0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Eşim eczaneye sorarak almış bebek emzirdigim için cerazette önerdiler o yüzden doktora danışma gereği duymadım ya bu hap galiba adetliyken kullanılıyormuş ama ben adetimden 3 gün sonra başladım sizce bir sorun olur mu

8 Cevaplar

0 oy
(644 puan) tarafından
Bende bekliyim Surda hele
(333 puan) tarafından
Sizde mi kullanıyorsunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bilmiyorum şu hap işini ya
(333 puan) tarafından
Bende hiç anlamadım
0 oy
(4,629 puan) tarafından
Evet emzirenlere onu veriyorlar ama diğer sorunun cevabını bilmiyorum. Her gün aynı saatlerde kullanman gerekiyor ama. 
(333 puan) tarafından
Aynı saat içiyorum bazen 1 2 saat gecikiyor ama onu bir şekilde düzene sokucam yani adetten hemen 3 gün sonra hamile kalınmaz herlade değil mi ya geri çekilme yöntemini kullandık yine ama korkuyorum
(4,629 puan) tarafından
Bilemiyorum canım geri çekilme de korunma yöntemi değil diyorlar prezervatif kullanın madem.
(333 puan) tarafından
Prezervatifle hamile kalan çok tanıdığım var korktum açıkçası ya
(4,629 puan) tarafından
Iyi de geri çekilme prezervatif'e göre daha güvenilir bir yöntem değil ki. Bir şey olursa da ertesi hapı kullanabilir misin bilmiyorum eczaneye danış istersen.
(333 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(2,502 puan) tarafından
Adetliyken başlanır canım eğer adet sonu başladıysan 1 hafta ek korunma olsun hergun aynı saatte iç mutlaka
(333 puan) tarafından
Adetim bittikten 3 gün sonra başladım adet bitiminin 3 gününde hamile kalınmaz değil mi kafam çok karıştı
(2,502 puan) tarafından
Korunmasız ilişki olduysa kalınır canım hapa başladıysan geri çekilme de yapın ilk ay
(333 puan) tarafından
Dikkatli bir şekilde geri çekilme yöntemini kullandık
(333 puan) tarafından
Şuan hem hap hem geri çekilme kullanıyoruz
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bu cezerattayı adetin ilk günü kullanmak gerekıyormus o zaman etki edermiş yoksa etmezmiş, 2 3. Günü bile değil ilk günü dedi bana eczacı, ve dedi ki hiç ara vermeden içeceksin her gün aynı saatte. Sonra bnde hep leke leke kanama yaptı basladıgım günden bırakana kadar valla 15 gün anca dayanabildim sonra  bıraktım eşim korunuyor 
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Ben doğumdan 26.gununde başladım kanamam vardi o zamanlar 5 ay kullandim adet göremediğim için sinir yaptığı için biraktim
0 oy
tarafından
Hiç adet olmadan kullandım vala doktor kullan dedi 3 ay kullandım ama 40 çıktığında 20 kilo vermiştim o hapla birlikte 15 kiloyu aldım tavsiye etmem iştah açıyor sabaha kadar defalarca yemek yerdim emziriyordum da
(9,627 puan) tarafından
Darısı benim başıma insallah ☺☺
tarafından
Amin diyeyim ozaman kız
(9,627 puan) tarafından
Kilosuzluktan müzdaribim de :))
(333 puan) tarafından
Benim kiloya ihtiyacım var zaten o yandan işime gelicek :D
0 oy
(9,627 puan) tarafından
Canim ben adet olmadan başladım çünkü lohusaliktan sonra ne zaman adet olunucagi belirsiz olduğu için aletini beklemen şart değil bana eczacı öyle bise söylemedi 
(333 puan) tarafından
Ben adet oldum doğumdan sonra ama hiç adet olmayanlar direk kullanıyor ama adet olanlar adet gününü beklemesi gerekiyor diye duydum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
0 oy
8 cevap 147 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selver66 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 389 göst.
0 oy
4 cevap 265 göst.
6 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

389,240 soru

11,637,329 cevap

35,429 kullanıcı

...