0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Anneler pazar günü sezeryan oldum ama belim hala ağrıyor yatıp kalkarken çok zorlanıyorum kaç gün daha devam edecek bu böyle sizde süreç nasil geçti ve hiç uyuyamıyorum uykum yok resmen 4 gündür 2 saat falan anca uyumuşumdur ne yapmalıyım 

14 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Canım daha. Cok yeni ben 2 sezeryan oldum en iyi geleen sey bol bol evde yürü fazla uzanma cabuk toplanırsın bel agrisi biraz umsurjyor arada tutuyo igne yeri olcak okadar gecmis olsun cnm 
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benim de olabilme ihtimalim var... Hemen ayağa kalkabildin mi? Ya da sütün geldi mi hemen? 
(2,067 puan) tarafından
Allah eşinden razı olsun ne güzel. Karî kocalık böyle günler için var işte. Annemler uzakta yoksa giderdim
(4,505 puan) tarafından
Es gercekten cok onemli annem bebegime esim bana bakti valla allah ikisindende razı olsun
tarafından
Aminn kuzum Rabbim senin eşine de anlayış nasip eylesin. Baba olduktan sonra daha bi yufka yürekli oluyorlar. Onlar bizden daha lohusa oluyorlar eşime dokunsam ağlayacak gibiydi :)
(2,067 puan) tarafından
Amin inşallah benimde dualarım bu yönde, sanmıyorum ama umarım bebek doğduktan sonra değişir..
(4,505 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(9,015 puan) tarafından
Bel ağrısı ve baş ağrısı 10 15 gün sürüyor canım bende tam tersi çok uyudum bebeğim kuvozdeydi. Süt sagip uyudum süt sağerken ağırlık geliyordu bitince hemen uyuyorum. Bebeğim kuvozden çıktığım da her işimi kedim yapacak kadar iyileşmiştim
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben 11.gunde tamamen toparlandim
0 oy
tarafından
Canım henüz yeni ve sezeryan ilacı bol bol yürüyüş yapmak 

Büyük abdestini yapamadiysan da bel ağrın olabilir bol bol kayısı suyu iç 

ALLAH analı babalı büyütsün inşallah canım 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Fitil yazmadı mı canım? Fitil yazmıştı bana doktor ben kullanmadım gerçi, hatta hastaneden taburcu olduğumda bir kadın halimi görüp "Sezeryan mı oldun? O fitili kullan bana dua edeceksin" demişti ama ismini hatırlamıyorum ya 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım malesef ağrı bı sure sürüyor bu bence kişiden kişiye değişir 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Günde 3 kere 2 tane parol içmiştim doktorum vermişti . 10 gün de ağrısı sürmüştü sonra geçti yürüyüş iyi geliyor 
0 oy
tarafından
Kızım 15 aylık hala ağrıyor belim hiç geçmiyor 
0 oy
(53 puan) tarafından
Benim de 2 Ay olacak üşüdüğümde iğne yerim ağrır biraz. Senin de çok yeni mutlaka sıcak tut canım lohusalıkta çok sıcak basıyor genelde o yüzden ben neredeyse çıplak gezmek isterdim ilk zamanlar ama ilk 2 ay felan üşütmezsen eğer bel ağrısı uykusuzluk vs 2 3 haftaya düzelmişti bende bünyede önemli tabi ama bol su ve yürümek cidden iyi geliyor 
0 oy
(306 puan) tarafından
Benim.belim.degilde o dikişin son yeri çok batıyordu 15 gün kalkamadım. '(
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Öyle oluyor cnm yavaş yavaş iylesirsin inşallah kendini zorlamadan evde yürü
0 oy
tarafından
Canım ağrı oldukça parol iç, belini sıcak tut özellikle bu havalarda sıcak havlu koy. Çok geçmiş olsun, Rabbim şifa versin. 
0 oy
(490 puan) tarafından
Benim belim  degilde boynuma vurdu narkoz agrıttı kafasımı döndüremiyodm hiçbir tarafa ne yaptıysak geçmedi acile gittim kas gevsetici iğne vuruldum eve geldim boynum açıldı kendime geldim canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
+1 oy
2 cevap 147 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabiaadarrrr (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu