0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (25 puan) tarafından
Sorum yukarıda hanimlar

7 Cevaplar

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Biontech öneriyorlar kuzum ve iki sinovacdan sonra biontech oluyor diye biliyorum 
(25 puan) tarafından
Bende öyle duydum da bir sorayım dedim 3.doz aşım açılmışta ikisini sınovac olmustm ama koruyuculuğu hiç yokmuş öyle diyorlar
(3,148 puan) tarafından
Valla Allaha emanet yaşıyoruz biontech var dediler onda da üçüncü doz istiyorlar
(25 puan) tarafından
Rasgele aşılıyorlar sanki kimsenin dünyadan haberi yok korumuyorsa bu kadar aşıyı neden oluyoruz yani
(3,148 puan) tarafından
Can tatlı ölümden korku çok, yapanların çoğunda Allah korkusu yok ☺️
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Biontech oldum ben canim
0 oy
tarafından
Bende cuma günü 2. Dozu olacam da 3. Bilmiyorum canım haberim yok
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hepsini biontech oldum onu da biontech Olcam ama annemler senin dediğin gibi oldu gerçi o 4 doz oldu sağlık çalışanı biontech oldu
(25 puan) tarafından
Ben emziriyordum o yüzden sınovac oldum şimdi 3.doz açıldı randevu almadan bir sorayım dedm
0 oy
(48,367 puan) tarafından
sinovac oldum yine
0 oy
tarafından
Biontech olacagim ama 6 aya cikarmislardi, onu azalttilar mi?
0 oy
tarafından
Kaynanam Alman oldu ama yan etkisini çok yaşadı 1 hafta yataktan kalkamadı kayınpederim filan da korktu hep 2 doz sinovac olduk ailecek 
(25 puan) tarafından
Koruyuculuğu yokmuş sınovac için öyle diyorlar
tarafından
Ben ikisine de inanmıyorum halen cekiyorum testim negatif çıktı ama ciğerlerim sökülüyor hala güya hafif geçirmemize yaricaktı Allah'a kalmış sonumuz bu illetten hayırlısı ile bı kurtulsaydk

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
3 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 271 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdflfpfm (146 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...