+1 oy
177 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum yukarda hanımlar

19 Cevaplar

0 oy
(718 puan) tarafından
Bol bol emzir tek care bu 
tarafından
Sadece bu mu
(718 puan) tarafından
Baska caresi yok bol bol emecek yani oyle zmnla aticak 18 20 gunlul oldumu tamamen geciyor sarilik zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
bol bol emzir bizde henüz tam atlatmadik
tarafından
Geçmiş olsun  canım❤️
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bol bol emzir saat başı ne kadar tuvaletini yapsa o kadar iyi geçmiş olsun. Işıkta yatır birde 
tarafından
Tamm canım sağol ❤️
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bol bol emzirmelisin anne sütü yoksa mama ver.
tarafından
Solda var sağda pek yok
(3,895 puan) tarafından
Benimde sağda pek gelmiyordu emzirdikçe artar.Saat başı en az 15-20 dakika emzir.
tarafından
Emziriyorum ama hemen bırakıyor hemen uyuyor
(3,895 puan) tarafından
Bnm ilk çocugum neredeyse 3 ay sapsari gezdi.Ben ona ne eziyetler çektirdim çimdikledim,soydum,su serptim az dürttüm yine de azıcık emer uyurdu sonunda böyle çekmesine dayanamadim her alişimda uykusunda emzirdim.Uyurken araniyordu emzirdim doyunca birakti geri yatirdim sariligi o kadar yüksekti ki hiç gözünü açamazdi ilk 2 ay sürekli uyudu bende uykusunda enzirdim 2 aydan sonra uyanikken de emdi.Sonra iyileşti şükür ben çok yipranmiştim gerçekten çok zor günlerdi.Geçti şükür ..
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Sık sık emzir bizim kızımla kan uyuşmazlığı var 2 ay surdu ama beslenmeyle alaklı değildi kilo alımı iyidi iki kere ışık aldık tam 2 aylıkken geçti çok yuksek değilse korkma bizim bi 20 yle yattık bi 15 le 13 e kadar noemal dediler erken doğdu bide 
0 oy
(306 puan) tarafından
Bol bol emzir birde sen çikolata ye pekmezli su ic sütüne faydası oluyor
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bol bol emzir canım saat başı yarım saatte bi uzun süre uyumamasına dikkat et 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bol bol emzir emmiyosa  mamasını aksatma öyle öyle atacak ne kadar beslenirse  o kadar çabuk atar
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Iki ccougunda da 3 ay sarilik sürmüş  bir anne olarak sana diyebilecegim tek şey  bol bol emmesi asla ac kalmaması. En fazla 1 bucuk saatte bir emzirmen. Ne kadar kaka cis o kadar gider sarılık  uzayan sariliksa daha yavas düşer  ama düşer:) korkulacak bir sey değil.  1 bucuk saatten fazla uyumasina izin  verme sariliktan ötürü  habire uyumak ister çünkü. 
0 oy
tarafından
Üstüne altın tak bu bizlerde çok işe yariyordu hep 

Bide sürekli emzircen başka yolu yok çok emmesi lazım 
0 oy
(213 puan) tarafından
Ne kadar işe yarar bilmem ama banyo yaptrdigin suyun içine altın koy
0 oy
tarafından
Yarım saatte bir emzirip beşiğini cam kenarına alıp gün ışığı banyosu yaptirmalisin. Gece odanın ışığını açık birakmalisin.15 gunlukten sonra sarılık tehlike geciyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kuzum geçmiş olsun azıcık mama da ver aç kalırsa daha çok artar sarılığı
tarafından
Evet canım yarın tekrar kan vercez
0 oy
tarafından
Doğum yaptığını şimdi öğrendim gözün aydjn allah analı babalı büyütsn canm 

Bol bol emzir canm
tarafından
Sağol canım ❤️ Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Canım süt ver bol bol ve ışık ta uyut... 2 günde bir altın banyosu yaptır bizde öyle yaptk geçti aaa unutmadan kaysi suyu iç 
tarafından
Altın suyu derken
tarafından
Suya yüzük bilezik koy canm 20 dakika sonra duş aldir
0 oy
tarafından
Bol bol emzir birde altın suyula yıka 
0 oy
(765 puan) tarafından
Erikli cam su canım her emzirdikten sonra 1 çay kaşığı ver sarılık geçene kadar doktorum önerdi çok şükür 3 güne geçmişti çünkü bebek sarılığı cisiyle atıyor
0 oy
(545 puan) tarafından
Benim kızım da da vardı bol bol emzirdim bugün gittik yine kontrole düşmüş değeri canım sık sık emzir 
tarafından
Ay 13 olmuş  yarın tekrar kan vercez
(545 puan) tarafından
Bizim doğduğunda 5.9 du sonra artmaya başladı uyuşmazlık var bizde 8 e çıktı tekrar kan verdik dün dusmus 3.5 olmuş.
Ben hiç uyanmasını beklemeden kendim uyandırıp emzirdim her ağladığında emzirdim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bol bol emzir sütüm yetmiyor diyosan sarılığı geçene kadar kaşık ile mama ver 
tarafından
Tamm canım sağol

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 203 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ebrar sara (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nerosahmet (687 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 185 göst.
7 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...