+1 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kusura bakmayın ne yapacağımı şaşırdım . Bu son 4,5 aydır sürekli gögus arası pisiklerim tekrarlanıyor ellimden geldiğince dikkate diyorum ama oluyor yine ister istemez . Sütyen giyince bu şekilde azıyor gitmeyince de kendimi çok rahatsız hissediyorum . Dün sporcu atleti giydim yine aynı emzirme sütyeni denedim yine aynı ne yapayım şimdi ben buna ? . Hamileyim bu arada oğlumun pişik kremini sürsem bir şey olur mu ? Aşırı derecede ağrısı var ellimi dahi suremiyorum . Tekrardan kusura bakmayın kızlar ellimden geldiğince kapatmaya çalıştım resmi sorunlu bölgem bu kadar . 

............

15 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
Bende de olmuştu boynuma kadar yara olmustu hormonlar değişiyor çünkü terden dolayı oluyor asitli oluyor artık ter ondan kaynaklı hamilelik de yaşadın doğum yaptım duzeldi
(743 puan) tarafından
İnşallah canım randevu düşse sorucam gidicem de bakalım kısmet . Teşekkür ederim
(4,285 puan) tarafından
Eczaneye de git bence bu durdurmaz seni kasinti yapar acı verir
(743 puan) tarafından
Kaşıntı pek yok canım ama ağrısı fazla . Teşekkür ederim yarın olmadı öyle yapayım
(4,285 puan) tarafından
Rica ederim Rabbım sifa versin
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canm
-Reklam-
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Canim cok geçmiş  olsun. Pişik  degil de egzama gibi duruyor.yani baska bir cilt hastalığı  gibi bence bi doktora görün. 
(743 puan) tarafından
Hadi ya . Evet canım sulanma problemi oluyor ve bazen aşırı kokuyor günlük duş almama rağmen ağrısı fazla şaşırdım ne yapacağımı teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Hastaneye gitsen daha iyi olmaz mı canım 
(743 puan) tarafından
Evet ama randevu alamıyorum . Ağrısı geçsin diye bir kaç arkadaştan yardım bilgi almak istedim .
tarafından
O pişik degil bence kuzum egzama gibi ben senin için dedim hastaneye git diye ne olur ne olmaz çünkü egzama çok yayılan Bir rahatsızlık çok geçmiş olsun
(743 puan) tarafından
Olabilir de canım cidden bilemiyorum sürekli tekrarlama yapıyor arada koku da oluyor randevu almaya çalışıyorum ama yok özel de çok pahalı . teşekkür ederim canım
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Sürekli nemlendşrmen lazım ama sanki bir egzama gibi
(743 puan) tarafından
Kuzum zaten sütyen falan taktım mi böyle sullaniyor bazen de kötü koku yapıyor pişik kremi var ama sürsem mi bilemedim bu şekilde kıyafet bile değince ağrı yapıyor
(5,132 puan) tarafından
Tabiki krem sür
(743 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(5,132 puan) tarafından
Fotoyu da kaldır kız sapık dolu
(743 puan) tarafından
Kaldırıcam.kuzum şimdi
0 oy
(800 puan) tarafından
Pişik değil gibi kabuklanm yapmiş cildiye ye görün buz sürebilirsin rahatlatir
(743 puan) tarafından
Olabilir canım randevu almaya çalışıyorum ilk isim o olacak inşallah . Teşekkür ederim
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Doktora gitmeniz lazım burdaki insanlar size ilaç öneremezki.
(743 puan) tarafından
Farkındaysanız ben ilaç falan istemedim . Hastaneden randevu alamıyorum bu kaç aydır . Sadece ağrım fazla hamileyim diye pişik kremi iyi gelir mi diye sordum . Bu kadar .
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bı hastaneye git çok kötü olmuş geçmiş olsun
(743 puan) tarafından
Randevu alsam gidicem kuzum teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Mantar gibi geldi bana kuzum doktora gitmende fayda var , benim de sürekli piserdi yıkar kurular arasına bez koyardım :-//
tarafından
İnşallah kuzum. Elma sirkeli suyla güzelce yıka kurula araya temiz bir bez parçası olur tülbent olur bir şey koy canım. Birkaç gün tekrarlarsan daha çabuk gecer. Acısını hissettim resmen :-/
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah yakmaz sirke .
tarafından
Bir bardak suya bir yemek kaşığı kuzum sakin çok katma onu demeyi unutmuşum
(743 puan) tarafından
Çok sağol canım denicemm muhakak
tarafından
Rica ederim kuzum ♥️
0 oy
tarafından
Pudra dok arkadasim oyle yapiyomus 
(743 puan) tarafından
Evet canım amin Allah razı olsun canım ☺️
(2,602 puan) tarafından
Bizim tosbigin halleri aklima geldi Zaman çok  zalim simdi 15 ayligiz
(743 puan) tarafından
Maşallah canım evet cidden zaman çok hızlı ilerliyor . Benim oğlan 19 aylık oldu bile :)
(2,602 puan) tarafından
Aaa senin ikincimi canim Allah bağışlasın
(743 puan) tarafından
Evet canım Allah razı olsun hayırlısıyla bu da gelse ne olacak ne bitecek diye kendimi yiyorum ☺️
0 oy
(772 puan) tarafından
Pişik gibi değil egzama gibi duruyor canım bi doktora git hamilesin kafana göre ilaç kullanmakta olmaz
(743 puan) tarafından
Evet kuzum ondan korktum oğlumun kremleri %1 falan yazıyor hep ağrım fazla buraya sorayım dedim . Hastaneden de randevu alamıyorum ki
(772 puan) tarafından
Aile sağlığına gitsen canım
(743 puan) tarafından
Gittim geçen asi olurken cildiyenin görmesi gerekli dedi . İlerlemiş baya
(772 puan) tarafından
İhmal etme canım
(743 puan) tarafından
Sağolasın kuzum . Sürekli arıyorum bakalım
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Pişik olduguna emin misin döküntü var gbi egzama olmasn..
(743 puan) tarafından
Bilemiyorum ki kuzum anlamadım bende . Arada sulanma ve koku oluyor onun dışında da ağrısı fazla
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Bendede oluyor du ama böyle değil günde bir kaç kez duş alınca düzeliyor terleyince oluyor ama bu farklı gibi pisik kremi deneyebilirsin az bir yerinde en azından ağrısını alır
(743 puan) tarafından
Evet canım bende kremi düşündüm ama hamileyim şuan kremlerde %1 felan gibi ölçüler var korktum açıkçası  . Aslında günlük duş alıp temiz tutuyorum ama oluyor yine anlamadım
(7,197 puan) tarafından
Hmm pudra dene canın birde karbonat deneyebilirsin toz şekilde serp oda bakteriyi öldürür
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım pudrayı denicem
0 oy
(570 puan) tarafından
Ben Hamileyken olmuştı bu bende doğumdan sonra düzeldi
(743 puan) tarafından
Evet kuzum pudra biraz iyi geldi şükür ya bakalım inşallah çabuk düzelir teşekkür ederim
(570 puan) tarafından
Rica ederim canm bide evde iç çamaşırı kullanma
(743 puan) tarafından
Rahat edemiyorum ki valla böyle tuhaf hissediyorum . Ama bugün giymedim yarına devam edicem bakalım
(570 puan) tarafından
Geçer inşallah canm benim
(743 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim:)
0 oy
(115 puan) tarafından
Genelde hamilelik doneminde oluyor ama doğumdan hemen sonra geciyor
(743 puan) tarafından
İnşallah canim . Teşekkür ederim
(115 puan) tarafından
Yine de cok rahatsiz edici bir durum . Isterseniz oraya hametan krem surup ustune pecete koyun iyi gelecektir
(743 puan) tarafından
Evet kuzum evde var hametan ama korktum acicksaci hamileyim kullanmasinda sakınca olur mu diye .
(115 puan) tarafından
Aylik kontrole ggittiginde dr sor . Ben kullaniyordum
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sorarım
0 oy
(450 puan) tarafından
Resmine görmedim ama galiba goguslerin büyük ovyuzden olabilir pudra sür bebek pudrası kuru tut nemli durmasın galiba mantar anlattıklarından anlaşılırsa bendede var çünkü 
(743 puan) tarafından
Olabilir canım mantar hafif koku var bir de sürekli sulanma oluyor ellimden geldiğince temiz kuru tutmaya çalışıyorum ama göğüsler birbirine değince ister istemez terleme yapıyor . Sasiridim ne yapacağımı . Pudra denedim yorumlardan sonra suanlik az da olsa acısı dindi inşallah geçer hemen teşekkür ederim canım
(450 puan) tarafından
Rica ederim sen pudra sür sürekli rahatlatır banyo yap her gün kuru tut bı bez köy aralarina
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 134 göst.
1 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 248 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nurrrrr (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 110 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...