçekten bu bahane gibi geliyor
0 oy
(312 puan) tarafından
Ya çevremde bu konulardan hep şikayetçiler o kadar çok ki benim esime şaşırıyorlar çünkü 9 saat en fazla 10 saat evdedir iki bebekle geçim de zor onun için çabalıyor ama beni de arzuluyor yoruluyordur ya biraZ da sen kaç o kuvalasin kaçan kuvalanir
tarafından
Artık öyle yapıyorum zaten bu sefer o yanaştığda yok diyorum o zamanda o bana trip atıyor tamam sen görürsün bende sen istediğinde böyle yapıcam falan diye  anlamıyorum ya gerçekten
(312 puan) tarafından
Şimdi yapamacagim deme uyuduktan sonra yatağa geç sen mutfakta orayı burayı sil temizle kız yanında olup da öyle de dersen o da trip atar
tarafından
E napıcam  bilmiyorum  ki ben mutfakta olup ondan sonra yatağa girdiğimdede gece üçe kadar niye oturuyorsun falan diyor
(312 puan) tarafından
Ondan önce gir uyumusluk yap  o zaman yada bebeği.uyutma eşin uyuyana kdae uyumuyor sıpa de
0 oy
(213 puan) tarafından
Canım ülke olarak çok zor günler geçiriyoruz hepimizin psikolojisi bozuldu eşlerimizin daha çok çünkü bu zamlar yüzünden kendilerini yetersiz hissediyorlar bence bir süre üzerine gitme hatta 10 gün de olsa o yananssin dayanamiyosan da ona diyeceğim bsey yok ama bırak adam seni istesin zorlama onu ve sık boğaz etme belki gerçekten kafa olarak çok kotudur
tarafından
Dayanamamak değil derdim o değil beni istediğini bilmk hissetmek sadece 1 senedir bu böyle daha 22 yaşında genç ve güzel bi kadınım gerçekten  temizliğede önem veririm lafta değil yani
(213 puan) tarafından
Öyle bir anlattın ki resmen gözümde canlandın :)) seninle alakalı bir durum  olduğunu sanmıyorum bir de eşine gerçekten guveniyorsan bekle ama içine bir şüphe dustuysede peşini birakma
tarafından
Yok içimde şüphe yok ama bilmiyorum ya  beklicem napalım
(213 puan) tarafından
Hakkinizda hayırlısı olur inşallah
tarafından
İnşallah düzelir canım ne diyim bende bilmiyorum
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Bak benim eşim parke ve dekarasyon işinde çalışıyor insan kuvveti ile oluyor bu iş hem beyin gem vücudu yoruluyor bana bir kere dedi ki o işi yapınca çalışamıyorum bacaklarımda derman olmuyor 
tarafından
Anlıyorum  ama hergünde yorgun olunmaz ki bilmiyorum
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Yorgunlukla alakası oldugunu düşünmüyorum dediğin gibi bana da bahane gibi geldi benim eşim sabah 6 da gider sürekli ayakta çalışıyor çok yoruluyor gece 12 dw bazen 1 de geliyor yine de istiyor inşallah sizin aranızda düzelir sende yaklaşma bi belki kendi ister o zaman sıkma kendi haline bırak
tarafından
Zaten istemiyorum
0 oy
(659 puan) tarafından
Seninle aynı durumdayım ve her gece ağlıyorum bu yüzden ama konuşmayı denemedim çünkü cesaretim yok gerçi artık içimden de gelmiyor
(4,988 puan) tarafından
Konusamiyorsan mesaj at
tarafından
Aynen öyle oluyor insanın içinden gelmiyor bazen gerçekten yaşayan bilir
(659 puan) tarafından
Konuşamamak değil aslında bu konuyla ilgili çok öfkeliyim kızgınım kırgınım yalniş kelime agzımdan çıksın istemem sonrada aman boşver diyorum. Çok zoruma gidiyor artık bu durum gerçekten kadında arzulanmak istendigini hissetmek ister ama ne bilim çok yoruldum. Ilişkiye düşkün bir kadın olarak gözümün başka şeylere kaymasından korkmaya başladım artık
(331 puan) tarafından
Eşinizle konuşmanız gerekiyor bence. Elinizdenngeleni yapmalısınız. Kadınlar gerçekten bir çok şey başaracak kadar güçlü. Bir de asla başka şeylere kaymayın. Herşey cinsellik değil. Cinsellik istemiyor oluşu sizi istememsi anlamına gelmez bence. Siz cinselliğe düşkünsünüz ama o değil ve bu iki taraf için de suç değil. Siz eşinize düşkün olduğunuz için mi cinselliğe düşkün olduğunuzu düşünüyorsunuz. Ne sizin durumunuz eşinizle ne de eşinizki sizinle alakalı değil. Üzmeyin tatlı canınızı
0 oy
tarafından
Aynısını arkadaşım yaşıyodu canım linçleyecek bişey yok bunda kızda diyodu bi kavga edince yakınlaşma oluyo aran düzeliyo bizde oda yok diyodu kocası iş yoğunluğu eve para getirememe flan derken baya değişti kocasına o kadar hayran kalırdım ben öyle romantik düşünceli biriydi resmen bambaşka insana dönüştü. Neyse işte işini değiştirdi maddi gücü oldu ve şuan eski hallerine döndüler sebepsiz yere çiçek alır eşine öyle güzel huyları var yani cidden iş yoğunluğu eve yetememe kaygısı bu hale sokuyo erkekleri 
tarafından
Normal konularda ilgilidir şükür yüzüm asık olduğunda falan güldürmeye çalışır  ama işte bu konuda bencil maalesef bende yorgunluk diyorum diğer türlü düşünmek istemiyorum çünkü
tarafından
Eşini tanırsın canım insan az çok bilir karakterini ne yapcanı ne yapmıcanı. Kötü şeyler getirme aklına zaten ülkenin haline baksana ne hale geldik erkekler için çok zor gerçekten yetmeye çalışıyolar sürekli bi gelecek kaygısı içindeler Allah yardımcınız olsun
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benim eşim minibüs şoförü tam gün calsinda pert olyor eve geldiği gibi uyuyor  10 günde bı aklına ya gelyor ya gelmyor düşün bende artık çocuklardan sonra saldım
tarafından
Of insan noluyor bu erkeklere diyor gerçekten
(4,101 puan) tarafından
Aynen öyle onlarda istek bitince artık bizde salyoruz kendimizi yani oylr yaptım:))))
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Anlıyorum cnm simdi senin aklina acabalar geliyor deilmi şeytan vesevesi ne kadasa takma desemde aklında olacak hep insallah geçici bir sürectur cnm
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Gerçekten yorgun oluyordur belki adam.kuzum enerji yapacak şeyler yedir 
0 oy
(772 puan) tarafından
Geçim okadar zorlaştı kii ayrıca ben hak veriyorum yani çok yoğunlar yani biz kafamızda daha çok şey düşünüyoruz ama üstesinden geliyoruz yani kadın beyni kırk tilki dolandırır hiç birinin kuyruğu birbirine değmez erkek beyni alışmış düz modda çalışmaya 2 tilki dolandırmaya kalksa beceremez. :) bence çok 10gün bile iyi bizde aylarca olmadığı bile oluyo ama ikimizde sorun etmiyoruz eğer sen daha çok ilgiliysen istyosan illede onu beklemez zorunda değilsin sen süslen püslen git üstüne şaşırt arada 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Gün içinde onu tahrik edecek mesajlar at.işe dalıp hiç düşünmüyor belli ki. Gün içinde düşünmediği için de akşam yorgunluk bastırıyor olabilir. 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Diyeceğimiz şeyleri demissin aslında ama gerçekten geçim   derdi kış ayı her sey zor yani erkeklerde bi yerde haklı bi de her erkek o ise meraklı olmuyor ..normal de de iyi diosun zaten çok bu konuda üstüne gitmeden rutin devam et bakalım nasıl olacak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 232 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 597 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.