0 oy
797 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar merhaba henuz bebeim yok 30 haftalik hamileyim. Aksam yatmadan once evi topluyrm oyle yatiyorum sabaha is olmasin diye siz aksammi sabahmi topluyorsunuz? Bebegi olanlar eviniz hep daginik mi oluyor yoksa toplu mu siz nasil yapiyorsunzu

56 Cevaplar

0 oy
(476 puan) tarafından
Kız bacım ben henüz kendimi bile toparlayamiom geceleri bebegim ile evi tavaf ediyoruz ben toplama işini gündüz yapiom dahada dağılmıo :D
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Evet toplarım... Sabaha temiz görmek çok hoşuma gidiyor. Bir kafam daha rahat uyuyorum. Evi toplarım ertesi gün yapılacaklar listemi de hazırlar yatarım. Ajandam vardır. Sonra gün içinde yaptıklarıma tik atarım. Böyle işlerimi uzamıyor. Ne yapsam diye vakit kaybetmiyorum. Hızlıca her şey halloluyor
0 oy
tarafından
Gündüzde topluyorum akşam da ama akşama kadar illaki dağılıyor genellikle herkes uyuduktan sonra toplarım
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sürekli Bi toplama halindeyim canm doğmdan öncede böyleydim doğrdum hla öyleyim kızm oyuncklrı saçr Bn hemn toplarım dağınık sevmiyorum 
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha hem sabah hem aksam topluyom
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kızım akşam uyuduktan sonra bizim evde hareket etmek bile yasak çünkü kalkiyor. Gündüz uyurken yine yasak . Sadece o uyanık kaldığı sürece is yapabiliyorum uyurken yapsam uyanır oyuzdne uyanıkken de onla ilgilenirken işler kalıyor öyle yarım yamalak gidiyoruz çokta dert değil açıkçası 
0 oy
(859 puan) tarafından
Şuan 3 aylık bebeğim var gündüz çok yorduğu için gece derman kalmıyo sabah ne topladıysam işte
0 oy
(581 puan) tarafından
Akşamdan toparliyorum bı silip süpürme.sabaha kalıyor :)
0 oy
tarafından
2 bucuk yasinda oglum var 30 haftalikta hamileyim nadir toplarim grce genelde sabah yaparim islerimi
0 oy
tarafından

Her yeri toplar öyle yatarım :D

0 oy
(239 puan) tarafından
Çocuklu ev ister istemez dağınık olabiliyor bazen akşam bazen gündüz topluyorum
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bazen toplarım tertemiz bırakırım ama bazende Allah affetsin kendimi zor yatağa getiriyorum birde küçük çocuk var ben topluyom arkamdan gene dağıluyo ama sabah 6.30 da gözümü bi açarım önce eşimi yollarım sonra bir saatte her işim biter bir tek süpürge kalır 
0 oy
tarafından
Akşam mutlaka toplar öyle uyurum tuvalet banyomu akşamdan çamaşır suyu yapıp sabah yıkarım tezgah üstünde bulaşık bırakmam 
0 oy
(5,487 puan) tarafından
Akşam yatmadan ufak tefek şeyler hariç toplarım ben toplamazdam kocam kızar ne olur ne olmaz sabaha diye sabahta kahvaltıdan sonra çocuklarımın durumuna göre süpürür silerim 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yatmadan once soyle bi olden geciriyorum bi kac defa yatmadan ewi cok dağınık biraktim o ara ölen hastalanan biseyler oldu ewi daginik birakip gtmek zorunda kaldim o yuzden toplarim bazen cok yorgun oluyorum o zamanlar kaliyor ama
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Bebeğim sabah durur durmaz diye düşünüp hep akşamdan temizler toplar siler yatardım şimdi de öyle devam sabaha kolay oluyor 
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Sabahtan evi temizleriyim için akşam sadece kızımın oyuncakları dağınık olmuş oluyor onuda toplar öyle yatarım 
0 oy
tarafından
Akşam uyumadan önce oturduğunuz odayı makinelerin mutfağı topatlrim öyle uyurum .. ama.dun o kadar co yoruomuusum ki mutfağı toplamadan uyuyakalmisim kizinuyutayim derken bend euyunusum
0 oy
tarafından
Akşamdan missss 
0 oy
tarafından
Ben anlik topladigim icin ev dagilmiyor, en fazla oyuncak daginikligi oluyor. Yatmadan da heryer topludur oyle yatarim.

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 96 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,161 göst.
24 Ocak 2022 Moda kategorisinde 1Anne1Melek (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.