0 oy
798 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar merhaba henuz bebeim yok 30 haftalik hamileyim. Aksam yatmadan once evi topluyrm oyle yatiyorum sabaha is olmasin diye siz aksammi sabahmi topluyorsunuz? Bebegi olanlar eviniz hep daginik mi oluyor yoksa toplu mu siz nasil yapiyorsunzu

56 Cevaplar

0 oy
(4,584 puan) tarafından

Geceden eğer çok yorgun olmazsam toplarım ama sabah bir uyanırım eşim dağıtmış :D

-Reklam-
0 oy
(9,599 puan) tarafından
Akşamdan toplarım sabah 1 dk içinde eski haline döner :)
0 oy
(426 puan) tarafından
Direk yatıyorum kalktığımda topluyorum :D
0 oy
(416 puan) tarafından
Valla ben akşam kızım uyur uyumaz dinleniyorum çünkü yorgunluktan kolumu kaldıracak halim olmuyor
0 oy
(494 puan) tarafından
O anki piskolojime bakar aksam topladiysam kizim uyanana kadar yatarim daginiksa esimden sonra yatmam isimi yaparim insan hali bazen daginik oluyor
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Evet iyce toparlar öle yatarim
0 oy
(695 puan) tarafından
2 bcuk sevliyim 4 5 olmamistr tezgahta 2 cay kupasi biraktigim oglusumun oyuncaklarini bıraktığım çünkü sabah moralim bozuluyo bide gece acil bsi olabilir gidebilrisn bi yere bri gelebilir ölüm olur allah korusun birakip yatamam. O yattiklarimdada cok cok hastayimdir yoksa o kdar bile birakmam 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Akşam daha enerjik oluyorum o yüzden akşam yaparım çoğu işi. Sabaha çok yoğun koşturmaca ile geçiyor çünkü 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Valla şu an evin halini görsen arkana bakmadan kaçarsın :)) akşam kızımın dersleri onun banyosu bebeğin banyosu onları uyutma derken mutfağa bile giremedim. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Mutfak tezgahını mutlaka temizlerim ama evi toplamak mümkün değil ben topluorum oğlum dağıtıyor saniyelik yani arkamdan saanırım dağınık seviyor :) birde küçük bebeğim var eşim evdeyse toplar yatarım vardiyası değişik ve işteyse toplayamıyorum ama mutfak ince çizgim

0 oy
(328 puan) tarafından
Hamileyken bende akşamdan her yeri toplardim sırf sabaha iş kalmasında rahat uyuyayım diye ama maalesef şuan digum yaptım oğlum 22 günlük aynı şey olmuyor anca sabah kalkip zarzor topluyorum :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Oğlum uyuduktan sonra toplarım oyuncakları falan dağıtıyo çünkü 
0 oy
(2,593 puan) tarafından

akşamdan yapıyorum sabah zaten bez üst değişim kahvaltı derken evden çıkış saatim geliyor akşam oğlum uyuyunca süpürgeyi çalıştırırım o süpürürken ortalığı toparlarım balkonu mu silerim sonra yatış yatabilirsem tabi :)

0 oy
(1,020 puan) tarafından
Akşamdan topluyorum sabah da süpürüp siliyorum
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Aksam  bütün evimi temizlerim sadece süpürme kalır hep aklıma gelir ya aniden bişey olsa hastane işi çıksa vs die gelen evimin pisligini görmesini istemem :))) 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 96 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,161 göst.
24 Ocak 2022 Moda kategorisinde 1Anne1Melek (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.